Спамо - чат темичка (16.04 - 22.04) СРЕЩА ГОРЕЩА!!!

  • 24 387
  • 2 094
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 3 835
Лео, с Миуенката два лафа обменихме по скайпа, каза че била в движение. Mr. Green
Ти на нея отчет иска ли й, там за ония ефирни нещица, да не се е раздвижила с тях из къщи?  Thinking Heart Eyes Mr. Green

# 2 056
  • Мнения: 1 400
100енски- благодарско за темата Peace. В момента точа и ако нещо запъна нейде- ще помагаш, нъл? Embarassed

# 2 057
  • Мнения: 7 474
Лео, с Миуенката два лафа обменихме по скайпа, каза че била в движение. Mr. Green
Ти на нея отчет иска ли й, там за ония ефирни нещица, да не се е раздвижила с тях из къщи?  Thinking Heart Eyes Mr. Green

Не съм я питала, щот знам, че мъжа и е командировка. Чакам да се върне  Mr. Green и ще искам отчет Mr. Green

# 2 058
  • Мнения: 7 723
Лео, с Миуенката два лафа обменихме по скайпа, каза че била в движение. Mr. Green
Ти на нея отчет иска ли й, там за ония ефирни нещица, да не се е раздвижила с тях из къщи?  Thinking Heart Eyes Mr. Green

Не съм я питала, щот знам, че мъжа и е командировка. Чакам да се върне  Mr. Green и ще искам отчет Mr. Green

Той, всъщност се върна още към 6 часа,
откак зачезнах...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2 059
  • Мнения: 5 393
Пих Колдрекс-ахад, дано си права, че иначееее.......загивам.
Та тва викате Филиповото беше Жорката така ли? newsm78

# 2 060
  • Мнения: 3 835
Лео, с Миуенката два лафа обменихме по скайпа, каза че била в движение. Mr. Green
Ти на нея отчет иска ли й, там за ония ефирни нещица, да не се е раздвижила с тях из къщи?  Thinking Heart Eyes Mr. Green

Не съм я питала, щот знам, че мъжа и е командировка. Чакам да се върне  Mr. Green и ще искам отчет Mr. Green

Той, всъщност се върна още към 6 часа,
откак зачезнах...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Имам шесто чувство, да знаш, и от мен ша излезе врачка! Mr. Green Точно това си помислих и аз, че се е върнал. Thinking А са де, отчет ша даваш ли, или не?

# 2 061
# 2 062
  • Мнения: 7 474
тео, щом я няма ,значи го пробва в момента-ще изчакаме  Mr. Green

# 2 063
# 2 064
  • Мнения: 5 393
ТАЗИ ме кефи много Peace

# 2 065
# 2 066
  • Мнения: 7 474
Невеноятна музика и красота, който не го е гледал си струва да го види   - Танцуващи фонтани!   Peace

# 2 067
  • Мнения: 505
мен е сигурно че не ме ПОМНИТЕ..но ви пускам едно от любимите ми парчета искаш ли да го слушаш....

# 2 068
  • Мнения: 3 835

Страхотна група! Не знам вие как ги слушате, ама аз съм със слушалките в ушите и волумето на МАХ, и полудях!!!!! Joy Joy Joy

Още нещо!

# 2 069

Общи условия

Активация на акаунт