Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 299
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 262
И аз ще се моля да не я боли, защото тази мисъл не ми дава мира...
Ани и аз съм с теб! Толкова е трудно, искам да мога да правя чудеса!

# 241
  • Мнения: 1 163
ЕЛА 79 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО РАДОСТ, ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ, УСПЕХИ В НОВАТА РАБОТА. .   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetВИНАГИ ИМАЙ НАДЕЖДА.ПОНЯКОГА СТАВАТ И ЧУДЕСА  bouquet  bouquet  bouquet
 Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigМОЛЯ СЕ ЗА АНДИ И ЗА ВЯРА ВСЕКИ ДЕН

# 242
  • Мнения: 1 710
Мейз, каквото и да кажа едва ли щете утеши. Гушкай я и не губи вяра!!! Каквото и да стане само защото тя е била до теб вече ще си по-добър, по-мъдър и по-голям Човек. Вяра-та наистина променя.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug и искам да ти дам малко сила поне.

# 243
  • Мнения: 1 271
Ела ЧРД!!!
Много здраве радост и успехи!
 Hug Hug Hug


Моля се за дечицата ви, Ела, Меиз!

# 244
  • Мнения: 2 116
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН МИЛА ЕЛА! Желая ти много,здраве и щастие! ВЯРВАЙ В ЧУДЕСА!  bouquet

# 245
  • София
  • Мнения: 3 127
Миличка Мейз, редовно следя темата и страшно ми е мъчно за страданията, които преживява Вяра и вие с нея! Дано състоянието й се подобри!  Praynig Бих искала да ти кажа, че независимо от всичко, което има да се случва в бъдеще, всеки час, всеки миг, който сте прекарали с нея, е безценно богатство, и Вяра ви е благодарна за това. Прегръщам те и се моля за най-доброто за нея и за вас!  Hug

# 246
  • Мнения: 48 171
meyz, присъединявам се към казаното от sweetkids_mama , и се моля Вяра да не изпитва много болка Praynig
ЧРД Ели, пожелавам ти много щастие занапред! Hug

# 247
ciala noht cetoh za decicata i roditelite im.strah me e i me boli za vsicki tiah.iskam nikoi da ne izjiviava tova . iskam mnogo nehta da napiha no sega nemoga .......

# 248
  • Мнения: 518
 Praynig Praynig Praynig
Тази малка, сладка и силна Вяра Praynig - гледам и снимките и се чудя защо трябва да се случва всичко това с нея и отговор не намирам!!
 Sad
Меиз, от мен  Hug - възхищавам се на силата и куража ти  bouquet

# 249
  • Мнения: 1 234
Мейз, мила, често мисля за теб и Вяра. Дано милото не усеща болката  Cry Ти си невероятно силна майка  Hug

# 250
  • Мнения: 3 116
 Cry Cry Cry Cry Cry

Мейз, продължавам да се моля да се случи чудо   Praynig Praynig Praynig

А ти я гушкай миличка, колкото се може повече,  от майчината любов по-силно няма  Cry Cry Cry

# 251
  • Мнения: 5 698
Мейз мила, как е Вяра  Praynig

# 252
  • Мнения: 534
ПЛАЧЕ МИ СЕ!Не мога да реша,за какво да се моля!Никой не заслужава подобна участ!Боже смили се над тези които страдат Praynig Praynig Praynig

# 253
  • Мнения: 869
Благодаря за пожеланията.Целувки на всички

# 254
  • Мнения: 572
Милички, да ви се похваля, ходих днес на Стречинг. Разказа ми се играта от умора, ама удивително то е че, не беше толкова сложно, сега ще чакам да ме хване мускулна треска ама в  четвъттък пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт