съпруга или любовница?

  • 9 500
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 045
Сега се сетих Азис дето каза - к.....е живеят като царици , съпругите като слугини  bowuu
Аз съм съпруга ама и преди и сега хич не ми утърва вариант любовница .... Макар , че вече е модерно ! Гледам доста такива има - ми живеят си живота момичетата , издържат ги , коли им купуват , на почивки ги водят , задължения нямат никакви , ангажименти само няколко дни в месеца  Laughing  От кво да имат угризения не се сещам  Mr. Green

# 181
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега се сетих Азис дето каза - к.....е живеят като царици , съпругите като слугини  bowuu
Аз съм съпруга ама и преди и сега хич не ми утърва вариант любовница .... Макар , че вече е модерно ! Гледам доста такива има - ми живеят си живота момичетата , издържат ги , коли им купуват , на почивки ги водят , задължения нямат никакви , ангажименти само няколко дни в месеца  Laughing  От кво да имат угризения не се сещам  Mr. Green
Това е до време. Идва момент в който "слугините" излизат по-напред от "цариците" Wink

# 182
  • Мнения: 3 268
Да,когато цариците вземат да поостаряват и ги заменят с нови.Ама това със слугинята -съпруга хич не ми харесва.По едно време за малко да стана такава.Добре,че почнах работа....Иначе като зациклиш в къщи и става страшно.

# 183
  • Мнения: 1 045
Сега се сетих Азис дето каза - к.....е живеят като царици , съпругите като слугини  bowuu
Аз съм съпруга ама и преди и сега хич не ми утърва вариант любовница .... Макар , че вече е модерно ! Гледам доста такива има - ми живеят си живота момичетата , издържат ги , коли им купуват , на почивки ги водят , задължения нямат никакви , ангажименти само няколко дни в месеца  Laughing  От кво да имат угризения не се сещам  Mr. Green
Това е до време. Идва момент в който "слугините" излизат по-напред от "цариците" Wink
Абе да ти кажа гледам няколко мацки дето са любовници и имат и деца от тия мъже  Shocked ooooh! Rolling Eyes Не ми е ясно с къв акъл и от двете страни се прави това нещо ама все се чудя кви ще ги дървят след 5 - 10 години примерно  Thinking Тъй че не знам вече кой ще излезе напред и кой не ..

# 184
  • София
  • Мнения: 1 775
Сега се сетих Азис дето каза - к.....е живеят като царици , съпругите като слугини  bowuu
Аз съм съпруга ама и преди и сега хич не ми утърва вариант любовница .... Макар , че вече е модерно ! Гледам доста такива има - ми живеят си живота момичетата , издържат ги , коли им купуват , на почивки ги водят , задължения нямат никакви , ангажименти само няколко дни в месеца  Laughing  От кво да имат угризения не се сещам  Mr. Green
Зависи от ценностната система и от представите ти за " добър" живот. Знаеш ли преди време ми предлагаха този живот, кола, почивки.. Аз, обаче не исках да ми определя друг как да живея, да ми дава кола и да казва накъде да карам с нея и после да си я вземе, почивки, ама докато почивам, може да свърша това онова...Може и пеша да ходя, но ще съм свободна и ще се радвам на децата си, които ще имат баща и ще са щастливи.
Познавам доста момичета, които спяха с женени мъже. Всички до една бяха комплексарки, които искаха да се докажат пред себе си или пред мъжа или... колко са по-по. Едната отиде на почивка, но след нея я опрашваха в склада без дори едно цвете или бонбонче да получи. Камо ли на ресторант да я отведат. Другата се криеше и дебнеше съпругата, дали е заета, за да се намърда тя и да показва на любовчията колко е велика тя и колко е смотана съпругата.  Е, извинете, но ми се струва доста нелепо, недостойно и жалко. Всички изживяваха тежко моментите на самота и след 30-тата година се усещаха, че не са на 20. А и шанс за стабилна връзка нямаха, защото вече ги знаеха. Дядо и баща ми са ме възпитавали да съм достоен човек и да не се срамувам от постъпките си и да не живея, като плъх.

# 185
  • Мнения: 3 423
Познавам доста момичета, които спяха с женени мъже. Всички до една бяха комплексарки, които искаха да се докажат пред себе си или пред мъжа или... колко са по-по. Едната отиде на почивка, но след нея я опрашваха в склада без дори едно цвете или бонбонче да получи. Камо ли на ресторант да я отведат. Другата се криеше и дебнеше съпругата, дали е заета, за да се намърда тя и да показва на любовчията колко е велика тя и колко е смотана съпругата.  Е, извинете, но ми се струва доста нелепо, недостойно и жалко.

А за мъжете на тези любовници
какво ти е мнението? Те жалки
ли са? Комплексари ли са? Богове?

# 186
  • София
  • Мнения: 1 775
Слаби, егоисти, комплексари. Много ми е трудно да намеря "божественото" в един мъж Grinning.
Последният път, когато мъж ми подари роза, казах да я поднесе на жена си. Тя ще я оцени по- добре от мен. Аз ще я бучна във вазата и ще увехне, но на жена му ще и топли сърцето дълго, защото ще е от човека с когото споделя живота си.

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 13:11 от Lovi

# 187
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И съпруга, и любовница, когато целият ти живот и ум се върти около един мъж и зависиш финансово и емоционално изцяло от него, не е добре за женската психика.

# 188
  • Мнения: 1 111
 Зависи кое те привлича и какъв тип жена си.Някои са родени за съпруги, други за любовници, трети и за двете. Laughing

# 189
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Зависи кое те привлича и какъв тип жена си.Някои са родени за съпруги, други за любовници, трети и за двете. Laughing
Peace

# 190
  • Мнения: 2 792
Последният път, когато мъж ми подари роза, казах да я поднесе на жена си. Тя ще я оцени по- добре от мен. Аз ще я бучна във вазата и ще увехне, но на жена му ще и топли сърцето дълго, защото ще е от човека с когото споделя живота си.
Ха, днес претърпях поредната критика за отношението ми към поднесените ми цветя от мъжа ми, не ми топлят сърцето, досадно е. За споделянето на живота гледам в друга насока, не мож ме минеш със замеряне на букети. точка

# 191
  • Мнения: 3 268
Аз пък съм от тези,на които би го стоплило.Признавам.

# 192
  • Мнения: 18
До сега не съм била любовница,но в момента като съпруга съм много нещастна.След като се роди детето той спря да ме забелязва.Сега искам да съм любовница на собственият си мъж.

# 193
  • Виена
  • Мнения: 725
Бях малка и глупава  имах връзка с женен мъж  Embarassed,но никога не съм имала претенции към него!Но ми писна да се крием и сложих край!След 1 година се омъжих и осъзнах мнооого неща  Rolling Eyes.Така,че ако ми се върне след време... Rolling Eyes

# 194
  • Мнения: 2 849
Въпрос на време според мен, да мине и да осъзнаеш като каква искаш да живееш . Peace

Общи условия

Активация на акаунт