"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 514
  • 838
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз да действам за столчетата, ама парички  Embarassed  Embarassed Инак мога да ги купя и да ги дам на жената да ги рисува.Нези, колко трябва да се купят- две ли?В Бриколаж са по 15 лева  Thinking

# 496
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз по това време сигурно още ще съм си в Приморско,така 4е, ще отида да ги навестя, да видя как са ,дали имат нужда от нещо,и ще ви пиша.Само ми кажете,къде то4но там ще са/предполагам в бунгалата/, но ще е добре да знам то4но местонахождение Mr. Green Отивам да проверя за къси гащета Mr. Green

Нищо не казвате за Фестивала на киселото мляко в Трън newsm78 Казвйте,4е аз имам идеи в тази връзка Mr. Green/ напоследък с Рик се надпреварваме с идеи,една през друга идват,особено за Гурмазово - 4ак седнах да ги запиша - ще ви харесат  много Mr. Green Mr. Green /.Мисля да следвам ПР и маркетинг тази година Grinning Grinning Grinning

Мери,ще питам къде то4но Peace

айде де,действай с ПРа Mr. Green

нямам много време,4е сега се връщам от Перник махмурлийка и отивам в ББТ-17.00 ,темата е детското здравеопазване -изобщо и в домовете Twisted Evil

# 497
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз да действам за столчетата, ама парички  Embarassed  Embarassed Инак мога да ги купя и да ги дам на жената да ги рисува.Нези, колко трябва да се купят- две ли?В Бриколаж са по 15 лева  Thinking

ИВЕ,дай да видим дали някой няма излишни и тогава да мислим за купуване.Не мисля,4е е резумно да се дават пари за това newsm78

# 498
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе Трън4анки - кажете за Фестивала на киселото мляко дееееееееее Flutter Flutter Flutter

# 499
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Абе Трън4анки - кажете за Фестивала на киселото мляко дееееееееее Flutter Flutter Flutter

нищо особено не беше  Twisted Evil НИе като стигнахме на обяд имаше тумба-лумба на площада.Една певица пееше маанета и 20ина мангала я слушаха.......Това видяхме Twisted Evil

# 500
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе Трън4анки - кажете за Фестивала на киселото мляко дееееееееее Flutter Flutter Flutter

нищо особено не беше  Twisted Evil НИе като стигнахме на обяд имаше тумба-лумба на площада.Една певица пееше маанета и 20ина мангала я слушаха.......Това видяхме Twisted Evil

 Shocked  Shocked

# 501
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Абе Трън4анки - кажете за Фестивала на киселото мляко дееееееееее Flutter Flutter Flutter

нищо особено не беше  Twisted Evil НИе като стигнахме на обяд имаше тумба-лумба на площада.Една певица пееше маанета и 20ина мангала я слушаха.......Това видяхме Twisted Evil

 Shocked  Shocked

може да е имало нещо по-така сутринта Twisted Evil,но киселмо мляко не видяхме.Както и нещо по-разли4но от пове4ко хора на едно място,които седяха по пейките ,4оплеха семки и потропваха с пева4ката Mr. Green
Организира го общината и фонд.,носеща името на откривателя на бактерията WinkТова се разбра само.

# 502
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
http://www.facetoface.bg/facetoface/home.nsf/0/F2CA13AA1D906C2EC225707C005695CD

Dali можем да да разберем какво е станало с нея и детето newsm78 newsm78

# 503
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Утре ще водя Ели от Доганово да се запише в Шуменският университет/по молба на Ети,която ве4е е на моренцето Mr. Green/ Grinning Grinning Grinning  Оказва се ,4е университета си има "офис" в едно от софийските училища,което спестява ходенето до Шумен Grinning Grinning

Роси,май товаренето на багажа от нас  няма да стане утре newsm78 newsm78

# 504
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Утре ще водя Ели от Доганово да се запише в Шуменският университет/по молба на Ети,която ве4е е на моренцето Mr. Green/ Grinning Grinning Grinning  Оказва се ,4е университета си има "офис" в едно от софийските училища,което спестява ходенето до Шумен Grinning Grinning

Роси,май товаренето на багажа от нас  няма да стане утре newsm78 newsm78

ок,зна4и аз ще успея Praynigутре да поизхвърля разни неща и в сряда ще мина Wink

Догановци се връщат в 4етвъртък от морето.Да направим едно Доганово в петък?

# 505
  • София
  • Мнения: 2 210
 Stop

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 23:37 от Emi

# 506
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Утре ще водя Ели от Доганово да се запише в Шуменският университет/по молба на Ети,която ве4е е на моренцето Mr. Green/ Grinning Grinning Grinning  Оказва се ,4е университета си има "офис" в едно от софийските училища,което спестява ходенето до Шумен Grinning Grinning

Роси,май товаренето на багажа от нас  няма да стане утре newsm78 newsm78

ок,зна4и аз ще успея Praynigутре да поизхвърля разни неща и в сряда ще мина Wink

Догановци се връщат в 4етвъртък от морето.Да направим едно Доганово в петък?




За сряда кога можеш ...до обяд съм по зада4и Thinking

В петък пътувам за морето/поемам щафетата от Догановци Mr. Green/

# 507
  • София
  • Мнения: 3 648
Роси, ще се пробвам този път да дойда с теб до Доганово, ако ме искаш! Embarassed
Ще говоря с бабите! За кое време го планираш?

# 508
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ели не е ли ходила на море с догановци newsm78 newsm78 Ще я разпитам днес Thinking Исках и Дани да дойде,да се видим,но била на работа Sad

# 509
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ели не е ли ходила на море с догановци newsm78 newsm78 Ще я разпитам днес Thinking Исках и Дани да дойде,да се видим,но била на работа Sad

ако си се видяла ве4е с Ели знаеш,4е не е била на море Wink

Вени,4акам да ми потвърдят среща за 9.30 в петък.Ако стане така ще тръгнем около 11.00 или от хотел Плиска ,или от НДК.Зависи ,ще ти звънна.Молбата ми е да дойдеш или до Плиска,или до НДК.Доганово е  в посока Ел.Пелин и няма да мога да те взема от близък до теб район,защото аз съм в Г.Милев Rolling Eyes
Ако сме там в 12.00 до към 15.00 ще се върнем в СФ.

Общи условия

Активация на акаунт