Какво е мнинието ви за Ботокса?

  • 6 344
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не мога да говороя ЗА или ПРОТИВ него, без да съм го използвала.
По принцип съм против преждевременното използване на всякакви разкрасителни процедури и хирургически намеси.

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Като му дойде времето- ЗА.

# 17
  • Мнения: 727
Като му дойде времето- ЗА.
и аз нямам нищо против

# 18
  • Мнения: 170
Аз също съм за естествената красота, но ако имам нужда и възможности, не виждам нищо лошо в това да помогна малко на природата. При това моите "лъвси" бръчки на челото между веждите си ги имах още на 20 години. Това са мимически бръчки, но вече ми се появиха и възрастови. Затова се обръщам към дамите, които наистина са си инжектирали ботокс да споделят дали е болезнено и какви са цените на услугата - на бръчка ли се плаща, или цената е фиксирана.

# 19
  • Мнения: 6 958
Не мога да говороя ЗА или ПРОТИВ него, без да съм го използвала.
По принцип съм против преждевременното използване на всякакви разкрасителни процедури и хирургически намеси.

Правилно  Peace

# 20
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Когато му дойде времето, защо не.
Малко интересна информация за ботокса- този вид инжекции започват да се поставят през 20-те години на миналия век. Целта им разбира се не е била за заличаване на бръчки, а за решаване на проблеми с нервни тикове на лицето. Друго, което съм чувала от пластични хирурзи е, че ботокса се препоръчва, като решение за жени в по-ранна възраст около 35-40г, когато бръчките на са големи и дълбоки. Действието им е около 6мес.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
Леля ми и моя близка приятелка са с ботоксс, твърдо ЗА ако има нужда човек.
По-добре с ботокс, отколкото с бръчки по челото и "пачи крак" Peace
Абсолютно съм съгласна!

# 22
  • Мнения: 170
твърдо" ЗА" естественно когато има нужда.След като  са го измислили хората защо да не се възползваме и да запазим младостта си по-дълго време.Не мисля че той променя "естественноста" на жените просто предпазва от сбръчкване кожата като парализира временно мускула да не се съкращава а от там и появата на бръчка.Скоро мисля да си слагам м/у веждите че е тръгнала ена лувска бръчка и ако я изтърва после няма оправия.Естаственно не бива да се прекалява защото в противен случай ще изглеждаме като мумии. Joy

# 23
  • Мнения: 24 467
Няма ли вещи по темата? Много ми се иска да споделят опит. Аз лично смятам, когато ми дойде времето да се възползвам от всичко, което се предлага и което разбира се мога да си позволя за свое удоволствие. Не го намирам за лошо, ама никак. Затова търся преминали през подобна процедура.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм За. Ако имам нужда, ще си направя.

Знам, че цените на процедурата са между 200- 300 лв. Но в зависимост от състоянието на кожата, можело да не се слага цялото количество,а  да ти го разпределят на два пъти.

# 25
Здравейте ,момичета!Благодаря ви за отговорите!И аз съм ЗА ботокса ,само когато е необходимо разбира се! Наскоро се подложих на  тази процедура,защото имам ужасен проблем и нямах друг избор освен да се подложа на тази процедура.Все още чакам резултати,защото докторката каза,че резултатите настъпват след една седмица. Болката която изпитах при процедурата беше ужасна въпреки,че ми сложиха упойка.

# 26
  • Мнения: 24 467
Извинявай, дано да не съм недискретна, но поради това, че не се познаваме все пак смея да попитам- на какво място ти поставиха ботокса и колко време трая процедурата? Какви резултати се очакват?
Пиши сега и след една седмица пак пиши. На мен лично ми е интересно.

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Защо не...не съм против никакви пластични операции и манипулации.
Един ден ако имам нужда и пари,въобще няма да се замисля


аз също!  Peace

# 28
  • Мнения: 8 769
Аз лично наскоро се замислих за ботокса, и даже смятах да поразпитвам тук и там. Виждам, че някои са отговорили, че било добре да се слага между 35 и 40г. А после? Доколкото знам, доста актриси си слагат ботокс и в по-късна възраст.
А някой знае ли дали и къде във Варна поставят ботокс? Мерси!  bouquet
П.с. Видно е, че не съм противник на разкрасяването навреме, доакто не е станало късно Grinning
И още нещо:
mapeil, и аз имам същите въпроси като Judy. Интересува ме също и къде ти го поставиха този ботокс ( в кой град, в кой козметичн салон/клиника).

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
хич не съм против. ако ми се наложи след време и имам пари, няма да се замисля. никой не може да ме убеди, че натурална и сбръчкана кожа е за предпочитане пред гладка с ботокс.

Общи условия

Активация на акаунт