Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 296
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!
Аз рядко пиша ,но чета всичко.
Аз се овинявам все още че съм дала детето си в дом  Cry,но физически не ми е възможно да го гледам а там той е под лекарски надзор,той е в съседната стая на Анди на Ела79 в отеделението за малформации,те са другарчета   Simple Smile
Ние с нея ходихме заедно предния път...... ужасно ми липсва ,но ...  не упреквам никого за това как реагира на нашия избор,защото аз преди си мислех че най-лошото нещо е "дом за деца"....
Да друго е когато все пак имаш и друго дете и то е с теб....но едното дете не компенсира другото,един ден Ела ми каза че на мен дъщеря ми близначката му ми помага много ....да като се грижа за нея се чуствам по спокойно макар че като гледам нея виждам него във всяка една секунда.
Извинявам се за дългото писмо и простете ако натоварвам някого!
ЦЕЛУВКИ НА ВЯРА И АНДИ ОТ НАС  bouquet

# 301
  • София
  • Мнения: 3 125
Майчета, четох отделената дискусия "....тактичност"....не знаех дали ще е редно да повдигам въпроса отново тук, а там темата беше вече заключена....но подкрепям напълно всичко, което е писала catnadeen! Peace Не разбирам защо в момент, когато добротата, състраданието, прошката, благостта са толкова дефицитни, трябва да се нападаме едни други, разбрали-недоразбрали, да се съдим за постъпките си. Нека meyz, ela76 и другите майчета в тяхното положение знаят, че ги подкрепяме, и че темата им е много на място, защото очевидно не се говори още достатъчно за съдбата на такива деца и техните родители.

# 302
  • Мнения: 572
Имам идея за кафето! Само да се разберем къде има градинка децата да играят!Може и за утре ако искате05.07.02 само да се разберем за мястото!
А също така имам молба!Нека всяка една от нас сподели как минава ден след ден, за да се мобилизираме заедно! Тук Пиша за всичко в главата ми, и всичко което ми се случва и минава като мисли!

# 303
  • Мнения: 869
Ами ето започвам първа.Днес бях на работа.Не можех да се концентрирам.Мислих за това,което прочетох тази сутрин от emoli.Абе такива работи...Нищо интересно

# 304
  • Мнения: 572
Ела, стига вече си се връщала на зад, гледай на пред а аз може да мина да пием по каже  след около седмица 2

# 305
  • Мнения: 869
Стига бе,ще идваш насам ли.Ще се радвам много.Непременно ми се обади,чули #Crazy

# 306
  • Мнения: 4 414
Имам идея за кафето! Само да се разберем къде има градинка децата да играят!Може и за утре ако искате05.07.02 само да се разберем за мястото!
ako кафето е след 18, искам и аз да се включа... само не знам дали днес няма да вали Thinking

# 307
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
да е някъде по центъра - тамън няма да водя дете ако е след 18

# 308
  • Мнения: 8 476
Имам идея за кафето! Само да се разберем къде има градинка децата да играят!Може и за утре ако искате05.07.02 само да се разберем за мястото!
ako кафето е след 18, искам и аз да се включа... само не знам дали днес няма да вали Thinking
И аз,и аз,ако не вали,да се видим,а???

# 309
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
И аз искам. МДа. Айде мейзи - кажи ДА.  Grinning

# 310
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Хайде вече да е за утре - че обещах след 19 да помогна нещо на една жена

# 311
  • Мнения: 572
Много кофти се получава, аз ще пътувам в петък и не става, искате ли за понеделник с точна дата и час да се разберем?
Хаиде  от 19 да речем някъде по където е на всички удобно

# 312
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съгласна съм - работещите предлагайте къде

# 313
  • Мнения: 8 476
В понеделник става.Не съм работеща все още,някой друг да предложи!

# 314
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ами където кажете, но да няма много изкушения. Онда е добре, но те затварят рано. Защо не се уговорим за сутрешно кафе преди работа- някъде по центъра-- отделно от вечерната среща в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт