Photoshop - 23

  • 26 208
  • 478
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 715
Мацки, благодаря ви! Радвам се че ви е харесала, аз също съм доволна от резултата.
И вие сте натворили красотии! Няма сега да ви изреждам, защото Мартина е във вихъра си по това време  newsm68 и пиша с половин ръка в момента... С другата я държа настрани от компа  Mr. Green Изобщо при нас е весело  Laughing Laughing Laughing

Комплиментите са ми приятни  Wink, но нищо не казахте за фона  newsm78 Защото аз определено не го харесвам  Confused Чудя се изцяло ли да го сменя, или просто да махна тези шевове от дясната страна...  newsm78 Нещо ме дразнят... Ще се наложи със щампата да действам, защото вече достатъчно го "разтегнах" и няма накъде... Приемам предложения и съвети...

Лулу на мен пък първата повече ми харесва... По-нежна ми стои  newsm78
Но която и да оставиш, няма да сбъркаш... А най-добре остави и двете и готово!
Между другото се сетих, че не ти благодарих, че беше така добра да повториш урока си за големите и малки четки ... Сега го правя с доста закъснение, но "по-добре късно, отколкото никога" нали?!  smile3525 smile3525 smile3525

Уууууууу Мимс, върха е!! Много ме кефят китките!!!! сама ли ги прави и по-томно черната част от тях?
Мацко, не мога да разбера точно за кое ме питаш  newsm78
Жълтите цветенца са всъщност един бледорозов гербер, който промених спорец цвета на рамката.
Черните цветенца + клончето /черното/  са четки... Червените цветенца също са четка...

Дамаянти мацките са ти обяснили 2-3 начина за това как става черно-бяла снимка с цветни елементи, но аз го правя по възможно най-елементарния начин: Дублирам слоя със снимката, обезцветявам копието и изтривам местата, които искам да останат цветни... Според зависи или с най-обикновенна гума, или ако е нещо по-сложно, очертавам с ласото и делитвам...

floralpina получих четките, благодаря ти много!   bouquet

Последно и няма да досаждам повече тази вечер  Blush
Каква ти досада?!?! На мен лично, предполагам и на другите, ми е супер-приятно да гледам рамките ти  Peace Някак си ми всяват много настроение!  Hug

ДИМИКА лунапарка е супер! Толкова добре си го направила, че е като разказ по картинки! Можеш да разбереш колко весело е било, без никой да ти каже и дума!  Hug Hug Hug

# 421
  • София
  • Мнения: 6 743
Оооо, Мимс, не се бях сетила, че ще стане с гумата  Laughing - много хитро и лесно  Hug
Нещо има проблем с Мултипли - не работи  Thinking
Аз пък харесвам вашите неща и все ми се струва, че не мога да докарам нещо толкова красиво  Hug  bouquet Така е , като гледам в чуждите канчета  Joy  Joy

Аз пак ще замоля за линк към нещата които качвате в общата тема  Praynig с ник и парола  Praynig  Praynig  Praynig

# 422
  • Мнения: 6 039
kъм края на темата и аз да се включа

толкова са красиви и разнообразни нещата, които правите, че моите ми се струват доста инфантилни и елементарни,
но така или иначе ги правя, по-добре да ги споделя



http://malena2004.multiply.com/photos/hi-res/5/431?xurl=%2Fphoto … 2Fphoto%2F5%2F431

# 423
  • Мнения: 1 639
Malenna, снимката от подписа ти е НЕВЕРОЯТНА !!!! 
Толкова емоция има в нея,  това дете е безкрайно фотогенично!

не се стърпях да го напиша , просто

# 424
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Лулу на мен ми харесва втората рамка - има повече комтраст
(ако не те притеснява качи цветчетата в сайта, благодаря)

# 425
  • Мнения: 6 039
Malenna, снимката от подписа ти е НЕВЕРОЯТНА !!!! 
Толкова емоция има в нея,  това дете е безкрайно фотогенично!

не се стърпях да го напиша , просто

 Joy
на мен по-ми харесва падналата сянка - като на кукла Братц /така ли се пише newsm78/

# 426
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Malenna, снимката от подписа ти е НЕВЕРОЯТНА !!!! 
Толкова емоция има в нея,  това дете е безкрайно фотогенично!

не се стърпях да го напиша , просто

 Joy
на мен по-ми харесва падналата сянка - като на кукла Братц /така ли се пише newsm78/


И друг път съм го казвала- възхищавам се на малката принцеса и на майка й, която слага страхотни рамки на невероятните снимки.
Маленна е прекрасна.

Извинявам се за офф- а.
Аз напоследък просто нямам време да седна и сътворя нещо. Sad Последните три теми, тайничко ви чета и ви се радвам, но не се включвам.

# 427
  • Мнения: 1 873
Биляна Малена е просто невероятна, голяма госпожица, рядко красиво дете!Да ви е жива и здрава, а нещата които правиш са изкуство и радост за окото!

# 428
  • Мнения: 6 039
Абе категорично заявявам, че за красива - не е. Не знам защо създава такова впечатление. Тя просто си е нашата Малена. Аз все виждам красота в другите деца. Явно се вглеждам много в детайлите.
пък и като знам аз как изглеждам - няма шанс да е красива  Joy hahaha hahaha hahaha

ето още една рамка от днешната разходка:

http://images.malena2004.multiply.com/image/3/photos/5/orig/432/ … 5NcwKOs7g2gIW%2Bw

# 429
  • Мнения: 6 472
Биляна, Малена и е красива и е чаровна  bouquet Като всички деца Hug Едно хлапе няма, дето да не ми харесва Grinning

Аз хич не обичам да поствам след теб, защото направо ми създаваш комплекси за малоценност, ама на, ще го направя. Щях да изчакам до утре, но това ми е рамка №100 Mr. Green Много се пънах да е нещо по- различно, много обичам да се заигравам с различни стилова Rolling Eyes В общи линии си я харесвам, дано и на вас да ви хареса Grinning





Не успях да се отърва от жълто - зелената гама, която ме е обхванала, но пък и снимките напоследък ги правя след работа малко преди залез, когато светлината е такава, че всичко и без това жълтее Grinning От днешната разходка с mam@ станаха много хубави фотки и направо не знам кога ще ми остане време да се позанимавам с тях, за да ги рамкосам или пусна във фотографската тема:roll:




Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 00:43 от лулу!

# 430
  • Мнения: 511
лулу!, тази последна рамка направо ми огря душата! Прекрасна!
Malenna, циклама и резеда са ми любима комбинация, а Малена е просто приказка!
Работите ви са вид терапия за духа ми!

# 431
  • Мнения: 6 039
истината е, че децата Ни правят рамките толкова хубави Hug

ако накичим по тях нашите физиономии, веднага рейтинга на темата ще спадне

Да са живи и здрави, и мноооого добри и щастливи деца / с палави очички/ Wink

# 432
  • София
  • Мнения: 715
Ауууу Лулу, страхотна е! Невероятна!  Hug Hug Hug
Само нещо по текста  Rolling Eyes Според мен трябва да е "When the dreams come truenewsm78

# 433
  • Мнения: 6 472
ми нали знаеш на мен си ми е навик Joy А що нищо не каза за датата, а?! Аз вече съм в 2017 Joy Вие си стойте в 2007 Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 00:43 от лулу!

# 434
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Лулу много е красива и нежна рамката.
(много бих искала същата рамка ако може Blush)

От доста време само ви чета и се засрамих. Пускам нещо, над което прекарах доста време. Не съм толкова добра като вас, но се старя и се надявам след време да изградя собствен стил както повечето от вас.



Общи условия

Активация на акаунт