С какво провинциалисти дразнят софиянци и обратното

  • 18 793
  • 273
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 4 423
Последно искам да знам, други желаещи да ме вземат на почивка има ли? ooooh!

# 256
  • Мнения: 4 138
аре че ще метат. Crazy

# 257
  • Мнения: 5 370
Последно искам да знам, други желаещи да ме вземат на почивка има ли? ooooh!
НА Арбанаси, ама на лято. Sunglasses

# 258
  • Мнения: 920
Айде, Бу, слагай катанеца,
да не решат и други да ми
идват на гости в Угърчин, че
нямам толкова много ракия.

  Хихихи самопоканвам се преди ключа, ракия не пия, но бирата уважавам у Угърчин съм чувала, че я имате Laughing


Октомври ще бъде май....


Те селяните си идваме с торбите - ракийка, баница, кокошка.
Поне у нас така става - проверявам на прага. Че ний нали сме гладни софиянци.

# 259
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз бира не пия, ама мезетата за нея ги тача. И Алианц Арена искам да видя. Няма да плюя нито Угърчин, нито София. Обещавам.

# 260
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Аз бира не пия, ама мезетата за нея ги тача. И Алианц Арена искам да видя. Няма да плюя нито Угърчин, нито София. Обещавам.

К'во стана сега? Всички отиваме при Лиска, нали?

# 261
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз бира не пия, ама мезетата за нея ги тача. И Алианц Арена искам да видя. Няма да плюя нито Угърчин, нито София. Обещавам.

К'во стана сега? Всички отиваме при Лиска, нали?

Върви, народе, възродени...

# 262
  • Мнения: 4 138
и в угърчин ли има алианц арена Thinkingптюх аз мислех само у наше село Crossing Arms

# 263
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз бира не пия, ама мезетата за нея ги тача. И Алианц Арена искам да видя. Няма да плюя нито Угърчин, нито София. Обещавам.

К'во стана сега? Всички отиваме при Лиска, нали?

Ми като не ни щат в София... Whistling

# 264
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Ти пък... нямат против нас - стига да не излизаме в пиковите часове (да не правим навалица), да си носим боклука по родните места (но данък смет да плащаме в София), да мълчим като пукели (да не кажем нещо на въпреки на столицата) и да работим само работи, които никой столичанин не иска - просто е, нали Hug И така настъпва световен мир. Тече последна минута.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 099
Ти пък... нямат против нас - стига да не излизаме в пиковите часове (да не правим навалица), да си носим боклука по родните места (но данък смет да плащаме в София), да мълчим като пукели (да не кажем нещо на въпреки на столицата) и да работим само работи, които никой столичанин не иска - просто е, нали Hug И така настъпва световен мир. Тече последна минута.

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 266
  • Мнения: 819
Ти пък... нямат против нас - стига да не излизаме в пиковите часове (да не правим навалица), да си носим боклука по родните места (но данък смет да плащаме в София), да мълчим като пукели (да не кажем нещо на въпреки на столицата) и да работим само работи, които никой столичанин не иска - просто е, нали Hug И така настъпва световен мир. Тече последна минута.
(

 ooooh!  Едно си баба знае, едно си бае...май повече си внушавате, ама нейсе  Grinning Приятно пътуване за Угърчин  Mr. Green

# 267
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Не - просто чета съвестно Grinning И отговарям пак по съвест.
Впрочем аз проблем със софиянци никога не съм имала - нито те с мен, вярвам. И в София съм живяла, етЦетера, етЦетера. И ако реша, пак жъ дода! Mr. Green Пайте се!
Мерси - Лиска блага ракия ни обеща. Пази я отпреди втората световна чак - за нас.

# 268
  • София
  • Мнения: 8 348
Като си го плащаш в София, си го хвърляш в София.
Но има мнооооооооооооооооооооого новодошли, които никакъв данък не плащат.
За тях какво да кажем?

# 269
  • Мнения: 819
Като си го плащаш в София, си го хвърляш в София.
Но има мнооооооооооооооооооооого новодошли, които никакъв данък не плащат.
За тях какво да кажем?


Няма време за нови спорове- темата ще се затваря.Въпросите ги прехвърли в Угърчин-там ще ти отговорят подобаващо   Joy

Общи условия

Активация на акаунт