С детски смях и весели игри, неусетно в ДОБРИЧ времето лети (26)

  • 13 928
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Нямам му телефона.  Позвъни във Вива направо.
Лошото е,че за него се чака много (около седмица). Кабинетът му е във Вива , която е на центъра.
Успех! Peace

И си вземи направления от личния,защото прегледът на свободен прием е 18 лв., а може да ти се наложи да отидеш и на контролен преглед.

# 16
  • Мнения: 531
Запис Peace

Чудесно време, ама докато се гласяхме за разходка, се изви вятър ипри нас заваля. #Cussing out #Cussing out

А днес съм на откриване на Спа център Светла.Намира се в сградата на бившат туристическа агенция Орбита, след Лъвчето по посока Дискотека Звезда от центъра-това за първите, желаещи да го посетят.

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
anuschka, искаме снимки на прическата   Wink и от сватбата   Simple Smile Дано, не сме много нахални  Embarassed

Честити 2 месеца на малката Божанка-сладуранка      bouquet

Днес, повече ми прилича на мартенско време - ту пече, ту духа, ту вали  ooooh!

соф, чакаме подробности за Спа-то  Simple Smile Явно съм от най-нетърпеливите  Crazy

# 18
  • Мнения: 217
Здравейте!

Новата тема е ултра свежа, ще я изгълтаме като прясна краставичка! Браво Кеми!

Ние днес ходихме на предпремиерата на "Червената шапчица" в Кукления... Какво да ви говоря, жалко, че не продават усмирителни ризи на входа Confused Освен, че малкият сам разбра, че ще хване диабет ако продължавам да му пъхам бонбони в устата, за да мълчи и кротува и започна да ги плюе по мен, почти нищо не можах да видя и усетя... Иначе, пиесата си е за най-малките и ако кротуват, ще я разберат. Бабата е много забавна, интересно са го измислили... ама да не издавам, гледайте го  Simple Smile

Мама Блу, честити 2 месеца на Божана!
Както ти каза, нашите гарджета вчера аха-аха да си легнат от любвеобвилност... имам предвид да се съборят на земята от прегръдки... Ще ти пратя снимките им, ето и 1-2 тука:

# 19
  • Мнения: 531
Ох, минах през сауна, хидромасажна вана и процедура с вулканични камъни...Сега си почивам. Laughing Laughing

Има фризьорски салон, маникюр, педикюр, грим, сауна, парна баня,хидромасаж,разни гъделски масажи,солариум, други масажи и козметика, дано не съм пропуснала...Отвсякъде лъха лукс.

# 20
  • Мнения: 643
Записссссссссссссссссссссссссссссс!

# 21
  • Мнения: 3 810
mama Blue, откраднали сте ни шапката Crossing Arms
За спа- центъра: нааааай- сетне! След толкоз процедури, сега съвсем ще казват, че аз съм ти кака Cry
Колко похарчи? Нищо важното е да е марково и луксозно Wink

Честит имен ден на Марти!
А Диди_ деми няма ли да се похвали с християнче?
Ще кача снимките от сб., но утре.
Аз днес изхабих една гора нерви, но като никой път беше прибрано...Как да го постигна без гората? Thinking
Айде, да нанкам вече- лека!
п.п. Арчела ти като студенокръвно бе душа! Hug

# 22
  • Мнения: 2 821
Има фризьорски салон, маникюр, педикюр, грим, сауна, парна баня,хидромасаж,разни гъделски масажи,солариум, други масажи и козметика, дано не съм пропуснала...Отвсякъде лъха лукс.
искаааааам  Twisted Evil
дай цени, плииз Flutter
mama Blue, откраднали сте ни шапката Crossing Arms
Crazy..подарък ни е Wink

Сега да се развикам малко smile3514...писна ми на нашето кръстовище да стават катастрофи..снощи 3, сега една, но доста силен сблъсък се чу, развикаха се хора, от колата излезе жена с дете...жигули с такси се блъснаха...дойде линейка...направо ужас...дано няма пострадали Tired...
Писна ми да ми се изправя косата като пресичам с децата...направо ми се дорева...
писала съм писмо до общината да оправят подлеза, но сещате се...отговориха ми с разни параграфи и глупости...
Много тъпо ми стана....

feel_u , страшни снимки Heart Eyes...ама Радена не одобрява прегръдката нещо Laughing

# 23
  • Мнения: 217
feel_u , страшни снимки Heart Eyes...ама Радена не одобрява прегръдката нещо Laughing

Да бе, не му е навита нещо  Laughing Ама той пък много бърза, то това се прави на втората среща /едва ли помнят, че са се срещали и друг път/

Това, което описваш ми се струва ужасно, как пък тези хора се движат в града с висока скорост, акъл имат ли???  Close Какво ти отговориха от Общината? 4 катастрофи за ден, това е лудост!

# 24
  • Мнения: 2 821
Аз до общината писах по друг повод преди няколко месеца...не бяха сложили маркировка по булеварда, по скоро се беше изтъркала старата и затова им писах и за подлеза...а в събота и неделя кой мислиш ще чете. А междудругото аз им писах през интернет, а ми се отговори с официално писмо с Изх N по пощата...но пък общи приказки, както писах по горе.

# 25
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Соф да разбираме ли че си уморена, но доволна. Какво имаш впредвид под грим и козметика?

И аз ония ден много се ядосах, защото по лу."Любен Каравелов" около Стария съд не може да се пресече. Коли навсякъде - по тротоара, по асвалта и даже сами са се затворили. Няма откъде да мине човек, пък камо ли с количка. Каращите пък въобще не намалят и на никой не му пука.

В четвъртък сутринта пък майка ми като слизала от тролея един велосипедист я блъснал, понеже толкова близо карал до тролея. Добре че контрольорката се притекла на помощ, че щяла да си удари главата на стълбите. Велосипедиста видял, че никой не слизал от задната врата и мислел, че и отпредната няма да слезе никой, тъпанар.

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 958
Велосипедиста видял, че никой не слизал от задната врата и мислел, че и отпредната няма да слезе никой, тъпанар.
Ама, че логика  #Cussing out

Ох, тия катастрофи са ужасни. Сигурно всички сте чули за майката от Разград,  която не можа да се прибере за сватбата си, а детето й ... Още ми е гадно и болно.
Тази липса на пешеходни зони, тротоари и т.н. е ужасна. Изпадам в паника понякога, когато излизам. Особено в натоварените часове. Незнам, не може да няма решение на проблема. Онзи ден се карах с един шофьор. Седнал зад волана и вече хванал Господ за шлифера. Завикал ми. А на мен малко ми трябва, особено за това, че няма къде да вървим с количките. Не му останах длъжна  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 377
Добро утро!Хайде на по кафенце!Това с катастрофите е ужасно ,наистина трябва да се помисли сериозно за пешеходни зони и повече полицаи (катаджии) патрули-не че някой им обръща внимание де!Чакам Гого да се събуди, че днес сме на градина,мале какъв кошмар ме чака-не иска да ходи и плаче, снощи с събужда на няколко пъти с рев , че не иска на градина.Ще свикне пак ,но дотогава направо не ми се мисли.Анушка разбрах ,че досега има 3 нови деца в групата ни.Явно ще ги приемат така периодично.Но как стои  въпроса с леглата и шкафчетата незнам-бяха точно.днес ще разбера повечко.Лек ден и спорна седмица на всички!

# 28
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Днес дано денят се познае в сутринта Mr. Green

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро,момичета Hug
Черпя по едно кафенце  food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee
Да,това с катастрофите и нахалните шофьори е ужасно,..Снощи ходихме до нас и минаваме през това крастовище,Мама_блу,та казвах на мъжа ми,че то там открай време все стават катастрофи...Ама и много станаха колите,много станаха и шофьорчетата къде са взели книжка онзи ден и се мислят за велики,карат като луди,въртят гуми....абе наистина е гадно да си майка с количка и да няма къде да я буташ спокойно по улиците Sad
Кеми,заглавието е супер свежо !Браво Simple Smile
Диди_деми,мерси за комплимента за малката..и твоя малък мъж е супер сладур,каката и тя Simple Smile))
Днес дано да е хубаво временцето. Hug
Лек и усмихнат ден Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт