На колко години се разделихте с девствеността си?

  • 13 677
  • 251
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Аз пък съм девствена  Crossing Arms Моят съпруг също  Whistling
Пазите се за Истинската Любов, нали Hug

Мчи да  Naughty

# 76
  • Мнения: 728
Бях на 15...
Никога няма да забравя този човек и тази вечер,а и 4 годишната връзка...
Всичко беше страхотно...
Останахме си приятели и почти всяка вечер си пишем...

# 77
  • Мнения: 1 299
Аз бях на 16
Той на 26...
Аз казах "страх ме е"
Той каза "няма страшно"
За пръв път бяхме сами
Когато той го издърпа
Аз изпищях, аз крещях...
Течеше кръв, беше ме страх...
За пръв път ми вадеха зъб!
  Joy

Първи курс в университета, значи...18. Беше ми бая тъпичко, защото младежа свърши цялата работа адски бързо, а пък аз бях и неразположена  Embarassed...Но следващия път беше страхотно и така и продължи нататък...  Flutter Много си го обичах въпросния младеж, бяхме заедно 2 години.  Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 1 524
Пъвият път на 17, вторият път на 18 и половина.  Mr. Green  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 111
Гласувах, но без бой не казвам.  Crossing Arms

# 80
Той си имаше сериозна приятелка, а аз уж бях малката му сестричка  Joy

Много ми е познато това.. Wink
Аз бях на 16... Simple Smile Ми той още се интересува от мен, ама аз от него не. Не сме имали сериозна връзка, той си имаше приятелка..Просто ми се случи с него  Simple Smile Спомените не са лоши, по-скоро не ми пука

# 81
  • Мнения: 3 091
спомени! имах много сладко гадже и стана по взаимно съгласие!

# 82
  • Мнения: 1 441
На 17 години, 7 месеца и 22 дни - дата 13 юли.
Голяма мъка беше, опитвахме от много време, но мен все ме болеше и се отказвахме.  ooooh! Мястото - не искам да си го спомням просто !!! Буквално си беше мъка. Хубави спомени ли - няма как да се получат. Хубавото дойде после Mr. Green
После като първа фитка се влачих с него 5 години (още се чудя къде ми е бил акъла  Thinking)
Иначе човека в момента си живее в родния ми град, има две деца и много сериозно развиващ се бизнес със заведения за палачинки. Както казва мъжа ми: "Еееех, изтърва ти палачинковия бос и с един обикновен компютържия се хвана" Mr. Green

# 83
  • Мнения: 686
16.......................
и се ожених за него(е като станах на 18  bouquet)

# 84
  • Мнения: 5 468
Уфф.., не знам, дали мърляне, лигавене и плюнчене, плюс някакво вяло-вяло попипване "по оназ работа" може да се брои за първи път newsm78. Сигурно за това съм фригидна, защото все на мен такива са се падали Господи, защо все на мен???...
Първото мърляне започна на 16 г. ooooh!.

# 85
  • Мнения: 1 299
16.......................
и се ожених за него(е като станах на 18  bouquet)


 newsm81
а друг нямаше ли по между другото???

# 86
# 87
  • Русе
  • Мнения: 511
Никога няма да забравя този момент....
Беше малко преди да стана на 16 г. с първата ми любов, който за съжаление загина в катастрофа........ Flowers Rose

# 88
  • Мнения: 1 416
Бях на 15. Той също, ако е важно.
Сексът беше скапан, на една пейка. После се подобри.  Simple Smile
Не съм сигурна точно какво се случва с него сега. Скоро общ приятел спомена, че го срещнал във Варна. Работел на строеж и си бил купил кола....

# 89
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
на 18....след три месеца "връзка", след това не ми се обади цяла седмица, аз вдигнах телефона, казах му че е мухльо, а не мъж и така  приключихме bash

Общи условия

Активация на акаунт