съпруга или любовница?

  • 9 502
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дона пита по принцип. Не се заяжда.
Естествено, че всяка възраст и всеки спомен носи очарованието си. Но това преживяване, аз лично, не бих го нарекла очарователно.

# 151
  • Мнения: 3 268
Де Ваня,познавам те от сбирките,Дона не съм я виждала.Вие сте като сиамски близнаци,винаги еднакво мислещи.Не искам да се конфронтирам с никого,но напоследък Дона често влиза в спорове и езикът й е доста остър.Аз нея лично с нищо не съм я обидила,но тя май нещо ми е сърдита.Не знам с какво съм я провокирала.Дона,хайде мир. Peace

# 152
  • Мнения: 3 268
Очарование има в прошката.Защото трябва да обичаш много,за да простиш.И,Дона,аз съм тази,която е простила...

# 153
  • Мнения: 3 447
Аз нея лично с нищо не съм я обидила,но тя май нещо ми е сърдита.Не знам с какво съм я провокирала.Дона,хайде мир. Peace
Не, нищо лично нямам към тебе, наистина  Simple Smile Дърлям се принципно.

# 154
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дърлям се принципно.


 Mr. Green Знаех си.

# 155
  • Мнения: 3 268
Дано да е така.Може би трябва да се запознаем. Flutter

# 156
  • Мнения: 3 423
Дона,напоследък си загубила чувството си за хумор.Или просто се опитваш да се заяждаш? Crazy
Различен ми се струва форумът... или пък чак сега съм го забелязала  Confused

Доне, да не си бременна?!

# 157
  • Мнения: 3 447

Доне, да не си бременна?!
Не съм, бе... може би форумът е бременен  Simple Smile

# 158
  • Мнения: 3 423
Ами ако си била нечия любовница,
без да го знаеш?! Примерно ако той
те заблуждава, че е сам, а? Тогава?
Любовница ли си? Лоша ли си?

# 159
  • Мнения: 3 447
Ами ако си била нечия любовница,
без да го знаеш?! Примерно ако той
те заблуждава, че е сам, а? Тогава?
Любовница ли си? Лоша ли си?
Ако съм имала дълга връзка с някого, колко време може да ме заблуждава, а?

# 160
  • Мнения: 87
Студент от НАТФИС: "Ами аз предпочитам съпруга, на сцената всички жени са ми любовници...",
студент от СУ : "... любовница, рано ми е още за съпруга!"
студент от ТУ : " Ами аз искам и любовница и съпруга!"
Ъ  #Crazy
"Ами докато жената си мисли,че съм при любовницата, а любовницата си мисли,че съм при жената аз на тавана ще си чертаааая ли чертая!"

# 161
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ей, Сакри, не се научи, че има и други, които мислят по-различно от тебе!!!!! Шъ тъ върнем в училище!! То това се учи в училище , а не в детската градина!!!  Peace

И ти не обичаш чуждото мнение или по-скоро не го търпиш,/ но то е въпрос на възпитание/ , а съдейки по твоите писания, някъде си го изгубила.  За твое сведение мога да си кажа мнението съвсем открито за много неща, без да ме е срам! А твоето е  нещо от рода-много плява , малко слама!!!И не ми казвай дарлинг, защото не съм ти!!!Избягвам да се заяждам лично с който и да било от форума.Изказвам си само мнението , а ако ти си се разпознала в някой от моите герои , си е лично твой проблем!! Аз си се чувствам добре в моята роля, но ако ти си приела някоя друга второстепенна , която не те удовлетворява, за това аз нямам вина. И повече не се занимавай с мене лично!!
В този форум всеки може да коментира мненията на другите, но не и хората зад тях, което е и редно!!Така,че чети на воля, радвай се на живота и се забавлявай! А от другите мнения можеш и да научиш нещо положително за живота, стига да искаш да четеш , както трябва!!! Весел ти ден!!  bouquet

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 08:55 от dianivo

# 162
  • Мнения: 1 006
Идея си нямаш дори колко ми е разхлопано ченето и колко неща мога да ти кажа и мен без да ме е срам. Но няма да го направя първо, за да те лиша от това удоволствие и второ - защото същото би засегнало личната ми хигиена.

Ще се огранича само до следното. Не се тревожи за мен, удовлетворена съм повече, отколкото ми се иска и то без животът да ми налага дадености или роли и техните ограничения. Съжалявам, ако те разочаровам, но нито ми прилягат твоите герои, нито съм се разпознала в някои от тях.

Щом теб те удовлетворява твоята си роля, желая ти колкото може повече герои. Чакам да се похвалиш с Оскар за цялостен принос.

Между другото...ти почети както трябва, за да прецениш себе си основно, а също така какво и кого коментираш.

# 163
  • Мнения: 3 423
Извинете, че се включвам извънредно,
ама вие, скъпи другарки SEXY kaka SAKRI
и dianivo, да не би да се облажвате от
един и същи самец, а? А? Аааа? Ай, ай, ай! Laughing

# 164
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нито искам да съм нечия любовница, нито искам да съм жена на мъж с любовница.
Да се знае, което си е мое, си е мое.

Общи условия

Активация на акаунт