ВМ-НВХ Свинско и сметана-ставам фина мадама-14

  • 18 264
  • 407
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 798
Добро утро!
Днес 55,5. само петици! Laughing
Абе имам странното чувство, че тези дни ще стъпя на 55,0 , ама да видим. Почнах пак млякото с лен, че имах големи проблеми с 00. Мързел бе, имах лен, ама ме мързеше да го смеля.

# 31
# 32
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Брях, и по английски написано- мен ме мързи да готвя туй дет е на български роден, а рюжисьора
другоезична кухня педлага, хъммм.
Ще ходя да ям нещо от менюто на български и после смятам да са мятам към басейна да се покисна и раздвижа телеса.
Гризнах досега кАшу,
обяд- неизвестен все още;
вечеря- като вчера- курбан и салат.
дано с туй плануваното да си остана  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 6 798
Тази манджа баба мия правеше, и аз съм я правила 2-3 пъти, много я обичаме с мъжа.  Laughing
Да ви се похваля, че вчера си взех панталон 36 номер. Гледам го и викам, аа, това е много малко, няма да ми стане, гледам номера 36 и още повече. И пратих едната консултантка в Манго да търси 38 номер, че имаше 40, който пък щеше да ми е много голям. И понесох 36 в пробната, за всеки случай. А пък той взе, че ми беше точно.  Joy Ей, голям кеф!!! А като го гледах колко "дупенце" има този панталон бях 200% сигурна, че няма начин да ми мине ханша от там.

# 34
  • Мнения: 4 447
Мерси, Тонка. Като си помислиш - нищо сложно. Но като почнеш да ядеш - сложно е ! Как да изядеш само е дна порция. В това е се крие отговора на хубавата фигура, нали!
Да си ядеш от всичко, без да прекаляваш.

# 35
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Действително ли са 10-12 яйца  Shocked

Още не съм гладен - що така  newsm78

Мамче , видя ли че са важни обиколките  Peace ( ама пък и аз искам кантарчето да ми пазва желаната цифричка - само ей тъй - за гъдел понякога  Flutter )

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
досега смятах калории  Crazyчак ми се зави свят Grinning излезе, че ми трябват околооо 1600 калории на ден, за да си поддържам теглото.т.е. трябва да ги намаля с около 300-400, за да слабея.. ми то аз май така правя.а и забелязвам, че всички се придържате към 1300-1400 калории... това да не се явява някакво универсално число Rolling Eyes

ето какво ми хвана окото на мен:) само дето нямам нито сокоизтисквачка, нито нещо друго за правене на сок О.о

Моркови
и магданоз
3 моркова, 1 връзка магданоз и 3 малки ябълки се почистват и нарязват. Изстискват се на сок, към който могат да се добавят няколко капки зехтин и малко сол. Чрез този елексир организмът се освобождава от излишните течности, а кожата става по-мека.
Енергийност: 78 Kcal

п.п. май ми се зави свят от тва, че съм само на 1 кафе досега Sad

# 37
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
това да не се явява някакво универсално число Rolling Eyes
39 е универсалното число  newsm03

Явно сме поставили еднакви цели  Peace

Много е въглехидрата в морковите. Аз си ръбам моркова , или задушен с масло , защото най- добре се усвоява витамина

# 38
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Доброутро понеделнишки!
Аз вече четвърто кафе пия и още ми се спи  smile3507 Ама така е - като изкарах викенда в спане и ядене, сега ни моа да вляза в крачка. На хубавото лесно се свиква.
Мисля тия дни да се запиша на йога, че се е видяло - с упражненията в домашна обстановка съм до никъде  Embarassed Харесах си едно студио в центъра. Някой от вас ходи ли на йога и къде??

# 39
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ядох - зеле 120 гр ( знам колко е щото си купих нарязано в плик ) , 40 гр майонеза, 2 малки яйца на омлет 50 гр. св. филе и 50 гр. цедено мляко. Сега съм като ... балон  Sick Що така ми се наду корема  newsm78

Май нещо увеличих млечните - сутринта закусих 300гр/мляко 4.5% с 2 с.л. лен . Ще взема да ги намаля- само закуската ще остане със 100 гр.

# 40
  • Мнения: 2 956
И аз още съм подут и като бременен в 3-4 месец   Close
Какво пък толкова ядох незнам...към 12 останалите 180гр бъркоч от вчерашния. Малко след 13:00 180гр варени пил. дробчета с малко краставица и зелен лук.
Още не мога да дишам  Rolling Eyes

# 41
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
мии дробчетата са тежички:)
аз си обърках 1 домат, половин краставиица, 100гр сметана и пуешко филе 100гр, нещо като салатка Grinning засега съм на 23% въглехидрат, заради 40гр Нестле клуб сутринта.. Heart Eyes
сега отивам за още малко сметана с филе Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 5 193
След работа съм на вечеря навън в пицария, после на постановка-театрално го раздаваме тая вечер-тъкмо да видя другити режисери как са справят Laughing
Смятах, смятах, ама сега като ще ям навън и знам ли какво и колко ще има в салата...тъй че няма меню от мен днес
Айди туй е, кат са върнем ако може ще пиша да разкажа

# 43
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
хм,ами аз общо взето почти всичко слагам на око.. като нямам везна Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз като незнам кое колко е и по-добре да не смятам във Фитдея,иначе преди го карах на око и като взех,че реших да се проверя как съм с очите и меренето иииии Shocked.....яла съм по 2000кал.За това се дзверя всеки пък във везната в магазина и моята вкъщи
То вече пих едно какао,ама сладко-хич не му знам калориите,нито пък въглехидрата...много разюздано се подкарвам от понделяка още-мискинска не ами, свиня-мискинка Close

Общи условия

Активация на акаунт