Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14

  • 23 817
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 932
Честито на Дензъл!!!Желая ви много положителни емоции и прекрасни мигове!

# 256
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Дензълче, Честито Бебче!
Да Ви е живо и здраво, и много, много да Ви радва!
Щастие и късмет в живота му желая!

# 257
  • Мнения: 274
[b]Дензъл[/b], честито и от мен! Много късмет на малкият Виктор ! Да ви дари с безброй щастливи моменти! stork-boy

Невенски, аз нещо май отдавна не съм влизала и съм пропуснала, за твоите нови начинания. Дано всичко да е наред с кракът ти и да няма усложнения. Изпрати снимки от новата градина и ние да и се порадваме newsm10.


весел празник на Торонтските мами в неделя!

# 258
  • Мнения: 563
Дензъл, честито ти момченце Hug да ти е живо, здраво, и много много послушно!
Бързо възстановяване за теб!
Гери, честит имен ден на патерица, надявам се да си прекарала чудесен ден  bouquet

# 259
  Дензъл,честит син !!!::balon::  ylinfant Нека да расте здрав и хубав като името си, за радост и гордост  на мама, тати и всичките ви близки !
Снежи, радвам се, че паричките са пристигнали при теб благополучно.Чудех се честно казано дали така могат да се пращат пари тука, но явно може. Laughing Дано твойта Деси вече  е съвсем здрава, че каквото е хубаво време е само за игра навън.
Писанка и на мен ми трябваше време да се сетя, че се познаваме ! Grinning Що се отнася до срещите в парка ( онези за които ти питаше ) май в момента организатора е зает, учи за изпити и е отложил следващата за неопределено време. Обаче твойта идея и покана за празнуване на деня на майката в парка  страшно ми харесва. Не съм сто процента сигурна дали ще можем да дойдем, но се надявам да успея да убедя домочадието да се разходим.
На Гери и на всички останали които имат у дома си Георги, Генчо или Гена на голяма патерица честитя имения ден!

# 260
  • Мнения: 319
Дензълче, честито мамче  bouquet Да ви е жив и здрав малкия юнак, а с кърменето ще се справиш, няма страшно Peace Бързо възстановяване ти желая, а на малкия бързо адаптиране към новия за него свят Hug
И нашата бебка с вакуум я извадиха, в следствие на което има цицина на главата. Отока спадна, но имам чувството, че самия череп е малко деформиран, но всички лекари казват, че с времето ще се оправи Rolling Eyes
Ние имахме нещо проблем с наддаването, за 1 месец сме наддали много малко, но се оказа че проблема е в това, че Фло ядеше само по 20 минути, и явно не й е стигало. Сега се храним по 1 час, и за 5 дни е качила 150 грама, педиатъра каза че това е супер Peace Тъй че явно влизаме в релси Flutter

# 261
  • Мнения: 327
Честит син на Дензъл! smile3525 smile3525 smile3525
Да донесе много радост на мама и тате!
   

# 262
  • Мнения: 417
Много благодаря за прекрасните пожелания и вниманието!  Hug
Ден 5ти и да чукна на дърво върви добре. Вчера го мериха малкия у дома и почти си е върнал 200гр, които загуби в болницата - значи папка  Whistling
ето малко снимки: http://denitsa25.myphotoalbum.com/view_album.php?set_albumName=album01

Лек ден желая на всички ви  Flutter

# 263
  • Мнения: 74
Denzul   честито ви момченце да ви е живо и здраво и да радва много мама и тати   bouquet

за срещата в парка и аз се надявам да сме там ако не излезе нещо до тогава,че напоследък все нещо става с децата единия болен другия зъб го боли и всеки ден тичаме по лекари и зъболекъри  #Crazy

# 264
  • Торонто
  • Мнения: 837
Момичета, бройте ни и нас за срещата в парка. Моя първокласник е толкова развълнуван че ще се запознае с български семейства че дано не стане нещо да ни попречи да дойдем. Мисля да донесем картофки от тези от Super Store и ако се сетя и още нещо подходящо ще взема.

# 265
  • Мнения: 2 959
Гаргамелчо, лек и приятен полет Ви желая с Викторийка!
Торонтски мами, хубаво време и много усмихнати емоции на срещата Ви желая!
Дензълче, голям сладур е малкият победител! Ти си си запечатила и лекарят и сестрата за в бъдеще! Да Ти е живо и здраво детенцето и все така безпроблемно да расте!
Холи, ако летите скоро, много късмет и приятно изкарване в БГ Ти желая!

Приятни почивни дни Ви желая!

# 266
  • Canada
  • Мнения: 277
Дензъл, много сладко беб4е си имаш, Пу-Пу! Hug
Ти изглеждаш много щастлива, макар и уморена...

Снежи, бях ти искала веднъж адреса, но сигурно не си обърнала внимание...изпрати ми го и на мен, плс!

Весела среща на Торонтянки!

# 267
  • Мнения: 109
А пък аз няма да мога да дойда утре  Sad. Но поне ме чака изненада  Laughing Laughing
Опитвам се да организирам събиране на пари за БГ чрез Дамския клуб. Ще пиша, когато имам повече инфо

# 268
  • Мнения: 369
 Момичета само да ви кажа че ние ще бъдем утре и ще ви чакаме,който дойде в парка. Пускам пак миналото ми съобщение ако някой се нуждае от инфо в последният момент:


"Момичета следващата неделя- 13 Май е Mother's day. Предлагам да се съберем в High Park и да отпразнуваме деня. Ако времето е хубаво както беше този уикенд Ви предлагам среща около 11 часа на пикник ерията, която е отбелязана с номер #23 на картата:

http://www.toronto.ca/parks/highpark/map_highpark.pdf.pdf

 Мястото е хубаво, защото е на полянка, децата ще имат възможност да тичат и играят, като погледнете на картата в ляво има едно сиво правоъгълниче-там е паркинга, а също така в близост има тоалетни. Мястото е чудесно, ние там и друг път сме се събирали с приятели. Може всеки да донесе по нещо за хапване или пийване, с което да направим събирането още по-приятно. Аз ще гледам да отида по-рано, за да запазя масите, но все пак ако са заети точно тези на #23, ще се търсим на #22,24,25."
  Хайде чао засега, че трябва и да се спи. Laughing

# 269
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Дензълче много сте сладурски.
Торонто мамите приятно изкарване на празника и дано времето да е хубаво.
На всички мами весел празник.
А пък аз ще ви почерпя виртуално, защото в петък си взехме ключовете от къщата.


Общи условия

Активация на акаунт