Тест за бащинство

  • 3 827
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ауу, недей ми припомня, че една акушерка ми вмени съмнения за майчинството с питане: Номер 6 или 9 беше твоето? Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13 512
Бая отвеяна "пача" ще трябва да е тази,дето не е сигурна.....
Що да е отвеяна? Аз познавам такава...и никак не е отвеяна. И не иска да знае кой от двамата е бащата- сметнала е, че е съпругът  и толкова.

# 17
  • Мнения: 684
Сетих се един виц за една баба дето завършваше "...човек не бива да има доверие дори на средния си пръст."  Laughing

В моя случай обаче съм 99,9999999999999999 % сигурна, че е от мъжа ми. Но все пак остават 0,0000000000000001 % съмнение, че може някоя нощ някой тайно да се е промъкал в спалнята и да ме е осеменил  Thinking Поне по латиносериалите се случва чат-пат. Обаче пък как я е направил тъй да мяза на мъжа ми?!...

# 18
  • Мнения: 3 423
Мда, печени мадами сте всичките.
Да, в Угърчин бащата е този, който
е в законен брак с майката. Обаче
много често гледам предавания, в
които все някой се съмнява, все тия
пусти жени шавнали баш между
слагането и спукването на кондома,
абе много раздвоен и тъжен народ.
Ако обаче майката не е женена за
човека, от който подозира, че има
дете, то тя може чрез службите да
изиска такъв тест. Ако човекът се
опъва, има начини да го прикарат
да даде слюнка. Без чеченска намеса,
а културно. Ще пусна анкета.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво очакваш от анкетата? Че ще се усъмним? Mr. Green

Мисля, че и тук може със съдебно решение да накарат предполагаемия родител да даде проби за ДНК анализ.

# 20
  • Мнения: 2 254
Лиске,на мен на автогол ми мяза...По-скоро бащата изисква теста,щото се съмнява,че е от него...майката като е шавала,гледа да си трайка,що да бие тъпана...

# 21
  • Мнения: 1 045
Е няма как да е друг  Laughing Сценарий за латино сериал не ми се пише  Crazy
Иначе от анкетата ми хареса опция 3  hahaha

# 22
  • Мнения: 3 423
Лиске,на мен на автогол ми мяза...По-скоро бащата изисква теста,щото се съмнява,че е от него...майката като е шавала,гледа да си трайка,що да бие тъпана...

Да, много мъже искат такъв тест.
Много жени пък искат да докажат
на мъжете, че са точни майчета.
Други жени пък искат за себе си да
са сигурни, че тъмната коса не е от съседа.
Трети жени пък имат нужда от пари.

# 23
  • Мнения: 2 792
 И тук законен баща е този, с който е сключен бракът + 300 дена бонус, след разтрогването му, т.е. ако родиш дете от друг мъж в този период, преди да са изтекли 300 дни се минава през хиляди процедури, за да се запише актуално посочения от майката баща.

# 24
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
E-e-e, какво излезе - в Угърчин 20 % от жените не са сигурни кой е баща на детето им, а при нас този процент е 30% /според анкетата/.  newsm78

# 25
  • Мнения: 5 539
Южна кръв гореща носим ние... Laughing За какво идват тука на Слънчев бряг дебелите фройлайни, мислиш?

# 26
  • Мнения: 5 468
Сигурна съм.
ДНК теста няма нужда да го правим, защото като спи, понякога издава един звук с гърлото, който баща й издава като спи и ме побърква от гняв  smile3511. Щях да припадна, като го чух и от наследницата Tired.
Иначе прилича 1:1 на мен.

# 27
  • MUC
  • Мнения: 297
Да внеса едно уточнение: в Угърчин тези тестове не са забранени. Просто ако са направени без съгласието на майката (щото нали в нея се съмняват и в нейната шавливост  Laughing), не се признават от съда. Това, ако детето е под 18 г.

Ако е над 18, така или иначе никой не задължава бащата да плаща издръжка, мисля  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 216
Да внеса едно уточнение: в Угърчин тези тестове не са забранени. Просто ако са направени без съгласието на майката (щото нали в нея се съмняват и в нейната шавливост  Laughing), не се признават от съда. Това, ако детето е под 18 г.

Ако е над 18, така или иначе никой не задължава бащата да плаща издръжка, мисля  Laughing

Ти издръжката остави, ами наследството, наследствотооо Grinning

Иначе по случая с Ана-Никол Смит, тя е била 100% сигурна, че детето е на Лари Бъркхед. Затова и този план на адвоката и детето да се роди на Бахамите. Много хубав криминален роман може да излезе по този случай.

# 29
  • MUC
  • Мнения: 297

За наследството и Ана Никол Смит не знам. Обаче по преценки на експерти, поне 10 процента от децата в Германия не са деца на бащите си. Kuckuckskinder им викат тук, "кукувичи деца" с други думи.

Общи условия

Активация на акаунт