Мъжът ми е по-млад от мене... ужасно ли ви се вижда?

  • 2 745
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 426
Мъжът ми е по-млад от мене с 5 години. И в близкото ми обкръжение 3 мои познати са с по-млади мъже, едната даже с 8 години. Но някак си това не се смята за общоприето и благоприлично. Какво мислите?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
 Laughing Ако ни се вижда ужасно, ще го разкараш ли?

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Скъпа съфорумка, сега очакваш форумското одобрение или неодобрение?
Нали вече сте се взели, радвай се на живота и не ги мисли толкова.

Но тъй като обичам да си давам мнението и съвети (най-вече) - одобрявам, не ми се вижда ужасно!  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 426
не, разбира се, ама ще си трайкам!

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 965
Зарязвай го  Mr. Green!
По -голям ужас от това няма.

# 5
# 6
  • Мнения: 159
  
Важно е, че се обичате. Пет години според мен не са проблем. newsm10 Много любов и щастие от мен!!!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И моя е по-млад.Е и

# 8
  • Мнения: 534
Боже  ooooh!
незнам защо се кахъриш за глупости  Crossing Arms
щом се обичате и не ходи прав под масата,какъв е проблема
да не ти пука от хората
 Hug

# 9
  • Мнения: 1 426
а, не бях видяла, че има съвсем подобна тема, при това от оня ден... Благодаря, сега ще я поразгледам

# 10
  • Мнения: 448
Моят мъж пък е с 8 години по-голям от мен и аз срещам неодобрение понякога заради "голямата разлика",но никак не ми пука-обичаме се,живеем щастливо,имаме прекрасни деца! Heart Eyes
Другото не е важно! Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 3 447
Бартер?  Flutter

# 13
  • Мнения: 1 426
Между другото въпроса го зададох, щото сутринта в трамвая две лелки се видяха и протече следният разговор:

- Какво чувам, Веско ще го жените?
- Мани, мани, такъв срам... Четири години е по-голяма от него...

Пък аз някак си не бях забелязала около нашата сватба чак такъв срам.

# 14
  • Мнения: 6 167
Да. Ужасно ми се струва.
 Да имаш  по-млад мъж! По-скандално ми се струва само да живееш без брак Wink

Шегувам се. Моят е с 10 г. по-голям и вече почва да го боли кръста. Виждам, че Дона вече ти е предложила нейния, няма да наддавам  Wink

# 15
  • Мнения: 1 426
Лени и Дона, не бързайте, че моят е бивш спортист и почват вече да го болят старите травми, нищо че е по-млад...

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ако ми се виждаше ужасно, нямаше да се омъжа за моя. хъ-хъ Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Чак ужасно не! Но като цяло не одобрявам жената в едно семейство да е по-възрастната.

# 18
  • Мнения: 640
Nevada, че ти какво очакваш да каже една свекърва? И да е по-малка от синчето, и да е от знатен сой, и да е перфектната домакиня със зестра палат и банкова сметка в Цюрих, ако свеки иска да се жалва, все ще намери за какво да се хване. В на тази случая е било, че е по-голяма. В нашия род прабаба ми също е била доста по-възрастна от прадядо ми. В края на миналия век е било нормално. Не виждам защо сега да не е.

# 19
  • Мнения: 1 006
От 16 годишна все съм ужасна. Налитам на агнешко. Всички мъже в живота ми са били по-малки от мен. Няма да кажа с колко години най-много  Mr. Green . Два пъти съм правила компромис със себе си. Единият беше колкото мен, а другия с година по-голям, но повтаряше в нашия клас и не се брои.

Тъй като скоро смятам да се пенсионирам смятам да продължавам да бъда ужасна. Младата кръв си е млада. Отивам на преливане.

# 20
  • Мнения: 3 423
Лени и Дона, не бързайте, че моят е бивш спортист и почват вече да го болят старите травми, нищо че е по-млад...

Ти кво, фукаш ли ни се, а?
Какъв ти е проблемът тогава?
Ето, ставите са ви еднакво амортизирани.
Търсете си семеен ортопед.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Защо се притесняваш? Мъжът ми е също по - малък с 5 години, перфектен брак и разбирателство вече 9 години, важното е вие да се обичате, нищо друго няма значение. Peace
Агнешкото е друго нещо, крехко, младо, силно.... Flutter

# 22
  • Мнения: 3 405
И моя е по-млад, с 11 месеца Mr. Green Имам 2 приятелки, чиито мъже са по-млади съответно със 7 и 5 години от тях.  Не ми се вижда ужасно. Възрастта не е признак за разбирателство.

# 23
  • Мнения: 3 423
Агнешкото е друго нещо, крехко, младо, силно.... Flutter

Като отидете в ресторант,
какво си поръчвате - агнешко
или шилешко, а? Или свинско?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
От тези, които си изброила агнешко или прясно свинско Peace

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Приятеля ми е пет години по голям от мен, но все по малки ми хващат окото напоследък. Година по малки, примерно, но все пак по малки. Това дали е знак, че остарявам? Wink

# 26
  • Мнения: 3 423
Госпожице, година по-малък не се брои.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е те пет години по малки от мен са на 15, твърде малки ми се виждат. :Р

# 28
  • Мнения: 1 426
Приятеля ми е пет години по голям от мен, но все по малки ми хващат окото напоследък. Година по малки, примерно, но все пак по малки. Това дали е знак, че остарявам? Wink
Знаеш ли, може и така да е  Party
Аз почти гонех 30-така, когато се оженихме

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
И моят е по-млад от мен, но по нищо не си личи... Grinning Също и баща ми е по-млад от майка ми. Това май се превръща в някаква традиция за моя род... Mr. Green

# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, пак го ударихте на фукня! Laughing
Освен да се наредя до Дона и Лени, какво друго мога да направя? Party

# 31
  • Мнения: 1 045
Е щом нямате 20 -30 години разлика не е толкова ужасно  Laughing

ПП Аз пък винаги по по-големи съм се заглеждала  ooooh! Егати будалата Crazy

# 32
  • Мнения: 4 555
И моят е по-млад от мен, но по нищо не си личи... Grinning Също и баща ми е по-млад от майка ми. Това май се превръща в някаква традиция за моя род... Mr. Green
И ние сме така. Барабар с родителите.

# 33
  • Мнения: 2 270
И моят е по-млад от мен, но по нищо не си личи... Grinning Също и баща ми е по-млад от майка ми. Това май се превръща в някаква традиция за моя род... Mr. Green
И ние сме така. Барабар с родителите.
При нас също е така! Не виждам проблем!

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
важното да сте си супер един с друг!аз от много време май съм все в такава среда на млади хора и като, 4е един дядко би ме сковал!може би е заради мъжа ми, при нас ве4е е 10 г за агънцето!

# 35
  • Мнения: 1 424
 
Важно е, че се обичате. Пет години според мен не са проблем. newsm10 Много любов и щастие от мен!!!
Съгласна съм  Peace
Важно е да се обичате и да сте щастливи, не се интересувай толкова от хорското мнение  Wink

# 36
  • Мнения: 2 022
Защо се притесняваш? Мъжът ми е също по - малък с 5 години, перфектен брак и разбирателство вече 9 години, важното е вие да се обичате, нищо друго няма значение. Peace
Агнешкото е друго нещо, крехко, младо, силно.... Flutter
Хайде и мен ме бройте Simple Smile Четири години и половина Wink Simple Smile
Някой обръща ли внимание още на тези неща? Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 425
Я,да не се шашкате и т'ва общоприето вече ми е писнало да го чувам  Naughty
Обичате се и чувствате се добре това е най-важното!

