Тема 23 от НЕМСКА ЗЕМЯ. Стягаме се zа басейни, реки, морета, еzера

  • 17 365
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Пепи, гледай какво приятелки...
Обещавам да ударя един път спагети айс zаради теб Laughing.
С двойна порzия ягоди, крокан и zаливки от шоколад и ягодово сиропче...дабъл zаане естествено аух Peace.

После..., но в името на доброто приятелство не мога да те предам...

п.п. Па тия в клЮкарника явно не са случили на немец Mr. Green.

охххххххххххххххххххххххх е сега ме докара да виртуален мундоргазмус Mr. Green Mr. Green Mr. Green


относно пп-то :  аз това бих рекла...
Wink

# 16
  • Мнения: 1 242

п.п. Па тия в клЮкарника явно не са случили на немец Mr. Green.
охххххххххххххххххххххххх е сега ме докара да виртуален мундоргазмус Mr. Green Mr. Green Mr. Green

относно пп-то :  аз това бих рекла...  Wink

Пепе, намеси се с веЩо мнение. Ти си най-пресният пример. Laughing Как е реЗултатът? Спинка, папка? Кърмата слеЗе ли ти? Боли ли опрецията? Как се оправят по-големите ти мъже?

Рецептата Ще ти я пратя като си вече у дома, поне под Зоркото ти наблЮдение да се иЗвърШва свеЩенодействието.  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 521

 Mr. Green Винаги на твое раzположение bowuu

Я някой с опит в градината да ми раzясни 2 неща
1) какво се прави с луковиците на zЮмбЮлите, когато прецъфтят?
2) същото, но zа Нарцис? Embarassed

# 18
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Смътни спомени Сърфи!  Thinking  Луковиците се вадят...може би ще има и нови...пак се насаждат...ама по кое време се вадят...а де..?Няма ли нищо по въпроса в Чичко Гугъл?

# 19
  • Мнения: 11 315
Сърфи, луковиците на зюмбюлите си седят в земята, саксийката или сандъчето. Същото е за нарцисите и лалетата. Има някои лалета, ако са в земята,потъват, та затова такива трябва да се вадят.
Аз не ги вадя. Като прецъфтят, не ги режа, оставям ги да изсъхнат, по съвет на комшийката - така се изхранвала най-добре луковицата.
Моите вече 3 година си цъфтят и връзват без да полагам много грижи за тях.
Така, аз вече свещенодействах в чест на Пепеляшка и сега пъшкам, щото ГГЗ Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 423
Шехи, уж съм клюкарка,
пък това за немците съм
го пропуснала. И какво
искаш да кажеш с това:

Цитат
немците не били е....ви...опа...

# 21
  • Мнения: 2 907
Ау, пак изгубих нишката, но този път бързам, бягам с всички сили напред, та да се запиша в темата, че уикенд идва, че ще вземете да изпишите 10 страници и аз пак ще увисна във въздуха. Добре, че е Вечерницата, та ми звъни отвреме навреме по телефона, та аз днес реших да питам " какво прави форумът?". Тя вика " ми изписахме 15 страници", аз иззлобях от ревност и взех разумното решение да напиша пет реда  Laughing
Ние се завърнахме от далечния Заксен, ето ви няколко мизерни снимки, мен ще ме виждате все по-рядко тъй като се разплувам порядъчно и двойната гуша започва да прераства в тройна. На снимки все си стягам мускулите, че да създавам илюзия. Линк: http://family.webshots.com/photo/2370474120089315803lQlqBf. От тази снимка нах форне гукен  Wink, понеже предишните снимки са от миналия август.

