Има ли някакво значение за датата?

  • 3 004
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
На датата или след нея-това е варианта за мен Wink

# 16
  • Мнения: 3 880
.... и 1 ден преди празника му се случи нещо неприятно (предаде Богу дух, най-меко казано). Много тъпо, нали?
Е, точно от тоzи ъгъл погледнато не виждам кое му е тъпото newsm78. Ако ми е доШло времето да си "ходя" 1 ден преди рожденния ден, по_добре да си отида праzнувала, отколкото непраzнувала, не е ли така Wink Или мислиШ на онzи свят може да ме е яд, че съм похарчила иzлиШни пари zа парти, което е можело и да си спестя Laughing Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз празнувам на датата или след това, но като се замисля се е случвало и преди да го празнувам в навечерието, така да се каже и в 12 часа "айдеее наздравее!" малко като на Нова Година Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 657
Винаги си празнуваме рожденните дни на датата Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
На датата!Задължително и винаги има торта.не е хубаво преди Рождения ден ,да се празнува празника ,от суеверна гледна точка.Налагало се  е и да празнуваме  и след ,но преди никога.

# 20
  • Мнения: 2 197
Суеверие е - празнува се на или след датата, а и за мен е логично. Обикновено гледам да празнувам в петък или събота, за да могат гостите (включително и рожденичката) да не се притесняват как ще изглеждат след изпитото количество алкохол ако следващия ден е работен. Затова избирам просто следващите петък или събота.

# 21
  • Мнения: 433
Рождени дни и празници - на датата или след нея. Преди дати се правят само помени.

# 22
  • Мнения: 251
На датата или след нея   Peace

# 23
  • в Низината
  • Мнения: 705
Рождени дни и празници - на датата или след нея. Преди дати се правят само помени.

И аз така съм чувала.

# 24
  • Мнения: 8 999
Доколкото се сещам, някакво суеверие повеляваше да е НА или СЛЕД датата. Но не и ПРЕДИ.

# 25
# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вариант - преди е напълно изключен при мен.  Naughty Naughty

Всичко, друго е допустимо.

# 27
  • Мнения: 4 965
За мен няма значение, но май е хубаво само на датата или след, ама защо - не знам (пак някое суеверие сигурно).
Аз рождените си дни не обичам да ги празнувам още от дете - обикновено вземам нещо сладко и следобед вкъщи го отбелязваме с мъжа ми, децата и родителите ми (примерно, с торта и кафе на самия ден). Празнувам си "купонджийски" и по няколко пъти именните дни.
Мъжът ми, обаче, празнува като Еовин - по няколко пъти) пъти: веднъж на самия ден излизаме някъде на заведение само двамата; после се събираме вкъщи - ако е почивен ден - наобяд с моите родители, а вечерта с приятели (или в 2 последователни дни) и накрая в викенда след рождения ден отиваме на вилата и той събира неговата рода (свекито, зълвите и братовчедите му) на барбекю.
Децата - по същия начин: на деня ходим някъде само аз, баща им и те (миналата година бяхме в "Патиланци"); на следващия ден излизаме с моите родители и кръстниците на децата в някое заведение и накрая (пак през уикенда) ходим на вилата и събираме и другата рода.
Лудницата е пълна.

# 28
  • Мнения: 1 364
Празнувам на или след датата.

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Празнувала съм и преди, и по време на, и след!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт