На море в България на All inclusive 2026 г. - тема 1

  • 50 491
  • 770
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 111
Да, направила съм я тази сметка, че ако се ходи там, само на премиум вариант бихме се спряли.

# 616
  • софия
  • Мнения: 3 137
Здравейте. Някой има ли отзиви за Жерави в Слънчев бряг?

# 617
  • Мнения: 1 111
Как сте, хора?

Аз още умувам почивката и сега вниманието ми се спря на Elia Mare Hotel Китен. Реновиран хотел , който ще отвори тази година. Някой чувал ли е нещо.

/Много ми омръзна от Созопол и Поморие, признавам си, но никога не съм почивала в Китен и Приморско и малко съм резервирана.../

# 618
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Инцидент-пожар в Сл. бряг. Пишат, че е хотел Зенит. https://www.facebook.com/share/v/1BagVZXq7H/

# 619
  • Мнения: 78 661
Да, между Маджестик и Хелените е този Зенит.
Намат ли пожароизвестителни датчици или както там се казват - да почва да пръска вода при дим??

Последна редакция: чт, 28 май 2026, 21:46 от teta75

# 620
  • Мнения: 15 974
Пожарът е избухнал по време на ремонтни дейности... Жалко за загиналия работник,вероятно...

# 621
  • софия
  • Мнения: 3 137
Трябва да реша между Империал и Жерави в Слънчев бряг, ако има някой с отзиви, ще съм благодарна. Миналогодишните ги прочетох.

# 622
  • Мнения: 197
Здравейте!Интересувам се от отзиви на почивали миналата или пък тази година, макар че е все още рано Simple Smile
 в Парадайз Бийч СВ. Влас. Не е от най - обсъжданите хотели във форума, поне последните години.Аз съм почивала там 2023 г . - бяхме доволни и сега получих сравнително добра оферта и се зачудих дали да не го посетим пак.

# 623
  • Мнения: 2 839
Някой има ли информация за Магнолиите и другите хотели от групата на ММЦ.
Нито в сайта им, бито в букинг са пуднали за резервация.

# 624
  • Мнения: 8 093
Някой има ли информация за Магнолиите и другите хотели от групата на ММЦ.
Нито в сайта им, бито в букинг са пуднали за резервация.
Изглежда и този хотел е спрян за продажба на пакети(предполагам за българи, както до скоро беше и Гергана в Албена) т.к. дори в сайта на Албена всички дати са задраскани, все едно са напълно резервирани. На сайта няма информация за ремонт или нещо друго, което да възпрепятства резервациите. Може да звъннете на посочените телефони или пък да им пишете. https://forestbeach.bg/bg/hotel-les-magnolias-3/nastaniavane

# 625
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Някой има ли информация за Магнолиите и другите хотели от групата на ММЦ.
Нито в сайта им, бито в букинг са пуднали за резервация.
Да не си луд?! В никакъв случай.Трагедия е там от години.Вилите в горичката са под всякаква критика. Форест Бийч е занемарен, влага, Магнолиите и те не са много добре, въпреки че на  някои им харесва, он не знам на какво отгоре.

# 626
  • Мнения: 2 839
Някой има ли информация за Магнолиите и другите хотели от групата на ММЦ.
Нито в сайта им, бито в букинг са пуднали за резервация.
Да не си луд?! В никакъв случай.Трагедия е там от години.Вилите в горичката са под всякаква критика. Форест Бийч е занемарен, влага, Магнолиите и те не са много добре, въпреки че на  някои им харесва, он не знам на какво отгоре.
В магнолиите бяхме преди 2 години и ни допадна.

# 627
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Кажи ми, моля те, че ми е любопитно, след като е стара базата, има забележки от към храната как ви хареса? За мен за всичко това цената е висока.Аз за това съм го избягвала.

# 628
  • Мнения: 8 093
Споко, цяла авикомпания била отказала чартъри от и до Германия и сезонът "пак" щял да е слаб, а хотелите празни. Ще разчитат на нас бедните, нежелани българи да им позапълним легловата база, така че сигурно и Магнолиите ще ги пуснат. Направо да ги ожалим тези хотелиери! Sob

# 629
  • Мнения: 171
Още преди 30 години тогава Бисер, днес Форест Бийч беше зле. Да не говорим за ресторанта му.

Общи условия

Активация на акаунт