Photoshop - 23

  • 26 112
  • 478
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
големи красоти пак сте сътворили момичета  Hug

утре и аз ще пробвам тази техника със състаряването!

sage мерси за разяснението за датата вече я махнах   bouquet

ето нещо и от мен пак на есенна тематика:
http://danielploshtakov.multiply.com/photos/photo/4/7

# 16
  • Мнения: 1 639
luluto, много ми харесват цветчетата от последната ти рамка.
Ще ги качиш ли в общия сайт?  Blush

кошничката , много са ти хубави рамките и тази не прави изключение.  Simple Smile Хем изчистени , хем цветни и детски.  Simple Smile

 Дамаянти , fior  , много хубаво рамки .   bouquet


Ех , запалихте ме и мен по това състаряване(колоризиране) на снимки.  Twisted Evil Не си падам по такъв тип снимки , ама ще пробвам, за да науча още нещо.  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 472
Пак съм спала снощи и пак имам правописна грешка Embarassed Съвсем съм избръмчала, защото се събудих с тази мисъл сутринта ooooh!

Мимис, като цъфна в офиса ще изнамеря обяснението, което писах в предишната тема и ще го постна пак:)

Горска фея
, разбира се че ще ги кача Hug

Дамаянти, последната ти е просто уникална  bouquet  bouquet  bouquet И като цветове, и като направа, и като излъчване.....

Кошничка, много хубава рамка  bouquet За телботчетата - имам и готови елементчета, имам и четки. Дай меил да ти пусна четките, а телботчетата ще кача в общия сайт Grinning

# 18
  • Мнения: 1 884
Дамаянти ама ти си била медийна личност, и да не се похвалиш досега  Wink , много ми хареса рамката ти. 
luluto скромно, скромно но от сърце, супер е, шапката ми грабна окото.  #Crazy
fior,  кошничката и на двете ви рамките са много свежи, бебешки и сладурски.

...Ех , запалихте ме и мен по това състаряване(колоризиране) на снимки.  Twisted Evil Не си падам по такъв тип снимки , ама ще пробвам, за да науча още нещо.  Grinning

И аз много не си падам по тоя тип снимки, обаче за проба пари не вземат,  Joy хареса ми, даже мисля още да си увелича запаса от четки.

# 19
  • Мнения: 1 873
Старовремските неща са върха, гледам че сте почнали една серия от тях и качих в сайта няколко интересни елемента, които могат да се ползват:
http://konkurs1.multiply.com/photos/album/19
Качих ги тук, защото като ги сложа в "Готови елементи" и ми се изтриват автоматично  newsm78

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 09:30 от KaРмeНчеТо

# 20
  • Мнения: 1 400
Здравейте, мили ми фотошопки!!!
Появих се най-накрая. Гледам- не съм ви липсвала Wink. Ама какви красотииии #Crazy #Crazy #Crazy. Аз бях без фотошоп Cry. Мноооого забиваше завалията та се наложи да принсталирам, ремонтирам и т.н. И докато се оправя- вече нова тема сте направили ooooh!.
Мимс, и мен ме гони липсата на муза. Къде забегна не я знам ThinkingВсеки ден я викам, а тя , пущината, все се прави на глуха Crossing Arms. Ето - само това можах да сътворя Embarassed.
Направоооо ooooh!

Хайде, моля ви, дайте малко критика Praynig
Не искам да ви изброявам всичките ще кажа само : НЕ-ВЕ-РО-ЯТНООООО   bouquet   bouquet   bouquet

# 21
  • Мнения: 6 472
WILD_cat , последната ти рамка не ми изглежда като правена без муза  bouquet

SheDevil  , шапката ни е подарък от бабата Flutter

Направих жалък опит да кача елементи, но изглежда с Карменчето сме се борили по едно и също време и стана голяма боза Shocked
http://konkurs1.multiply.com/photos/album/20
 