Навън времето е едно топло, едно подканващо за сядане на тераса със студена бира, но не - аз се абстинирам от понеделник насам, самобичуване - малко ядене, много спорт, дълги разходки сред природата и никакакви бири и цигари. От толкова здравословен живот качих още две килца. Заприличвам на био-крава. Лиска ще каже, че важното е , че кравата е био. Да, ама не. Не ща да съм крава. Муууу-ууу-ууу.  Sad

Мили мои, не съм ви чела писанията в предишната тема, получих бърз разбор от моя доносник Фиданката. Радвам се, че сърфи се е завърнала, добре дошла на Тулпе и Асето. Не ви ли писна да говорите за обувки бе жени? Татяна преди време беше изписала половин страница за обувки, аз попих инфото и съм застрахована по този въпрос докато станем на 10 години поне  Laughing

ДСДС съвсем му изгубих развитието. Тръгна ли си това нещо Лорен? А Макс ще печели, нали така? Аз оргазмирам много на бг. варианта, то са едни водещи, едно жури, едни детски учителки от Дряново. Просто чудо!

Хайде, че стана много дълго.

# 22
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Че то е в твоята тема Лиске! За съмненията относно генетичният материал у детето.На 2ра стр. една мама се изказа , че дебелите фройлайн тичали на бг морето...

Цитат
Южна кръв гореща носим ние...  За какво идват тука на Слънчев бряг дебелите фройлайни, мислиш?

# 23
  • Мнения: 11 315
Че то е в твоята тема Лиске! За съмненията относно генетичният материал у детето.На 2ра стр. една мама се изказа , че дебелите фройлайн тичали на бг морето...

Цитат
Южна кръв гореща носим ние...  За какво идват тука на Слънчев бряг дебелите фройлайни, мислиш?
Те че търсят подобряване на генетичния фонд, да търсят.
Има защо. С това повсеместно осеменяване извършвано от Хитлер и неговата Югенд навремето за осъществяване на арийската раса, половината германци са роднини до 2 коляно.

# 24
  • Мнения: 3 423
Току-що се карах с О2.
Ще ви обясня, като ми мине.
Мамка им педерастка!

# 25
  • Мнения: 1 242
Те че търсят подобряване на генетичния фонд, да търсят.
Има защо. С това повсеместно осеменяване извършвано от Хитлер и неговата Югенд навремето за осъществяване на арийската раса, половината германци са роднини до 2 коляно.

Мдаааа...
Моята майка след 40 години наблюдения също един път сподели, че от година на година намира немците по-красиви.
Благодарение на чужденците. Добави тя.
Да иззлобея и аз, че днес съм крива. Mr. Green

До скиффф, мадами. Стискайте ми палци да не ме цанят на работа. Отиваме на цирк.

# 26
  • Мнения: 1 242
Току-що се карах с О2.
Ще ви обясня, като ми мине.
Мамка им педерастка!


Ха! Имам дежавю. Мъжът ми преди време същите думи каза. Ако искаш после мога да ти разкажа какво ти се е случило.
Сега имаме време до септември да помислим на кого ще си даваме парите.
Гекюндигт!

# 27
  • Мнения: 3 423
Мамунке, и аз ще кюндигвам.
Ама изродите ще ме онождат
до нова година. Да им изсъхнат
броячите, да им изсъхнат, да,
знам какво ще ми разкажеш.
Ама до септември като попове
ще си плащате, нали, таксите.
Мамка им педерастка! Това ми
е най-девичата псувня, щото
знам, че тук четат и деца, та
искам да съм поне възпитана.

Мамун, блазя ви за цирка. Аз
обожавам цирк и сладолед!
Но тук публиката не ме кефи.
Нито се радват, нито свиркат.
Аз, като ходя на цирк, обичам
да свиркам, да викам, да скачам.
Но съм като пружина сред умрели
руси и беломуняви лебеди. Шааде!

# 28
  • Мнения: 3 423
Аз оргазмирам много на бг. варианта, то са едни водещи, едно жури, едни детски учителки от Дряново. Просто чудо!

Тая непоръбена джоза още ли вие?

# 29
  • MUC
  • Мнения: 297
Лиске, какъв договор имате с о2 и защо сте решили да кюндигвате, ако не е тайна?

Щото и аз съм при тях и то вече от доста време. И току реша да се откажа от любезните им услуги, ама нещо все не се наканвам, че 99,9 % от познатите ми са при тях.

Общи условия

Активация на акаунт