Отново ме наводниха!!!!

  • 2 801
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Мен също редовно ме наводняват и много моля тези, които са доволни от своите застрахователи да споделят кои са. Решила съм също да застраховам, защото вече много ми омръзна от ремонти за моя сметка. Имало и някаква друга застраховка, ако пък ти наводниш някого (като подобно на Гражданска отговорност), някой знае ли нещо и евентуално за какви суми става въпрос?

# 16
  • Мнения: 121
Ами застрахователите дойдоха,видяха и казаха ,че по новия закон не могат да осъдят съседите отгоре. Плачат веднъж ,ако пак ме наводнят съседите се прави оценка на апартамента и се изплача някакъв малък процент обезщетение. Аз също съм в Алианс и на всичкото отгоре съм скючила тъкава застраховка ,че ако ми оенят щетите за 300лв аз си поемам 100лв. Когато сключвах сделката никой не спомена за спаделини сто лева егати измамата #Cussing out. А съседите дори не слезнаха да видят какво са направили,  просто незнам ако ми се случи пак как да процедирам.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 12:53 от kordelka

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И какъв е този нов закон, по който не могат да ги съдят, от кога е? Ако се смени застрахователят, дали пък нещо няма да се промени  newsm78
Ужас.
Аман от мизерници.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Много зависи какъв вид застраховка си сключил, не за всичко са виновни застрахователите. При пълна се заплаща всичко на пазарни цени, колкото струва в момента, без значение колко са стари повредените предмети.

# 19
  • Мнения: 121
Така ми отговори застрахователния агент ,когато го попитах ако след една седмица отново ме наводнят да ли те могат да санкционират съседите, че те вече не ги съдят само плачат обезщетението.    Моля ако някоя майка работи в тази сфера да ни даде по добри варианти за застраховка .

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз се интересувам от това.

Общи условия

Активация на акаунт