Откак престанах да плащам данък 'обществено мнение' определено живея по-добре  и в хармония със себе си  Peace

ПП Лени, някои мъже и по-рано започват да ги болят кръстовете и да имат здравословни проблеми,възрастта не е толкоз определяща  Peace

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не не е ужасно 5 години не са много , само че ти се дръж във форма  Peace

От 16 годишна все съм ужасна. Налитам на агнешко. Всички мъже в живота ми са били по-малки от мен. Няма да кажа с колко години най-много  Mr. Green . Два пъти съм правила компромис със себе си. Единият беше колкото мен, а другия с година по-голям, но повтаряше в нашия клас и не се брои.

Тъй като скоро смятам да се пенсионирам смятам да продължавам да бъда ужасна. Младата кръв си е млада. Отивам на преливане.



 ooooh!При мен пък е обратното не мога да се отърва от младоци а пък аз харесвам улегнали мъже ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 006
Ако са ти в повече младоците свиркай.

# 40
  • Мнения: 1 616
И аз съм с по-млад мъж. И не се оплаквам, нито пък някой ме е сочил с пръст. Или както е казал поетът, "...какъв ти тук ужас..."??? Лошо няма! Peace

# 41
  • Мнения: 920
перфектен брак и разбирателство вече 9 години, Агнешкото е друго нещо, крехко, младо, силно.... Flutter
Е, това е важното. Перфектен брак.

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ако са ти в повече младоците свиркай.

 smile3532 newsm10

# 43
  • Мнения: 4 586
Не, не ми се вижда ужасно.
Първата ми буля лека и пръст беше 6г по-голяма от чичо.
Втората ми буля е 6г по-малка от него.

# 44
  • Мнения: 5 468
Laughing Ако ни се вижда ужасно, ще го разкараш ли?
Joy hahaha Joy hahaha

# 45
  • Мнения: 4 138
мръсници такива, излъгахте младите момчета, невинните Twisted Evil
мен 20 години разлика не ме шокира, та 5 Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз мисля вторият да ми е по-млад.
Ама първо трябва да уморя този, щото да го наследя, че да мога да си "обгрижвам" младежа после Mr. Green

Татето ми е по-малко от майчето.
Не че бракът им продължи повече от 7 години, де, ама това е критичната точка за всеки брак, не е заради възрастовата разлика провалът Mr. Green Joy
Тя и разликата им толкоз - 7 години. newsm78 Joy

# 47
  • Мнения: 2 550
УЖАС!!!
В ПОТРЕС СЪМ!
Веднага го разкарай!

# 48
  • Мнения: 467
Не. Да сте живи и здрави!:-)

# 49
  • Мнения: 2 792
 Не, не ми се струва ужасно, дори не ме интересува възрастовата ви граница.
 По ужасно ми е да се връзваш и да търсиш обществено одобрение във връзката си, не са връзвай толкова, общественото мнение обикновено вони...

# 50
  • София
  • Мнения: 101
Мъж ми е с 2 години и половина по-малък от мен и често се шегува с това, особено след рождения ми ден когато за 5-6 месеца разликата ни е 3 години. Ама хич не ми пука, никога няма да се сетиш кой е по-голям от двама ни. Важното е да се обичаме и да се уважаваме, нали така?Simple Smile))

# 51
  • Мнения: 4 392
Мъжът ми е по-млад от мене с 5 години. И в близкото ми обкръжение 3 мои познати са с по-млади мъже, едната даже с 8 години. Но някак си това не се смята за общоприето и благоприлично. Какво мислите?
Явно съм от неблагоприличните.. Joy

# 52
  • Мнения: 607
Хубаво е да ходиш с по-млад мъж, но не и да се омъжиш за него.Докато сте на по 20-30 години разликата в годините не се забелязва. Но когато започнеш да остаряваш, той е в разцвета на силите си и тогава става ужасно. По скоро тъжно. Но тогава ще му мислим,още сме млади.
 
