Ползвате ли течни препарати за пране и ако да-какви?

  • 16 899
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 474
Хайде сега да се поправя  Laughing. Днес видях в едно ново магазинче течен Ариел(имаше за бяло и за цветно) 19,50 за 1,5 л.

Имайте предвид, че се слага по една малка капачка на прането  newsm78 , ама пак е доста  Thinking Не знам в чужбина колко струва Thinking

# 61
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Хайде сега да се поправя  Laughing. Днес видях в едно ново магазинче течен Ариел(имаше за бяло и за цветно) 19,50 за 1,5 л.
EГАТИ ЦЕНАТААААААААААААААААА........................ТИЯ СА ЛУДИ ЗА 1.5 л. цена 19.50лв. Shocked ooooh! Twisted Evil Mr. Green


И аз си мисля , че са по прекалили - каква е тази надценка - хич не знам  #Crazy  newsm78

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Хайде сега да се поправя  Laughing. Днес видях в едно ново магазинче течен Ариел(имаше за бяло и за цветно) 19,50 за 1,5 л.

Имайте предвид, че се слага по една малка капачка на прането  newsm78


 Да така е но зависи дали е от концентрата - защото има и друг

# 63
  • Мнения: 5 462
Хайде сега да се поправя  Laughing. Днес видях в едно ново магазинче течен Ариел(имаше за бяло и за цветно) 19,50 за 1,5 л.
EГАТИ ЦЕНАТААААААААААААААААА........................ТИЯ СА ЛУДИ ЗА 1.5 л. цена 19.50лв. Shocked ooooh! Twisted Evil Mr. Green


И аз си мисля , че са по прекалили - каква е тази надценка - хич не знам  #Crazy  newsm78
Не прекалили ами направо са се оляли .....то в Еврпа няма такива цени.Егати търговците  егати чудото.Няко неща в България са в пъти по скъпи, то разбирам че плащат транспорт и някой други такси ..ама това ми се струва много прекалено.Съвсем взеха да я удрят на печелбарство.Нямам думи.По тази причина доста неща предпочитам да си ги поръчам отвън , отколкото да им пълня гушите на такива псевдо търговци.

# 64
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Не знам дали е концентрат-пише 1,5 л=20 пранета  Thinking.  Магазничето е в новия блок зад Фантастико. Аз за сега си имам почти пълна опаковка Апта, но се замислям дали да пробвам този Ариел  Rolling Eyes. Аптата я вземам 15лв/3 литра, но от нея се слага по повече.
На леля ми й бяха носили Ариел от Испания-9 евро за 3 литра.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 887
Моят мъж сутринта ми даде една идея,искам да я споделя с вас.Той ходи на пазара за коли в нашия град-Плевен.Там търговците,които докарват коли,обикновенно продават и чужбински препарати.По мое мнение си струват,въпреки че смятам,че са ги взели далеч по -евтино.Течен Персил за 90пранета/не е видял колко литра е/,е струвал 40лв.5л. Ленор е струвал 20лв.Който има желание може да разгледа на някой пазар. Peace

# 66
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моят мъж сутринта ми даде една идея,искам да я споделя с вас.Той ходи на пазара за коли в нашия град-Плевен.Там търговците,които докарват коли,обикновенно продават и чужбински препарати.По мое мнение си струват,въпреки че смятам,че са ги взели далеч по -евтино.Течен Персил за 90пранета/не е видял колко литра е/,е струвал 40лв.5л. Ленор е струвал 20лв.Който има желание може да разгледа на някой пазар. Peace

Абе аз си знаех че ще трябва да идвам до Плевен за да се запася newsm78

viliandar ще чакам да ми обясниш /ако това не те затруднява - разбира се / в коя Младост се намира магазинчето и номер на някакъв блок в близост

# 67
  • Мнения: 1 715
Моят мъж сутринта ми даде една идея,искам да я споделя с вас.Той ходи на пазара за коли в нашия град-Плевен.Там търговците,които докарват коли,обикновенно продават и чужбински препарати.По мое мнение си струват,въпреки че смятам,че са ги взели далеч по -евтино.Течен Персил за 90пранета/не е видял колко литра е/,е струвал 40лв.5л. Ленор е струвал 20лв.Който има желание може да разгледа на някой пазар. Peace
Персила е близо 7 л мъжа ми го донася от Германия много хубаво пере

# 68
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416



viliandar ще чакам да ми обясниш /ако това не те затруднява - разбира се / в коя Младост се намира магазинчето и номер на някакъв блок в близост


Младост 4, бл. 408 Hug

# 69
  • Мнения: 6 167
да, от няколко месеца използвам само течен препарат за пране.
тук имената са малко различни, но използвам персил.
много съм доволна - прането ухае по-добре, май и пере по- качествено,
в контейнера не се задържа прах , както при праховете за пране.

напоследък открих едно АСЕ течно - не мирише на белина, много е приятно, за цветно пране, добавя се
към дрехите директно в пералнята.

другото, което използвам е препарат за ютия на коколино , дрехите допълнително ухаят вълшебно.

купувам всичко на промоция - дебна да намалят моите марки ( коколино, персил, аче) и купувам, така имам препарати за цяла година и не ги мисля.

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
да, от няколко месеца използвам само течен препарат за пране.
тук имената са малко различни, но използвам персил.
много съм доволна - прането ухае по-добре, май и пере по- качествено,
в контейнера не се задържа прах , както при праховете за пране.

напоследък открих едно АСЕ течно - не мирише на белина, много е приятно, за цветно пране, добавя се
към дрехите директно в пералнята.

другото, което използвам е препарат за ютия на коколино , дрехите допълнително ухаят вълшебно.

купувам всичко на промоция - дебна да намалят моите марки ( коколино, персил, аче) и купувам, така имам препарати за цяла година и не ги мисля.

Казва се ACE GENTILE и аз го ползвах когато бях там

viliandar Благодаря   bouquet

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 557
На леля ми й бяха носили Ариел от Испания-9 евро за 3 литра.

Такъв ползвах, когато живеех там. Не се скъпях да слагам и повече от указаното количество. Но 20 кинта за литър и половина... Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 4 451
Не, не ползвам течен препарат за пране. Харесвам си прах Персил и си го ползвам с удоволствие.

# 73
  • София
  • Мнения: 718
Ползвам Первол за черно и цветно пране. В последно време си купувам новия Персил за цветно и Апта - чуден прах за пране.

# 74
  • Мнения: 1 449
Да, за черни тъкани, за вълнени дрехи Первол, за цветно пране също.

Общи условия

Активация на акаунт