Вашият прах за пране

  • 9 163
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
С настърган сапун за пране (не домашен) прах последно по препоръка от Сикретгардън. Пак се изпра.

надам се, се шегуваш... Whistling

С "Ариел" - бяло и с к'вот дойде цветното.

# 16
  • Мнения: 8 505

 ooooh!Поправих се.Добре че ми отвори очите Joy

# 17
  • Мнения: 1 547
Само с течен. Персил, первол, медикс, фрош.
Не съм намерила идеалния за сега. Персилът скъп ми идва, защото много пера. Видях, че има течен меглио и ще го пробвам и него.

# 18
  • Мнения: 492
Течен Персил.

# 19
  • Мнения: 1 959
С Ариел от доста време

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пера всичко с универсалния прах за пране на Дионис - много съм доволна!  Peace

# 21
  • Мнения: 448
Най-често с REX със сода ефект или Бонукс.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 285
Докато нямахме пералня в къщи (има пред вид квартирите и общежитията) - ходехме на обществена. Там разликата в цената на праха е мнооооого малка и в началото питах "А вие кой ще ми препоръчате?" (без да гледам цената). След 5-тия път просто казвах "Ариел". За протокола, за бяло пране.

Когато се оказахме с пералня у дома, направих подобна анкета из познатите си, също и хора, които имат своя обществена пералня. Резултатът: Ариел за бяло и Тайд за цветно. Отделно омекотител (продукти 2/3/ и т.н. в 1, освен за разтворимо кафе, не ползвам  Embarassed )

Моля ако някой има опит с Фрош (рекламиран в Зелената тема) или друг "екологичен" препарат да сподели повече подробности, вкл. дали има проблем с намирането му по магазините, как се движи ценово спрямо другите и т.н. защото леко се замислям дали да не опитам  newsm78

# 23
  • Мнения: 5 462
Tечен от този http://www.bolt2in1.com/it_IT/product.html всички аромати много ми харесват , много дълго се запазва аромата пък и изпира много добре .Последния път си го взех 2 бутилки от по 3 литра само за 7 евро. Най много ми хареса аромата на Bolt - Mediterraneo...Просто божествен аромат.Възможно е да го има и тук в България, за съжаление поне във Варна до този момент не съм срещала от този прах.Ако някой знае дали са започнали да го внасят да свирка.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 765
Essex

# 25
  • Мнения: 2 591
напоследък с Бонукс

# 26
  • Мнения: 1 146
Напоследък с Тайд. Мирише хубаво.

# 27
  • Мнения: 4 519
Ариел за бяло, Персил за цветно, Персил Сензитив за детското, Первол или нещо подобно за вълна и още един течен препарат само за черно, пак на Первол май беше. Отделно омекотител.
Обаче като гледам колко сте доволни от Тайд, ще взема и аз да го пробвам. Прала съм с него преди години, но не в България, явно и тук е добър.
Тео Бебе не ме кефи, ама го купувам заради по-ниската цена.

# 28
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ариел и Персил,а за малкия Тео бебе.

# 29
  • Мнения: 6 958
Ариел  Peace и от време на време по някой печен персил  Wink

Общи условия

Активация на акаунт