СЪВЕТ МОЛЯ!!!!!!!

  • 2 498
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 814
Парфюм! Ще го ползваш продължително време, щом е от 100 мл. и пак ще ти е хубав спомен от рождения ден. Такъв би бил моят избор!
Но ако желанието ти за ланец е по - голямо, купувай го.
Само един съвет - купи подарък за себе си и го направи по - бързо, докато не е възникнало нещо непредвидено и заделените парички да отидат по друго направление. При мен така се получава, когато се колебая.

# 31
  • Мнения: 5 391
Аз бих заложила на среброто.

# 32
  • Мнения: 2 407
Среброто, все пак ще ти остане за спомен.

# 33
  • Мнения: 384
Виж сега, нали знаеш, че да пишеш с главни букви е равнозначно да крещиш?! И с тия удивителни накрая...човек, ще помисли, че кой знае какво ти се е случило! Crossing Arms
По темата-ами купи си каквото ти е кеф (защо не и двете  Mr. Green), разходи се още по магазините и накрая може да си купиш нещо съвсем различно. Успешна покупка и да се похвалиш после  Wink

# 34
  • Мнения: 3 456
Среброто !!!

# 35
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз съм за среброто, което е по-практичният отговор  Wink Но пък щом вече имаш, а и сега щом ти си на дневен ред, след детето имам предвид  Simple Smile, то тогава можеш да вземеш парфюма. The choice is yours!

# 36
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Среброто си вземи, и някаква малка парфюмна разфасовка, колкото да ти мине меракът, пък по нататък ще си вземеш и голям парфюм!

# 37
  • Мнения: 61
понеже питаш и за други идеи- аз бих изхарчила парите за някое преживяване. С толкова пари в момента можеш да си платиш страхотен уикенд за двама. сега се върнахме от св. константин и елена- 39лв нощувка с закуска и вечеря, беше приказно:)
 За себе си съм забелязала, че като се чудя много за нещо и не ми е по джоба, после се питам - е- това ли беше...
 А така имаш два дни емоции Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 4 590
Определено среброто бих избрала в случая. Wink

# 39
  • Мнения: 1 568
Купих си сребро!  bouquet
Благодаря на всички!Знам,че беше прекален въпросът ми,но наистина исках да си доставя удоволствие,пожелавам ви и на всички вас повече удоволствия,знам че го заслужавате!!!!Благодаря още веднъж!!! Heart Eyes

# 40
  • Перник
  • Мнения: 195
Mami,izvinqvam se 4e pi6a na latinica,no nqmqm kirilica na tozi komputer.Skoro 6e imam.Iskamsamo da vi se pohvalq 4e az suobrazih parite i sega imam zlaten prusten,drehi,a i mi ostanaha pari5ki,nai-veroiatno za obuvki. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 568
 
МИЛИЧКИ ,ЧЕРПЯ ВИ ВИРТУАЛНО ДНЕС!!!
ИМАМ РОЖДЕН ДЕН!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ,ЗА СЪВЕТИТЕ! КУПИХ СИ И СЪМ ЩАСТЛИВА!!!
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит рожден ден  bouquet.
А какво си купи в крайна сметка?

# 43
  • Мнения: 1 568
Купих си сребро и на малкият обувки и украса,за стаята,той има утре рожден ден Heart Eyes

# 44
Ако нямаш ланец значи и парфюмът не може да ти помогне. Това са важни неща за всяка жена.

Общи условия

Активация на акаунт