 

# 53
  • Мнения: 824
http://life.dir.bg/2007/03/28/news1516284.html
Я вижте Жени Калканджиева какъв младок си взема

# 54
  • Мнения: 2 673
стар си го взела! Mr. Green Stop
зарежи го! Laughing
прави са лелките - срам...срам... Embarassed Shocked

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ужасно ми се види, да   Crossing Arms
Аз затова съм си взела по-дърт от мен с 5г.  Party

Ама всеки да се оправя...
... жените остаряват мааааалко по-бързо и да не стане в един миг, ама г-жо, синът ви еди-си-какво Wink ООООоо, ама моля Ви се, това е мъж ми  bowuu

# 56
# 57
  • Мнения: 824
някой може ли да покаже снимка на младока на Евгения Калканджиева

# 58
  • Мнения: 1 426
... жените остаряват мааааалко по-бързо и да не стане в един миг, ама г-жо, синът ви еди-си-какво Wink ООООоо, ама моля Ви се, това е мъж ми  bowuu
Ха-Ха! Тоя номер аз го направих веднъж като дете. На плажа бяхме и една леличка изпод един чадър ми вика: иди викни оня батко там. И аз отидох и му викам: Батко, майка ти те вика! А тя му била жена... Нашите изпокапаха от смях.
Та, казваш, да не ми се върне на мене някой ден...  #Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 1 076
Ти пък, голяма работа!
И моят е 5 одини по-малък, а живеем щастливо вече 6 години, пупу. В нашата компания 90% от жените са с много по-млади мъже, така се случи. Кумата ми на 30 се залюби с 20 годишен, а има две деца и какво, вече 3 години са заедно и са си много добре.
Всъщност основата за добър брак е умна и опитна жена и мъж без много навици, за да си ги изградите заедно, защото мъжете се променят много по-малко от жените и по-малко са склонни на компромиси от един момент нататък.

# 60
  • Мнения: 15 619
Към авторката на темата:

Скъпа, много бих искала да имам твоя проблем!!!
Светни ме как става!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green


# 61
  • Мнения: 4 753
На първо време трябва да родиш  Mr. Green

# 62
# 63
  • Мнения: 4 753
Хубаво, нека и авторката да ти каже, че бременилки не успяват да зарибят крехко агнешко Whistling

# 64
  • Мнения: 1 426
[size=14ptСветни ме как става!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/size]
Абе и аз не знам newsm78
Той е съученик на сестра ми, тя прави купон в къщи по случай 5 г. от завършването на гимназията - та там се запознахме... Ама той бая по-късно разбра, че съм по-голяма...

# 65
  • Мнения: 1 426
Имаме момиче и момче - вече-вече и те тръгват по гаджета Laughing

# 66
  • Мнения: 1 426
Ти пък, голяма работа!
И моят е 5 одини по-малък, а живеем щастливо вече 6 години, пупу. В нашата компания 90% от жените са с много по-млади мъже, така се случи. Кумата ми на 30 се залюби с 20 годишен, а има две деца и какво, вече 3 години са заедно и са си много добре.
Всъщност основата за добър брак е умна и опитна жена и мъж без много навици, за да си ги изградите заедно, защото мъжете се променят много по-малко от жените и по-малко са склонни на компромиси от един момент нататък.
Отговарям, ти, защото току-що прочетох какво работиш, ама наистина!
Ni hao! Ni zi ma yang? - съжалявам, че не мога да сложа интонациите, нито иероглифите, ама много интересно ми се видя, дали е общо правило, че знаещите китайски българки се женят за 5 години по-млади от тях мъже?

# 67
  • Мнения: 1 426
Не, не ми се вижда ужасно.
Първата ми буля лека и пръст беше 6г по-голяма от чичо.
Втората ми буля е 6г по-малка от него.
Волф, ама наистина, как успяваш да бъдеш навсякъде? Голяма работа си!

Общи условия

Активация на акаунт