Ела, Вълчо, изяж ме! (предпетъчна)

  • 13 777
  • 353
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много 20 годишни нямат такива, но не това е най-важното.

# 16
  • Мнения: 4 585
Монда, коригирай малко заглавието, че случайно попаднах в темата. ..  Размислих, остави го!

# 17
  • Мнения: 4 176
Много 20 годишни нямат такива, но не това е най-важното.
Еми незнам.Аз нямам думи просто.Къде са родителите???

# 18
  • Мнения: 13 512
Монда, коригирай малко заглавието, че случайно попаднах в темата. ..  Размислих, остави го!
Вълчо...ти пък не яж, ако не си гладен:-)
Разбирам,че си сит Wink

# 19
  • Мнения: 5 478
Здравейте и от мен. Нека първо да се представя. Аз съм "възмутената 18 годишна госпожица, предоставила материала"  Mr. Green

Та... Това по принцип до колкото знам са сайтове за запознанства. Дечурлигата там си пишат разни коментари за снимките и се радват, че се харесват едни на други... Не са 3 или 4 тези сайтове. Стотици са. Говоря само за българските такива, а чуждестранните са мноооого повече. Както и да е...
Аз също не разбирам потребността на момиче на 13 да се покаже гола пред хиляди хора. Не разбирам и от къде са ги изнамерили тези бюстове (чак се комплексирам  Laughing ) .... Съмнявам се да лъжат за годините, по-скоро има по малки момичета, които се представят за по-големи. Погледнете им лицата-те са детски.... 
Думите не ми стигат да изкажа възмущението си (нека го наречем възмущение).

По нататък ще ви покажа профили на момчета на същата възраст, изглеждащи сякаш 10 години са се занимавали с фитнес, благодарение на всичките химии, които са изпили....

Аааа... между другото и аз имам профил в подобен сайт, но нямам голи снимки... И не съм толкова вървежна  Joy

# 20
  • Мнения: 13 512
Много 20 годишни нямат такива, но не това е най-важното.
Еми незнам.Аз нямам думи просто.Къде са родителите???
Да не мислиш,че родителите знаят? Доколкото виждам, тук е бораба за някакви позиции, гласуване...съревновават се ,доколкото виждам. А родителите откъде да знаят? Сигурно има и такива, които не знаят как се влиза в Интернет. А другите- не подозират дори за съществуването на тези сайтове. Аз затова съм "за" шпионските програми на детските компютри.

# 21
  • Мнения: 822
Ужас е! Преди 2 дни открих братовчедка ми в един такъв сайт, мисля че беше flirt4e.com...И то след като тя мило ме осведоми, че си имала акаунт там, аз как може да нямам?! Shocked Рекох да разгледам какви снимки е качвала, на снимките се мутрила там, свивала устни, с едни цайси, няма разголени поне, но като видях какво е писала, щях да откача. Пушела цигари само след секс. Била сгодена. Боже! Тя е само на 15 г.... Не е проблем да се регистрират там, нищо че уж е за 16+...
И аз съм правила простотии като тинейджър, ама това днешното е страшно... (справка, не съм задръстена и аз, на 23 съм).

# 22
  • Мнения: 5 539
Нищо кой знае колко шокиращо не видях.
Правят се на интересни, търсят приятели. Къде е шокът тук?
Ако ми кажете, че някоя от вас не си е правила подобни снимки като тийнейджърка, няма да ви повярвам. Само дето тогава нямаше нет.
И защо решихте, че биха се продали за едно возене в БМВ?
Айде по-полека с морализма, чела съм ви в петъчните теми Laughing

# 23
  • Мнения: 2 229
И аз "настръхвах" преди време, но накрая престава да е тъжно, ами е направо смешно. Смешни са ми и са ми жалки. Освен да им се хиля на "секси позите" друго не знам. Просят си го и някои ще си го намерят за съжаление. Майките ли са им виновни или средата не знам, но това е положението. Като си е написала на челото "к*рва съм, ела ме ****"  да ми е жал ли?!

А по-конкретно се смях на:

"az sum edna malka sladka orehova qdkaaa!"
и
"WHAT I WANT,IS THAT I NEED!!!
THAT I NEED IS SEX AND WEED!!!"

# 24
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Аз ли прекалено рано остарях, или просто времето бърза....
Господи, гледам две момичета! направо не е за вярване - потенциални, бъдещи курви.
А не може ли в тези сайтове модераторите да въведат някаква долна граница на възрастта, ако изобщо има такива. Тези са за съд, а с тях и родителите.

# 25
  • Мнения: 238
за съжаление съм виждала доста по-фрапираши   ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 176
Потресена съм. #Crazy Аз деца все още нямам,но когато се сдобия с такива задължително ще имам шпионска програма на детския компютър.Това което видяха очите ми е извратено. Sick Момиче на 13г. високо 170,тежи само 42кг. и има огромен бюст.Това все още не ми се вярва. #Crazy

# 27
  • Мнения: 2 495
А стига бе ShockedЗнаех, че на мода днес са набор 90-91, ама чак пък толкова ooooh!

# 28
  • Мнения: 822
И аз "настръхвах" преди време, но накрая престава да е тъжно, ами е направо смешно. Смешни са ми и са ми жалки. Освен да им се хиля на "секси позите" друго не знам. Просят си го и някои ще си го намерят за съжаление. Майките ли са им виновни или средата не знам, но това е положението. Като си е написала на челото "к*рва съм, ела ме ****"  да ми е жал ли?!

А по-конкретно се смях на:

"az sum edna malka sladka orehova qdkaaa!"
и
"WHAT I WANT,IS THAT I NEED!!!
THAT I NEED IS SEX AND WEED!!!"
И аз мисля като теб... Но си мисля и че те все още са наивни и за тях всичко, де хвърчи, се яде. Хем са ми смешни, хем ми е жал за тях... Кофти ми е, утре братовчедка ми ще си уреди среща с някой "батко" чрез този сайт и кой знае какво може да й случи...

# 29
  • Мнения: 5 478
Нищо кой знае колко шокиращо не видях.
Правят се на интересни, търсят приятели. Къде е шокът тук?
Ако ми кажете, че някоя от вас не си е правила подобни снимки като тийнейджърка, няма да ви повярвам. Само дето тогава нямаше нет.
И защо решихте, че биха се продали за едно возене в БМВ?
Айде по-полека с морализма, чела съм ви в петъчните теми Laughing

Ами... да, аз имам голи снимки. Но не ги показвам в интернет,макар че изглеждам по-добре от дете на 13.  Ех, че съм скромна..  Mr. Green
 Както и да е, майтапа на страна. Да, правят се на интересни. Но със задник и цици приятели не се печелят... Нали?
Защо сме решили, че за едно возене в БМВ ще се продадат ли? Защото съм го виждала с очите си! Не знам ти на колко години си, но аз след като станах на 18 и отидох в дискотека след 12 (легално, защото и преди това бях ходила няколко пъти Laughing ) видях момиченца, излеждащи като фолк-певици с мъже на по 30... Е, да, натискаха се с тях, но пък много важно... Нали са готини? Нали ги черпят в дискотеката?!  Вярно, момичетата, за които говоря не бяха на 13, а на 16... 

Общи условия

Активация на акаунт