Отново за шевните машини ..

  • 8 886
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 425
Определено Singer , нищо че е с малко операции. Те повечето се повтарят. Сингера си е сингер Peace.
PFAFF е също хубава машина.

# 16
  • Мнения: 9 095
момичета, аз си търся шивачка, която да търпи капризи Blush тук дал иима таквиа?

# 17
  • Мнения: 1 100
Момичета а за тази какво ще кажете :

http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=64&p … 5a5992c5b2b629f1f

.... ама с тези 5 кг.  newsm78 сигурно е само пласмаса  Crossing Arms
За пластмасата бъди сигурна, в тази ценова категория са все такива ... Sad А вероятно и в други, напоследък не са много моделите с метален корпус.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз мислех, че Brother са добри машини ...

# 19
Singer фалираха още 92г. Оказало се, че са не конкурентно способни със скъпи машини и малко операции. Така ни обясниха от магазина. Обясниха, че в момента добри марки са PFAFF и JANOME - немски и японски. Взехме си Janome с 28 операции и функция за илици. Крачето е много удобно, не е нужно да се завърта, а обработва илика от началото до края. Има 10години гаранция и от магазина са много коректни. Извършват поддръжката и профилактиката. Много се колебаех, но въобще не съжалявам. Струваше 500лв. Имаше и още едни Berlinda пак немски, но много по - скъпи. За тях покъсано чух много добри отзиви от професионална шивачка.

# 20
  • Мнения: 9 095
за мен лично Тойота е марка на която може да се има доверие Peace

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз още се чудя какво да избера,купувам си шевна машина от миналата година и ще следя мненията ви  bouquet

# 22
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Аз си харесах Брадар за 450 лв. мисля че беше в Технополис . Разликата между нея и останалите които видях по интернет (защото не съм ходила в магазина) беше ,че тя шие и трико, а то навлиза все повече на пазара. Сега остава да събера и парите и я взимам  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт