РУСееееееееее

  • 11 037
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
Rolling Eyes срещи, театри, недели? мм?
Младежки паркове? Вази? Баби Яги?  Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 5 577
Rolling Eyes срещи, театри, недели? мм?
Младежки паркове? Вази? Баби Яги?  Laughing Laughing Laughing

вие избягахте вчера, аз взеха вафли и се върнах, ама ви нямаше. бях със свеки.

# 17
  • Мнения: 4 406
Rolling Eyes срещи, театри, недели? мм?
Младежки паркове? Вази? Баби Яги?  Laughing Laughing Laughing

вие избягахте вчера, аз взеха вафли и се върнах, ама ви нямаше. бях със свеки.
а, мерси... нали имаме мобили все пак е 21 век... негово височество ме замъкна на Баба Яга

# 18
  • Мнения: 772
русенки къде стееееееееееееее Whistling
вчера сто пъти минах покрай неделята ама като никой не познах и забих в парка Crossing Arms
какво става със срещичката-петък,събота,а? cheers

# 19
  • Мнения: 1 059
И аз да се запи6а в новата темичка Simple Smile . Много ми се идва и на мен на една вечерна среща, ама няма кой да гледа малкия Sad  , но ще се постарая скоро да се включа в някоя дневна срещичка. Сега мие малко натоварено че стягаме среща на випуска, но после ще се постарая да съм на линия

# 20
  • Мнения: 2
Мерси за инфото за търговиите за бебешки дрешки,ама може ли по-точно къде е това на Макаронената?  newsm78 Малко съм неука тук,ама....

# 21
  • Мнения: 4 406
това е сграда, която много отдавна е била Макаронена Фабрика... сега е купчена от малки търговийки на едро и дребно, поддържащи сравнително ниски цени на дрехи, чорапи, козметика и пр. но се знае от всички Русенци
трудно е за обяснение къде се намира, защото е в малка уличка ,хубаво е някой да те заведе, ако не се лъжа- улицата е Мария- Луиза, посока от ул Борисова към ул. Цар Освободител

# 22
  • Мнения: 9
Здравейте мами!!!

Искам да ви помоля да споделите кога подадохте молба за ясла в гр. Русе, кога ви приеха, в коя ясла сте и на каква възраст е детето сега. Какви са впечатленията ви за учебното заведение.

# 23
  • Мнения: 14 133
Запис  и от мен!!!  smile3503
Аз не ставам за срещи. Настинала съм здраво. В събота бях млъкнала, за радост на населението вкъщи Wink  Laughing / нямаше как да им надувам главите/.Гласът ми още боботи, кашлям, въобще съм една мила родна картинка newsm62

# 24
  • Мнения: 275
Да се запиша в новататемичка, че не съм влизала от ......
Радвам се, че се видях с повечето от вас в Русе (дори и слуайно), както каза Въргалия: ако се бяхме наговорили, нямаше да се видим. Нея я засичах най-често де  Wink Ама малък си ни е градът и точно това ме кефи! Като излезеш на разходка, все някой ще видиш .................... Hug

# 25
  • Мнения: 845
Здравейте мами!
abi7v - можеш да отидеш също и срещу родилния. Пресечката се намира срещу него, в блока отляво, търговийката е с черни решетки. Казваш за каква възраст искаш и какъв е пола на детето и момичетатa ще ти извадят каквото искаш. И е доста ефтино. Аз за бебчо от там си накупих доста неща.
Момичета, по-точно тези, които ползват услугите на млечна кухня. Вярно ли е, че ще правят ремонт 3 месеца? То не, че е лоша идея, тъкмо ще готвят в по-добри условия, но какво ще провим ние през това време. Май сега му е времето на някоя частна филма да отвори дейност и да открадне доста майчета hahaha. Майтапа на страна. Има ли частна млечна кухня в Русе? newsm78 Не съм чувала. Ще се радвам да ми отговорите  bouquet

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 09:04 от eti_31

# 26
  • Мнения: 5 391
И аз чух, че ще я затварят за ремонт Tired

Но ако някой знае повече информация да сподели.

# 27
# 28
  • Мнения: 430
трябва да подадеш молба поотрано защото има много деца а яслите са малко аз сьм доволна от яслата добре ги вьзпитават а и има и дисциплина

# 29
Мами, знаете ли къде е преместена сладкарница "Буратино"? По-скоро офиса, където приемаха поръчки за торти, от к-с Евас.

Общи условия

Активация на акаунт