съпруга или любовница?

  • 9 504
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 517
Аз съм семейна. И Той е семеен. Предложи ми да станем любовници. Държи на семейството си, малко се страхува от жена си  Laughing , но ей така, за спорта и разнообразието.
Отказах. По-скоро защото аз съм семейната. Ако бях свободна сигурно щях да се навия и понеже не мога да вирея като "втора цигулка" в никакво отношение или щяхме да се разделим, или да го разведа.
На този етап не мога да причиня такова нещо на мъжа си. Мило ми е. Иначе си имам мераци на 1-2...но явно не са достатъчно силни (мераците), щом си трая  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 006

Ооо, Дона, ти не знаеш ли? Тя съпругата не го разбира, крещи и ходи с мазен пеньоар. А той - от години не спи с нея и е пред развод.


Освен това той няма на какво да стъпи в брака си, тя не е никак забавна, на различни вълни са и говорят на различни езици, имат различни приоритети. А тя с цялото си нахалство му стоварва и разни задължения отгоре на всичко. Той всъщност не се чувства никак добре със съпругата си и чак сега го осъзнава и се чуди за чий се е оженил за нея. Thinking

Той що така нищо за виждане не вижда в съпругата си  Shocked ? И това, че не умее да провокира в нея нищо, което може да вземе, за да й го върне двойно и да се завърти въртележката всъщност не е лично негов проблем.

# 137
  • Мнения: 170
Мисля че е най-добре ако успеем да накараме мъжъ си да гледа на нас като любовница.Ееееееех това е изкуство което не се отдава на всяка жена. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 154
Ох,познавам жени и от двете страни.Всяка си има истина по въпроса и са си прави за себе си. Но след като приемат нещата и нямат нищо напротив положението си/любовницата трябва да е на разположение за любов, а съпругата всеодайна/ ОК Whistling

# 139
  • Мнения: 68
Има мъже, на които никога не бих станала съпруга, но любовница- да. Както и обратното.
А защо да мисля за съпругата- тя за мене мисли ли?
И понеже все пак съм съпруга, а не любовница  bowuu ще кажа, че предпочитам сегашната си роля.  Преди години бих предпочела друго.

# 140
  • Мнения: 3 447
А защо да мисля за съпругата- тя за мене мисли ли?
Ама защо тя трябва да мисли за тебе - ти спиш с нейния мъж, не тя с твоя.

# 141
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
А защо да мисля за съпругата- тя за мене мисли ли?
Ама защо тя трябва да мисли за тебе - ти спиш с нейния мъж, не тя с твоя.
Ти пък. Всичко е въпрос на гледна точка. Нейният (на съпругата) мъж си пъха оназ работа в нейната (на любовницата)... ето ти примерче Grinning

# 142
  • Мнения: 68
А защо да мисля за съпругата- тя за мене мисли ли?
Ама защо тя трябва да мисли за тебе - ти спиш с нейния мъж, не тя с твоя.

Аз нищо не мисля, казвам според мен как разсъждават някои любовници и защо не им тежи много-много на съвестта.  Тя, съпругата,  няма как да мисли за мен, щото не знае за мен, принципно.  А аз, любовницата, няма смисъл да мисля за нея, щото това е работа на съпругът.Ох, обърках се съвсем. Crazy

# 143
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
  Тя, съпругата,  няма как да мисли за мен, щото не знае за мен, принципно. 

Абе бая ще мисли, ако знае. Ама няма да ти хареса какво мисли Mr. Green

# 144
  • Мнения: 68
И тук споделям  едни мои наблюдения: съпругата мрази по презумпция любовницата, а любовницата съжалява или съответно завижда на съпругата. И двете се скъсват от мислене, а пича  си гледа кефа.   ooooh! 
Накрая двете се съюзяват и му разказват играта като Шарън Стоун и Изабела Аджани в онзи филм, "Диаболично" ли беше? 
Ехххх, тая любов ще ни съсипе.  Mr. Green

# 145
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре, че я има тая любов. Пък нека ни съсипва...

# 146
  • Мнения: 3 268
Има мъже, на които никога не бих станала съпруга, но любовница- да. Както и обратното.
А защо да мисля за съпругата- тя за мене мисли ли?
И понеже все пак съм съпруга, а не любовница  bowuu ще кажа, че предпочитам сегашната си роля.  Преди години бих предпочела друго.
Мммм,направо си ми взела думите от главата.Всичко,което ни се случва има своето очарование и поука.За себе си мога да кажа само,че се радвам на всеки миг от своя живот,такъв,какъвто съм го живяла и за нищо не съжалвам Blush

# 147
  • Мнения: 3 447
Всичко,което ни се случва има своето очарование и поука.
А ако разбереш, че мъжът ти има любовница, дали ще го сметнеш за очарователно?

# 148
  • Мнения: 3 268
Всичко,което ни се случва има своето очарование и поука.
А ако разбереш, че мъжът ти има любовница, дали ще го сметнеш за очарователно?
Аз да съм казала ,че си имам любовник.Дона,напоследък си загубила чувството си за хумор.Или просто се опитваш да се заяждаш? Crazy

# 149
  • Мнения: 3 447
Дона,напоследък си загубила чувството си за хумор.Или просто се опитваш да се заяждаш? Crazy
Различен ми се струва форумът... или пък чак сега съм го забелязала  Confused

Общи условия

Активация на акаунт