Ако се изруся, трябва ли да си сменя личната карта?

  • 7 157
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
А ако си пусна мустаци? newsm78

# 16
  • Мнения: 3 835
Ааааа, ще я сменяш, как иначе. Как ще те познаят органите на реда иначе. Crossing Arms Не дай си боже, да тръгнеш да излизаш зад граница, ми няма да те пуснат. Naughty Mr. Green
Абе я си стой брюнетка, за какво ще си създаваш толкова главоболия? Thinking Joy

# 17
  • Мнения: 3 423
Айде, заключвайте темата.

# 18
  • Мнения: 677
Айде, заключвайте темата.

Но си сменете картата  Peace

# 19
  • Мнения: 1 327
задължително се сменя! попитай дали може да си запазиш и старата ЛК, в случай, че решиш да си върнеш предишния цвят на косата.
 
също така ако си на почивка лятото и почернееш драстично трябва да се обърнеш към най-близкото консулство да ти изкарат пасаван, иначе няма минаване!
другия вариант е да се печеш заедно с паспорта, за да почернееш и на снимката  Party

# 20
  • Мнения: 677
задължително се сменя! попитай дали може да си запазиш и старата ЛК, в случай, че решиш да си върнеш предишния цвят на косата.
 
също така ако си на почивка лятото и почернееш драстично трябва да се обърнеш към най-близкото консулство да ти изкарат пасаван, иначе няма минаване!
другия вариант е да се печеш заедно с паспорта, за да почернееш и на снимката  Party
Joy  Joy  Joy

# 21
  • Мнения: 3 423
другия вариант е да се печеш заедно с паспорта, за да почернееш и на снимката  Party

И после кой минава границата?
Печена мацка, еваларка!

# 22
  • Мнения: 1 858
Без да искам снощи устните ми се срещнаха от близо с юмрука на мъжа ми Embarassed. В следствие на това ми липсва горен, преден, десен зъб.
Та и аз се чудех сега дали ще трябва да си сменям личната карта и на отличителни белези да пиша "щърба"...

# 23
  • Мнения: 3 423
Без да искам снощи устните ми се срещнаха от близо с юмрука на мъжа ми Embarassed. В следствие на това ми липсва горен, преден, десен зъб.
Та и аз се чудех сега дали ще трябва да си сменям личната карта и на отличителни белези да пиша "щърба"...

Напусни го. Ще пише разведена.

# 24
  • Мнения: 1 006
Аз пък от 2-3 години /слава Богу!/ нямам нищо общо с характера, мирогледа, мисленето, съзнанието и подсъзнанието включително и мръсното Mr. Green на човека, жената и личността от личната ми карта. Какво да правя ?!? Laughing Само името ми е същото. Искам си го, честно...

# 25
  • Мнения: 963
И въпреки всичко: за мъжете действително ако си пуснат брада/мустаци или си ги обръснат се иска смяна на картата... Не за тридневна брада, де  Wink 

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
О, Джинджи! В резултат на моята нашумяла кампания Не! на женските мустаци доста жени премахнаха окосмението над горната си устна. Трябва ли да сменят ЛК и те?

# 27
  • Мнения: 3 423
А аз като добавям фамилията на мъжа ми към моминската ми трябва ли?
не
аз ,4 години след сватбата пътувах със стария си международен паспорт по минимум 2 пъти годишно и никъде не са ме спрели
а личната си карта също не бях сменяла толкова време и не са ме глобили

# 28
  • Мнения: 73
Не трябва да си сменяш ЛК ако се изрусяваш, аз година и половина бях руса, пък на ЛК съм с кестенява коса, проверявали са ме 2-3 пъти полицаи при акции по дискотеките  Blush , пък не са ми правили забележка, че съм с др. цвят на косата Party

# 29
  • Мнения: 4 371
На паспорта съм тъмнокоса и с дълга коса.
Преди седмица минах границата русокоса
и с къса коса. Усмихваха ми се и ми желаеха
приятен ден. Русото врати отваря, да знаеш.
Ей това е и моя отговор,
само че беше преди месец минаването  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт