ВМ-НВХ Свинско и сметана-ставам фина мадама-14

  • 18 263
  • 407
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 447
Дъвча пържола. Днес още в сметката си имам кис.мляко 3,6% Родопея и 100 гр. кашкавал. Пазя се за довечера. Wink

# 61
  • Мнения: 2 956
А аз лешници  Mr. Green че малко съм ял нещо казА сметката  Tired

# 62
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
А аз лешници  Mr. Green че малко съм ял нещо казА сметката  Tired

Да наливам уискито  Wink ( аз обаче предпочитам коняк  Sunglasses )

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 193
. Пазя се за довечера. Wink
Аз само советование да дам-не са пази за довечера, манжата трябва плавно да намалява към края на деня-т.е. най-добре хапни преди вечеря-към 17 часов, после към 19-19.30-когат там си вючеряти пак,ама не на един куп целото ядини.
Една от причините за застой в тоз режим е неправилното разпределение на калориите-т.е. много калории идват на един път.
на мен ми направиха забележка за обяда,че ям много храна, а на закуска и вечеря остатъка разпределен-тъй че -внимателен с манжите Peace

# 64
  • Мнения: 2 956
А аз лешници  Mr. Green че малко съм ял нещо казА сметката  Tired
Да наливам уискито  Wink ( аз обаче предпочитам коняк  Sunglasses )
Ми аз не пия нито едно от двете  Laughing ако ще сипваш нещо да спирам да гриза и да права салатата  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 447
Тъй трябва де, знам и аз, ама някой път теорията много ми се разминава с практиката и без да искам минавам от калорииен дефицит в излишък. И докато се усетя  - мушнала съм някоя луканка.  Мда Thinking, до загуба на ум води винопиенето!
Обаче пак съм във фаза на сериозност и няма да прекаля, само дето трябва да вдигна мазнините, а не съм го измислила още. Май кървавицата на татко е най-подходяща!  superuu

# 66
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ми аз не пия нито едно от двете  Laughing ако ще сипваш нещо да спирам да гриза и да права салатата  Mr. Green

давай  Mr. Green ( салатата )

Тони  Hug Вчера купих 1 кило спанак - тая вечер ще е запеканката   chef

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Туй фафли, баница, кренвирш, банани, пижами, джуджафки...
Купих си едни разтегливи дънки. И чорпогащ. Също разтеглив.  smile3517 Голям срам! Как китайска манджа да изям?

За утре съм планувал варен спанак, варени яйца, закуска от смески с малко кисело мляко. Почвам чисто хранене. Спорт и него ще спортувам. Ще се измеря, обаче няма публикувам цифрата, щот мъй срам. Обаче да ми напомните да се измеря, щот забравям.
Не пие кайфе, тоест рядко го консумирам и мога да ви кажа, че определено без него е по-ефективно слабването, колкото и да ви се иска да злоупотребявате, с недостойни за оргазма ви количества от таз напитка...
Адиос, амигос! Сабахлян съм нов човек! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Мнения: 2 956
Мали нЕма никой на сцената  Shocked
И аз съм за млако,че съм с една ръка и половина и трудно се оправям  Laughing
Сметките показват :
Кал: 1500 М- 68%; Б- 16%; В- 16% малко са ми белтъците и за десерт на вечерята,която ми беше в 16:30 изядох 100-ина гр праскови от компот. За туй съм на това дередже  Rolling Eyes
Движение- поносимо добре.
Приятна вечер   bouquet

# 69
  • Мнения: 2 897
Леле днес ми се събират 55 гр масло за деня.

# 70
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тук съм - готвя спанака и боб  Crazy

Утре ще пиша сметки, че нали знаете - на работа е таблицата  Mr. Green

Тони, да съм казвала , че искам счетоводител като теб  Heart Eyes Ако не съм - казвам го - днес моите колеги ми изкараха нервите  Close

Небесна - от утре - нов човек и аз   Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Роси и аз искам шеф като теб Hugама няма-злобюна няма как да я сменя поне за момента Joy
Днес що-годе добро хранене изкарах, но пих капучино от кафе-машината в офиса-пък то сладко милото, как да ги смятамм тия подсладени напитки като капучино и горещ шоколад  newsm78 щото пък като закъсам много за сладко и нямам, си правя едно такова горещо и ми минава мисълта за сладко.
Ммай прекалих с орехите-ох какво стана с мен, ако не е едно -друго ще е
Пък да ви се оплача-не мога да си харесам тоалет за сватбата, все повече наближава, а аз нито папуци, нито фуста, нито блуз-идея нямам как искам да съм облечен. Sad

# 72
  • Мнения: 4 447
Тони, ама сватбата кога е?
Булка ли си имаме? Ех, че новина!

# 73
  • Мнения: 1 280
Ох,Аз карам варам...и все някоя НВ манджа си забърквам...Явно режима си ми е в кръвта ве4е...  Щях да лунувам...ама като станах и забравих...Хапнах 1 портокал...и хайде на фитнес...Сега сядам на комп, с една купичка броколи с   2 суп.л, извара и 40 грама нарязано вътре филенце...цялото забъркано на салата..ами това си е чисто НВД..нали? Ами за сега това съм яля,сега ще пия кайве,и отивам след 2 4аса в парка..да тичам,да скачам..с дятиту.За ве4еря още не знам...АААААААААААА..и цикъла ми дойде,оба4е съм свалила,а не ка4ила кг..това никога не е било до сега....винаги съм ка4вала поне 2 кила по време на цикъл...Тайната е: не съм яла никакво сладко,много съм спортувала,и по малко съм хапвала...Почва да ми става хубаво.... Grinning

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тони, ама сватбата кога е?
Булка ли си имаме? Ех, че новина!
Мнье, нье нье-не съм аз Stop
Моя приятелка и колежка се жени, на нейната сватба ще тропам-на 5 май, а нямам никаков хофицален тойлет, нито папуци-сичкото ми поли и галоши са тип цвички и спортистки-да мятам краци свободно. Laughing
Притеглих са-ужас-рев, скубах коси-е не ревах де, ама са разстроих много Cry Confused Глупава кратуна-сириозън вече-честно, сириозън

Общи условия

Активация на акаунт