# 22
  • Мнения: 4 116
И мойта муза изчезна, тази сутрин се мъчих над това, но не ми харесва особенно.
А как се минах вчера ... поръчах на мъжа да изкара 150 снимки размер 10-15 и 10 размер 20-30  #Crazy А исках следващия размер след 10-15, какво ще ги правя сега тези плакати..... направо са си огромни 20-30!!!  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Започвам ви подред  Laughing
Кошничката - харесва ми - само едното ъгълче да оправиш - лявото  Hug
WILD_cat завръщането ти ме КЕФИ много   - различно от досегашните ти рамки ми се струва - БРАВО!
Тед_Кат - сладурска е, само, че тези висящи зайци на щипки ме притесняват  Laughing  Mr. Green
Нещо диво от сутрешното ми кафе и изчезваме навън  Hug Лек ден момичета   bouquet

http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/3/54?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F3%2F54

# 24
  • Мнения: 6 472
Това е за Мими и оправянето на малки четки:)


Лулу, ти преди време беше обяснявала как става номера с "лекуването" но тогава не го пробвах и въобще го забравих... Сега обаче и аз свалих едни много готини, но са супер ситни, а като ги увелича стават размазани... знаеш как е  Confused - дай акъл плийййс... Praynig Praynig Praynig

Отваряш си празен документ с прозрачен фон. Взимаш си четката и избираш черен цвят за работа, уголемяваш си до искания размер и мацваш. Тя излиза размазана разбира се. Отиваш на filter - sharpen - unsharp mask и си поиграваш малко там. Обикновено най- долу го слагам на 0, а горните два малко на около 1/3 от края. След това си я запазвам като нова четка от edit, а старата я трия. За съжаление не става с абсолютни всички четки. При по графичните всичко е ок, но при тези тип снимка и с различна прозрачност не се получава добре. Освен това, ако и увелича размера повече от 4 пъти също не се става много добре.

Кйто си е поръчал четки, да тича да ги посреща Mr. Green

Дамаянти страшно диво кафе си имала, направо е уникално!!!!!

# 25
  • Мнения: 1 400
Ей , Дамаянти, много си напреднала - супер са последните ти неща Peace
Аз скалъпих още едничко набързо, че службата ме подгони... Tired
Ето го:

Не е ли претрупано малко,а?? newsm78

# 26
  • Мнения: 377
Добре дошла на WILD_cat - рамката ти много ми хареса и на мен не ми прилича да е без муза Hug
Дамаянтипоздравления за дивата рамка, както и за онази от "Море от любов".  bouquet
Лулуто- твоите рамки са едни от любимите ми!Как успяваш винаги да ги направиш толкова интересни. Явно това е някакво вътрешно усещане- искам и аз да го имаааам  Confused  bouquet
Хайдесега и аз да се запиша в ретро- вълната Wink. Това е моят опит в състаряването- за пръв път го правя и ми беше доста интересно, но и трудно!Давайте критики и препоръки, за да мога да напредна   Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 941
Лулу жива да си за телбодчетата. Видях, че си ги качила в сайта, много ти благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes четките можеш да ми пратиш на andronicos@abv.bg
Дамаянти толкова си надобряла, че вече рамките ти са супер сложни, многопластови и разбира се много хубави  Hug

# 28
  • Мнения: 1 400
Вдъхновена от на Дамаянти дивата направих ей това:
  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
WILD_cat, ямаше те известно време и се завърна с гръм и трясък - някак си си по-различна като стил и като работа  Hug Май си учила тайно и сега ни изненадваш  Joy Хич не е претрупана - много ми харесва и чудесно си подбрала елементите   bouquet
ДИМИКА ПРЕКРАСНА е , а за дамите нямам думи  Heart Eyes Искам телбода с който си закачила големите снимки  Praynig
Момичета от вашите комплименти се изчервених  Blush , както казва синът ми  Mr. Green Благодаря   bouquet
Днес поснимах малко на детската площадка, така, че ако има време ще поработя след обед  Hug
WILD_cat   Joy Joy  Joy жестокааааааа  hahaha  - моля за този шрифт  Praynig  Praynig  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт