"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 491
  • 838
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Ани, всичко много хубаво, ама нямаме място, къде да поемем предлаганото от теб. Следи темите и ще те имаме предвид, за в близко бъдеще. Peace

# 16
  • Мнения: 1 273
Добре, аз все пак ще гледам да ги сортирам и когато ви потрябват, съм на линия Peace

# 17
  • Мнения: 3 248
Добре, аз все пак ще гледам да ги сортирам и когато ви потрябват, съм на линия Peace

Hug

Много хора четат тук, така че така като си го написала, винаги има възможност да потрябват някъде междувременно. Peace

# 18
  • Мнения: 2 584
Добре, аз все пак ще гледам да ги сортирам и когато ви потрябват, съм на линия Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180323.0
за тук няма ли да станат
или за Петя, Марина те са слабички и малко трудно поне аз им намирам дрехи

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добре, аз все пак ще гледам да ги сортирам и когато ви потрябват, съм на линия Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180323.0
за тук няма ли да станат
или за Петя, Марина те са слабички и малко трудно поне аз им намирам дрехи

да,Руми е права..Ани можеш ли да ги занесеш ако ти кажем къде?

# 20
  • Мнения: 1 878
искам само да ви супокоя,4е положението в Трън е под контрил Hug

тове е първият дом ,който разбра,4е с нас шега не бива.Има и други на ред CrazyПоложението е такова,4е няма да има прошка за никой в тая държава!!!!!!!!!!!!!

 newsm10

И запис, за да следя темата

# 21
  • Мнения: 1 273
Добре, аз все пак ще гледам да ги сортирам и когато ви потрябват, съм на линия Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180323.0
за тук няма ли да станат
или за Петя, Марина те са слабички и малко трудно поне аз им намирам дрехи

да,Руми е права..Ани можеш ли да ги занесеш ако ти кажем къде?

По принцип ще мие много трудно, защото си гледам сама бебето и няма на кой да го оставя. Таткото работи почти постоянно.
Но ако няма как, винаги мога да отида с такси (нямам автомобил) , стига да е в рамките на София. Ще гледам да намеря някой да ме придружи. Така че, кажете каде и кога трябва да отида, и аз да си направя плановете.

# 22
  • Мнения: 2 534
Има две свободни места за Доганово утре
Който иска да дойде , да пише

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Жени, сори, че не е по темата, ама хареса ли шефа ти яйцето  Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
Май отпадаме от Доганово. Преди няколко часа се оказа, че няма да има на кого да оставим Габриела. Имам една тайна последна надежда да я натоваря в нечия кола, ама....

# 25
  • Мнения: 3 248
Май отпадаме от Доганово. Преди няколко часа се оказа, че няма да има на кого да оставим Габриела. Имам една тайна последна надежда да я натоваря в нечия кола, ама....


Как така преди няколко часа!? Не спите ли по това време?! Rolling Eyes
Наистина защо не я вземеш с нас?! Peace Винаги децата, които са идвали в Доганово са си прекарвали супер. Party

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Май отпадаме от Доганово. Преди няколко часа се оказа, че няма да има на кого да оставим Габриела. Имам една тайна последна надежда да я натоваря в нечия кола, ама....


Как така преди няколко часа!? Не спите ли по това време?! Rolling Eyes
Наистина защо не я вземеш с нас?! Peace Винаги децата, които са идвали в Доганово са си прекарвали супер. Party


Ами малко преди да си легнем стана ясно, т.е. малко преди 2 след полунощ. (до 6 сутринта са си има-няма 4-5 часа, т.е. толкова сън ми се събра тази нощ). Не можем да я качин на мотора с нас. Моя приятелка каза, че може да дойдат с колата - ако ми се обадят, веднага им натоварвам ГабЕто - тя откога мечтае пак да си види приятелите от Доганово.

# 27
  • Мнения: 3 248
Не съм на 100% убедена, но при нас в колата все трябва да се намери малко място за нея. Жени вчера писа, че има 2 свободни места...но дали са още свободни, това се и чудихме с Евка вчера, пак посред нощ. Tired

# 28
  • Мнения: 430
Не съм на 100% убедена, но при нас в колата все трябва да се намери малко място за нея. Жени вчера писа, че има 2 свободни места...но дали са още свободни, това се и чудихме с Евка вчера, пак посред нощ. Tired

Моля ви, непременно нагушкайте сладурите и от мен Praynig Особено, Ваня - бъдещата ми кръщелница (няма как да дойда днес, но непременно ще отида скоро, за да уговорим кръщенето ), тя определено е много мила и гушлива Hug
Поздрави и на гус'ин Дунчев Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
Весе, разбрах за Жени и много го мислих, ама нали се сещаш, че колата трябва да вземе Габа от нас (не можем да я транспортираме на мотора дори и до мястото на срещата, макар че законът го позволява) и после пак да я върне до Враждебна. Освен това ние в 14 ч трябва да сме си в София да приберем Виктория от някакво спортно мероприятие, т.е. возещият Габриела трябва да се съобразява твърде много с нас. Все пак не ние сме в центъра на мероприятието, нали?

Кика, да нагушкаме Дунчев ли поръча newsm78

Общи условия

Активация на акаунт