ВМ-НВХ Свинско и сметана-ставам фина мадама-14

  • 18 320
  • 407
  •   1
Отговори
# 345
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
много сте готини  Hug

# 346
  • Мнения: 4 447
всичко (гр):     111.63 - 85.49- 47.34 (М-Б-В)
%         66- 22 - 12  (М-Б-В)
кал. - 1516.31

Това е за днес.
Искам да ме светнете, как ядете грейпфрут цивилизовано. Аз цялата се омазвам, тече по пръсти и ... не бих посмяла да го ям пред други хора.
А, има ли трик?

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 18:06 от tanita_ko

# 347
  • Мнения: 330
Танитка, и аз се омазвам с грапетата,но не ми пука!  LaughingМоже да се яде по цивилизовано, като го разрежеш на две и със специално нож  изрежеш отделиш вътрешността от ципата и после с лъжица. Има и друг начин с назъбена лъжица.
Пинки, бравоска! Я тука бързо споделяй, кво ядеш че така бързо слабЕеш! newsm78
Роска, нека ти направят два масажа един за мене, може и да усетя нещо. Laughing
Тонимир, Влажни чорапи нахлузваш и обуваш обувките и тепаш из къщи. newsm19

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 19:04 от Cake

# 348
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оф, днес само мрънкам-сега продължавам, краката ми вече изтръпнаха, затекоха, убиват ми нещо-стоя с хавлиени мокри чорапи и островърхи обуща, ям шопска салата на едната страна в устата, че нали другата е в лека депресия, поради дентистка намеса...
Купих си гердан-но няма да съм с него.В магазина сякаш много ми хареса-сребърно с черно, реших че може да си пасне със среброто на блузата и черната гривна-мне, не стана-нищо
Ай после ще мина за сметки и манджи
Пинке-браво бе мискин такъв, 65 си е супер готино число-ай сига сирьозно да го задържиш Heart Eyes

Айде и манжата
Закуска -варени яйца 2, сирене 30гр, краставица 50

Обяд-пил.шишче 120гр, кебапчета 2, домат, краставица

16.30-сметана 3%-150гр

Вечеря -шопска салата, маслини, пушено свинско филе 80гр

1501/68%мазнини/4%въглх(17гр)/28%белтъци(101гр)/1гр фибри

Абе къдей нашя Фень-кой сига да ми кажи колко съм хубав  Heart Eyes Laughing

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 07:41 от tonimirka

# 349
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тийн-а ми отстъпи място - размазана съм от удоволствие от масажа. Туй било живот... кайче другата седмица и за теб  Mr. Green

Тони гривната е жестока. И аз мисля без гердана - блузата сама по себе си е произведение  Peace
Ма пък си и хубаваааа  Heart Eyes

Пинки , Танче - гордост наша  Hug

Кейче  ти вървиш по стъпките им  Hug

Тони , а за теб   bouquet  bouquet  bouquet

P.S И аз ям грапетата тайно  hahaha

# 350
  • Мнения: 330
Тонка,
Много хубав тоалета.
Гривната е чудесна, черни перли. Ех, дека си сега да ти дам мойте черни перли, за $2 , но са като истински и са комплект.
Имам и от съшите диаманти.
 newsm62

# 351
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аааа Кеейке,че тя мойта гривна и тя е 2 гущера Laughing, айде малко повече, че нали пак са срина тоз долар-4лв струва,ама ми фана очото днес.Пък да ви кажа-сега си изтеглих тракийска ръченица от нета и с една чиния и обувките почнах да играя.. hahaha гледах се на едно огледало-смех смех смех  Laughing ама зор голям, за 3,5 мин ми излезе въздуха. Звъннах на булката да я питам колко е голяма тортата и тя ме успокои,че може и да има друг мераклия и да се размина с тоз танц български-а дано Praynig
Но тя пък иска аз да съм-пу да му се не види-ще видим. Събувам са вече, каквото разтъпках стига-утри пак

# 352
  • Мнения: 4 447
Моето скромно мнение - другата пола!
Уникална е!
С нея и без бижу ще си ок!
И тази е хубава, но е някак по-ежедневна (копчетата като на дънки).
Дано не съм ти развалила настроението. Да помогна исках! ooooh!

 Hug
Изчезвам пак!

# 353
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не може с другата пола и тази блуза-много е шарено, копчетата не се виждат-виж снимките,където съм облечена-блузата е дълга, колкото и да си вдигам ръцете не се видят.Не си ми развалила настроението. Heart Eyes
Нещо много характерно за мен-аз имам някакво си мое виждане за мода и обличане-т.е. когато трябва да е официално-официални дрехи, когато трябва да е ежедневно-ежедневни дрехи, спортно-спортни и т.н. Най-важното е да не си изгубиш идентичността в дрехите, т.е. с бялата пола и тази блуза има намек за официалност, но това ще се носи от Мен-Тихомир, искам да съм аз в тези дрехи.
Ако бях избрала да съм с черната сатенена пола, вероятно ризата ми щеше да е нещо не толкова тежко и официално и пак да напомня за Тихомир. С две думи-не обичам да нося "не мои дрехи", във всяка официална дреха може да има нещо по-просто и ежедневно, но да пасва на характера на човека,който я носи. Ясно е,че няма да обуя цвичките и да се появя с тях.
Просто другата пола остана без блуза или риза Confused,т.е. намери се риза на безбожната цена от 80лв, която в никой случай няма да си купя за едно обличане-сатенена, с лъскави копчета, от качествен магазин и все пак, ако дънковата ми пола или някой вид от цвичките струваха 80 лв-дала съм ги на момента, хич няма да му мисля. Дали стана ясно-май не много
Всъщност, убедена съм че ще ви харесам като се гримирам и ми изправят косата Heart Eyes

# 354
  • Мнения: 1 280
Танитка, рецептата за грапето е : " Яж си го сама",кво трябва да те гледат...яж си го да си ти е гот...капала,некапала,после забърсваш и айде...все едно нищо не е било..Като ходиш по приеми,там никой  не го сервира с кората,а нарязано,обелено...така,4е да не ти пука..
Аз сега ям плодове и зелен4уци,и отвреме на време мръвка,извара..каквото съм преценила..Пия   фреш4ета,изкарах Луната за пре4истване..ама не ми хареса...но устисках де..и днес пак си ям...Калории не броя,защото с тия феш4ета как да ги броя? Кило моркови в сокоизтисква4ката,за кило моркови ли да го броя? Нали само сока вадя? Сега искам да си регулирам така храненето,4е да си ги задържа килцата,и да не качвам..тоест да се ориентирам колко на ден като ям,ще ми поддържат тия 65. Нали сега ситуациона е по деликатен...куцам и не мога да спортувам..въпреки 4е ходя да плувам дори и куцайки..но не е натоварването както беше преди..Тази сутрин смотах 1 портокал,ама малък и боровинки пресни-170 гр. Сега по4вам със салатите,и някоя мръвка,амй днес ще е рибка Тонь...
      Тон4е това е най доброто решение Мила : Бъди себе си..Важното е ти да си добре,защото това ще излъчваш...А ние си те харесваме  всякак...Много са ти хубави придобивките,със здраве да си ги носиш,по любов да си ги късаш !

# 355
  • Мнения: 437
Абе къдей нашя Фень-кой сига да ми кажи колко съм хубав  Heart Eyes Laughing

Хело,Хело, еврибари! Grinning Приемам поздравления за първия ми постинг като регистриран пийпъл.
Тук съм Тонимире, през цялото времИ! Докат те нямаше-следях-всички актьори от сюриала бяха образцови, а сега кат се върна и видях снимките занимях и се втурнах към регистрация да кажа колко си прекрасен от ден на ден по-съвършен! Поздрави на всички и масови успеФи в диетуването желая! Hug

# 356
  • Мнения: 330
За каква друга пола говорите?
Нещо сън пропуснала, въх!

# 357
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абе къдей нашя Фень-кой сига да ми кажи колко съм хубав  Heart Eyes Laughing

Хело,Хело, еврибари! Grinning Приемам поздравления за първия ми постинг като регистриран пийпъл.
Тук съм Тонимире, през цялото времИ! Докат те нямаше-следях-всички актьори от сюриала бяха образцови, а сега кат се върна и видях снимките занимях и се втурнах към регистрация да кажа колко си прекрасен от ден на ден по-съвършен! Поздрави на всички и масови успеФи в диетуването желая! Hug
фень-чюстита ти легалност Heart Eyes, а тъй сига вече някак по-друго вика гат си регнат в голямата мазнотия
Благодарън съм ви за хубавити думи,ама то от вас какво друго-молим за безпристрастие да не минете в отбора на жуниъра-той е същият кат вас-се хубав му се видя Laughing
Кейке закупих си един фуст много прикрасън-черън сатен с бело-сиви и пепелно розави цвитя и една джуфка за панделка-красота,ама нема риз и блуз за него затуй отпадна, пък и е обещан за подарък кат са втали ощи малко онуй стрелецовото мами
Хади спирам компутура и лягам, Краците ме заболяха от тез обуща и взех да са капризнича нещо-по-хубу да заспивам

# 358
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда, Фешън ривю йе ималу, аз съм исторвал пък дефилету! Тюх!
тОнимирь, блузоня много хубав. Peace

Обаче ако видиш какови две блузи съм си купил шаренки, ща починеш.  newsm19
Разкошни са, като ходя по туризъм ща са фотам с тяф и ще показвам дюкюлтето, че много са арни откъм дюкюлте. Идеал!  Flutter

Не помня гай сватбата, но за да не пропусна мироприятиету ще ме пожелая веселба и ихня да сабалян! Hug

Грапефрут не съм ял отдавна, беля му кората и почвам резен по резен да беля в голяма чиния пред сутрешния новинарски талавизор. Накрая надигам чинията и изпивам сока му на тоз келеш, уригвам са на чесън от нощес, плюя заседнали семки в устата и доволен съм, нищо, че съм чепата... Шегувам са.
Аз съм доволен, стриктен, масажиран, ентусиазиран, кундалинито мий окей, щастлив мирянин.
Чакам другото седмица да съм намалял вече. Йуху! Party

# 359
  • Мнения: 1 280
Небесна...давай Фоту и на теб ,с новите блуз.6те те одобрим и ще ти викаме Цицуария...

Общи условия

Активация на акаунт