ТВ предаването "Сделка или не"

  • 10 907
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Моя приятелка твърдо иска да се кандидатира за "професията" публика на предаването "Сделка или не". Знаете ли какъв е начина за това или някакви телефони на въпросното предаване, че и обещах да потърся информация. Предварително благодаря на всички, които се включат с инфо.

мога да те посъветвам да звънне в СИА да попита доколкото знам там имат един Косьо той отговаря за публиката във всички продукции на фирмата
тел 946 38 65 , 66

# 16
  • Мнения: 73
Айде съвсем да оспамочатя темата. Embarassed Лиске и Евана от кога чакате?На мен регистрацията ми е от 10 март.
Ооооо чакай да ти се обадят за участие, те през 2 седмици ходят на снимки и преди снимките си избират новите участници, майка ми нали игра. През 2, максимум 3 седмици си събират нови участници, така че мила не се надявай да те викнат. А за момичето, което иска да участва в публиката, мисля, че трябва да отиде директно в киноцентъра Бояна и там да пита, защото сега не мога да й кажа със сигурност кога ще имат снимки, последно занм, че снимаха на 16,17, 18 март, значи скоро трябва да е имало пак снимки, да отиде след седмица, две, дано да уцели снимките на предаването, но да има предвид, че се снима по цял ден от сутринта до към 24:00ч. даже понякога и след 24:00ч. и не плащат много мислч, че беше по 8-10лв на ден

# 17
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ако не се запишете за Сделката, от понеделник започват да записват за SURVIVOR, поне ще се печете на воля!! newsm78

# 18
  • Мнения: 467
Fantasy_Girl, мерси много. Е, здраве да е...Simple SmileПоне си знам вече:-)

Ако не се запишете за Сделката, от понеделник започват да записват за SURVIVOR, поне ще се печете на воля!! newsm78

Аа, не мерси. Да ходя на края на света, да си зарежа детето, мразя змии и не съм спортяга, така, че който иска да пробва!

# 19
  • Мнения: 133

Fantasy_Girl,  =======, майка ми нали игра. ====
кога игра майка ти  и колко спечели ако не  етайна много ме кефи тая Сделка идва ми много разтоварващо след лудницата от работа  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 5 468
Ооооо чакай да ти се обадят за участие, те през 2 седмици ходят на снимки и преди снимките си избират новите участници
Как преди снимките ги избират? newsm78

# 21
  • Мнения: 3 423
Луда фенка съм на Сделка а на Румен двойно  Praynig само да ми падне
дори в момента го гледам  Heart Eyes

Айде да не стават сакатлъци, моля.
Аз съм си го заплюла отдавна Румен
и не искам да чувам и гък да го деля.
Ясна ли съм?!

# 22
  • Мнения: 5 468
Дума да няма... права е Лиса. Дори и аз подвих опашка пред нейния огнен плам към Румен. За да не се чувствам прекарана, сега зорко следя и не давам на никой друг да го пипне. Лиса стига. Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 3 423
Ню, не съм ти го казвала,
ама ще ти подаря "Ало, ало" на
немски в знак на признателност.

# 24
  • Мнения: 5 468
Този жест няма да забравя Crazy. Обожавам този филм, майка му стара!!!

# 25
  • Мнения: 145
Аз съм се регистрирала поне 3-4 пъти в интернет с кода , който изпращат, мъжа ми също 2-3 пъти и това е от миналото лято до сега-без резултат!!! newsm78 Дали някога ще се обадят?А някои от участниците казват, че само по 1 SMS са изпратили-е как става това?

# 26
  • Мнения: 133
късмет !!
аз от 10 години не съм изпуснала ни веднъж да си пусна фиша за 6/49 ама на само веднъж 3-ка за 0.90лв. е  на кво приличатова а виж ме на кърак ли съм  Shocked

# 27
  • Мнения: 73

Fantasy_Girl,  =======, майка ми нали игра. ====
кога игра майка ти  и колко спечели ако не  етайна много ме кефи тая Сделка идва ми много разтоварващо след лудницата от работа  Sunglasses

Ами майка ми беше между първите 22-ма, още в самото начало на предаването, когато започнаха да го излъчват. Спечели 15 000, ама бързо ги опукахме  Joy Ако искаш да участваш трябва да си по- постоянна със SMS-ите поне по 1-2 на седмица трябва да пращаш...

Ооооо чакай да ти се обадят за участие, те през 2 седмици ходят на снимки и преди снимките си избират новите участници
Как преди снимките ги избират? newsm78
Ами така сяда PR-а на предаването и пуска компютъра да избира призволно да речем 10 нови участника предната седмица преди да започнат снимките, след което им се обаждат, за да ходят на снимки. То предаването не се снима всяка вечер, а се снима веднъж на 2-3 седмици в събота и неделя и се снимат по 10-12 предавания на ден... да не мислиш, че някой ще ги пуснат с месеци да отсъстват от работа Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 423
в събота и неделя и се снимат по 10-12 предавания на ден

Сега си обяснявам защо
някои водещи гледат така
зомбирано и зомбиращо.

А как се избират кибиците
с кутиите? Има една гологлава
рипаща джинка от Равда, има
и разни от Израел, Хонолулу и
други такива далечни дестинации.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 040
..........

.........

......... а се снима веднъж на 2-3 седмици в събота и неделя и се снимат по 10-12 предавания на ден... да не мислиш, че някой ще ги пуснат с месеци да отсъстват от работа Simple Smile
Честно на това се чудех - как може някои по половин година да висят там, докато им падне късмета...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт