Вижте ръчния списък на пътуващите в "Титаник"

  • 3 628
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 100
Прабаба ми не може да се сети как е името на баща й, нормално де, на 95 г. е  Laughing и никога не го е виждала  Confused

До сега ми беше казала едно име, днес друго  Crazy ако намери нещо на хартия пак ще търся.


Хей, айде да го дирим. Аз се навивам. Само ми кажи фамилията поне. Или някакъв детайл, какъвто и да е?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз не мога да отворя списъка Sad

# 18
  • Мнения: 1 100
Сигурно ти иска потребителско име и парола?

# 19
  • Мнения: 534
Момичета докога ще е публикуван списъка,
моля ви кажете  Hug  спешно е защото сега немога да го отворя зарад гадния Линукс  #Cussing out
искам да го запазя довечера

# 20
  • Мнения: 1 100
Ми май до тази неделя, но не съм сигурна.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 534
А значи имам време  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз неога да го отворя,а ми беше любопитно:(

# 23
  • Мнения: 1 100
Абе как не можете. Първо трябва да се регистрирате, а после ще ви иска да ви запише една програма, за да може да рагледате списъците. Ако пак не успеете и наистина искате да ги видите, кажете, ще ги кача аз.  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
аз се регистрирах,но сигурно неправя нещо като хората защото не ми предлага да записвам никаква програма.......

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
оправих се

# 26
  • Мнения: 1 937
А паметникът в с. Гумощник, виждали ли сте?

# 27
  • Мнения: 23
ако можете го качете , че стигнах да регистрацията с допълнителните програми не мога да се справя.

# 28
  • в стаята
  • Мнения: 469
ако можете го качете , че стигнах да регистрацията с допълнителните програми не мога да се справя.


И аз не успях Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 100
Когато имам време ще ги кача всичките. До неделя сутринта, ако не съм ги качила, ми напомнете, че може и да забравя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт