Най-сетне радвам се, ликувам и на ембриончо се любувам :)

  • 1 875
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
Честито мила!

Лека и безпроблемна бремост.
Много положителни емоции и се пази.

Целувки!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 370
Честито Стела-Мария!
Лека и безпроблемна бременост изпълнена само с красиви преживявания и положителни емоции.И от тук нататък почивка,почивка и пак почивка. Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 712
Стела-Мария, ти си истинското доказателство, че мечтите се сбъдват! Благодаря ти, че сподели с нас и ни вдъхна кураж, и ти желая да продължавате напред в красивата приказка, която вие заедно, с любовта си, сте създали!   bouquet

# 18
  • Мнения: 112
Стела-Мария, едно голямо ЧЕСТИТО и от мене!   bouquet   bouquet   bouquet
Лека бременност и хубави емоции! Бъдете щастливи!  Hug

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Честито   bouquet Hug  bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 1 247
честито мила   bouquet и лека preggo

# 21
  • София
  • Мнения: 3 524
Честито и от мен Стела-Мария!
Пожелавам ти много спокойствие през бременността и само хубави емоции!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 446
Честито!

Радост, щастие, здраве и обич!

И един хубав бебок да ви радва!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 327
Честито! Любувай се сега на ембриончо, а после на най-сладкото  бебе!   bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честитооо!  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито и от мен Hug Много хубава новина Heart Eyes Пожелавам ти спокойна бременност и здраво бебче на есен. И не забравяй да се пазиш и да си почиваш.

# 26
  • Мнения: 239
Благодаря ви за хубавите пожелания, момичета!  newsm51 Така ме радва всяко едно съобщение от вас, чета си ги по няколко пъти вече  book   love001 Тъкмо си мислех, колко чудесни, позитивни моменти и колко много помощ ни дава този форум. Добре, че го има и добре, че ви има вас  Heart

Как искам да ви дам цялата си надежда  newsm68 и да заразя с напористи бременни вируси всяка една от вас, която е в очакване на   ylinfant

Мегитааааа, мила, това да не си ти - същата Megita, с която чакахме преди заедно? Така се зарадвах като видях в подписа ти, че си в 5-тия месец  kiss Това е просто страхотно, знаете ли вече пола на бебето?


_MEGI_, дано и ти да си същата _MEGI_ от форума миналата година. Честито и на теб, с пожелания за сладко и усмихнато бебоче след няколко месеца.  1stroller Кога са ви термините и на двечките Мегита?

Аз явно много прекрасни новини съм пропуснала, докато ме е нямало във форума, но сега смятам да наваксам бързо.

# 27
  • Мнения: 1 792
Stela-Maria  честито и от мне.ние сме от по-новичките тук,но момичета като теб ни дават надежда че нещата се получават рано или късно.много се радвам че вие сте успяли.пожелавам ти всичко да е наред и да се радвате след няколко месеца на здрав бебешок.също така ти желая лека бременност и леко раждане  bouquet Hug

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Stela-Maria , честито ти ембрионче и от мен  bouquet! Много щастливи мигове ви желая заедно Heart Eyes!

# 29
  • Мнения: 24
Стела- Мария, Честито!   bouquet   bouquet   bouquet

Много се радвам за вас и за най-хубавото нещо, което ви се е случило!

От сърце ти желая само радости и щастливи моменти оттук нататък!

Общи условия

Активация на акаунт