Японски чай ''Инхуа'' - 2 част

  • 82 191
  • 640
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 537
Я ми кажете само ,като сложите пакетчето чай във горещата вода ,колко време го държите вътре?!Аз го чакам да стане по-тъмен чая и тогава го пия .... Thinking

И аз така, даже го сварявам още малко с пакетчето за да стане много тъмен  Peace
А, мерси.... Wink защото ми се стори,че в упътването май пише да се държи 5 мин,ама ми си струва,че ще е слабо , та затова питам

# 76
  • Мнения: 1 479
Пак ще питам нещо ! Значи пакетчето го накисвам във вряща вода и колко време трябва да кисне, аз горе-долу годържа до като изстине водата! Пишете ми вие как го правите?

# 77
  • Мнения: 1 479
 newsm78а и щях да питам колко време след като сте го изпили ядете?

# 78
  • Мнения: 3 537
Прочети малко по-горе, и аз питах същото Wink
Я ми кажете само ,като сложите пакетчето чай във горещата вода ,колко време го държите вътре?!Аз го чакам да стане по-тъмен чая и тогава го пия .... Thinking

И аз така, даже го сварявам още малко с пакетчето за да стане много тъмен  Peace
Веднага го пия,не го чакам да изстине много, докато е топъл.

# 79
  • Мнения: 6 958
Пак ще питам нещо ! Значи пакетчето го накисвам във вряща вода и колко време трябва да кисне, аз горе-долу годържа до като изстине водата! Пишете ми вие как го правите?

Аз го кисна в сварената вода докато истине чая, после още веднъж го стоплям да кипне и вече става тъмно кафяв чая и го пия топъл, но с лъжичка мед, че съм на плодолечение... Взе да ми действа вече лека полека, ако не се лъжа 5 ден ми е  newsm78

# 80
  • Мнения: 1 479
Благодаря на Миранда за отговора и аз ще почна така да го пия! Но диета почти не спазвам, това ми е много трудно!Почти не вярвам да има ефект без диета, ама ще видим! То ще си покаже!

# 81
  • Мнения: 319
Здравейте милички  bouquetАз чайчето си го изчаквам да изтине и тогава си го пия.Днес пак съм без минус  Crossing Arms но пък са си трайно свалени тези 69 а се радвам че не са плаващи а и при толкова мн свалени кг е нормално да има и застой NaughtyНещо немога да си променя линийката newsm78ама сега пак ще се мъча да видим ще успея ли  Thinking

# 82
zdraveite, mnogo mi haresa foruma, reshih i az da se vklucha  Simple Smile ot sabota go pia tozi chai, no po edno paketche na den (shtoto mi e gaden) i dosega efekta e che naistina niamam apetit, koeto e super.....shte prodalja da go pia, kato mislia da mina na 2 paketcheta na den. Molia, niakoi da spodeli, ako ima otricateleni efekti :pray:dano niama takiva

# 83
  • Мнения: 6 958
Здравейте милички  bouquetАз чайчето си го изчаквам да изтине и тогава си го пия.Днес пак съм без минус  Crossing Arms но пък са си трайно свалени тези 69 а се радвам че не са плаващи а и при толкова мн свалени кг е нормално да има и застой NaughtyНещо немога да си променя линийката newsm78ама сега пак ще се мъча да видим ще успея ли  Thinking

 Hug Hug Hug След 24 часа ще даде отражение промяната ти в линийката  Peace

# 84
  • Мнения: 1 479
и половин час преди ядене?

# 85
  • Мнения: 21
Здравейте момичета и аз като вас пия от този чай вече пет седмици.При мен ефекта беше зашеметяващ още в първите дни и в сантиметри и в килограми.Бях 74,500кг при ръст 173см само за две седмици отслабнах с - 6,500кг . Преди великден бях 68кг и точно тогава нещо се обърка от тогава до днес съм качила +2кг обаче в момента съм и в цикъл и незнам дали затова не отслабвам още. Продължавам да пия по две пакетчета на ден. Ако може някой да ми каже защо така се получава дали нещо не бъркам някъде в пиенето или просто незнам.........
Така се бях зарадвала като видях кантара , а сега пак съм в безизходица .
 Да продължа ли да пия от чая, да го спра ли и аз вече незнам. Аз го правя сутринта кисна го пет минути в горещата вода и го пия на обяд като леко го затоплям без подсладител. Много ви моля да споделите с мен при вас как е.

# 86
  • Мнения: 170
Здравейте момичета и аз като вас пия от този чай вече пет седмици.При мен ефекта беше зашеметяващ още в първите дни и в сантиметри и в килограми.Бях 74,500кг при ръст 173см само за две седмици отслабнах с - 6,500кг . Преди великден бях 68кг и точно тогава нещо се обърка от тогава до днес съм качила +2кг обаче в момента съм и в цикъл и незнам дали затова не отслабвам още. Продължавам да пия по две пакетчета на ден. Ако може някой да ми каже защо така се получава дали нещо не бъркам някъде в пиенето или просто незнам.........
Така се бях зарадвала като видях кантара , а сега пак съм в безизходица .
 Да продължа ли да пия от чая, да го спра ли и аз вече незнам. Аз го правя сутринта кисна го пет минути в горещата вода и го пия на обяд като леко го затоплям без подсладител. Много ви моля да споделите с мен при вас как е.

Защо не опиташ да го спреш за известно време? И при мен след един месец пиене спря да действа. Спрях го за две седмици и сега като го почнах, пак свалих един килограм.

# 87
  • Мнения: 21
Благодаря много на mama maCa. Днес ще го изпия защото вече си го приготвих за целия ден и от утре ще направя двуседмична почивка пък ще видим по нататък какъв ще е ефекта. mama maCa ти като го спря чая за две седмици спазва ли някакъв хранителен режим за да не качиш пак или нормално си си хапвала, защото аз сега доста съм ограничила количеството. Не ям хляб и сладко изобщо, а от другите неща си хапвам по малко, захар и прясно мляко също не консумирам в кафето.

# 88
  • Мнения: 1 416
на десети почнах да го пия тогава бях 70.300 кг като 19.5 кг мазнини вчера се премерих 69.200 като 19.0 кг мазнини затова мисля чаичето деиства перфекно поне за мен 500 гр мазнини чао чао направо ми поникнаха крилца от щастие много мазнинки минос на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 6 958
на десети почнах да го пия тогава бях 70.300 кг като 19.5 кг мазнини вчера се премерих 69.200 като 19.0 кг мазнини затова мисля чаичето деиства перфекно поне за мен 500 гр мазнини чао чао направо ми поникнаха крилца от щастие много мазнинки минос на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Браво мацка  Hug Много ми е интересно на моите 80 кила и кусур колко мазнини имам, сигурно 30 кг.  #Crazy #Crazy #Crazy Кантарю е електронно, но не измерва тези екстри  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт