Колко мило, колко сладко е да си ЮЛЧЕТО на мама и на татко!

  • 12 052
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 766
Скъпи момичета здравейте   bouquet
Сега идвам от Тина Киркова. Записах желаещите за училището за родители и сега започваме с но - най-скорошната възможна дата за записване на групата е 01 Юни 2007 година.
След дълги преговори записаха групата ни за тога  Sad
Както ми обясниха имало много желаещи за училището и въвели изискване от управата на болницата да се приемат само жени, които са навършили 6 месец от бременността.  Rolling Eyes
Самата лекция е от 11.00 часа, като събирането е пред 121 кабинет. Поне за присъствието на татковците няма проблем.  Peace
За УЗ прегледа ще напиша на всяка кога и е назначен  Peace
Това е от мен. Съжалявам, но това успях да уредя.
Искам само да помоля, ако някой се отказва да ми пише че трябва да уведомя дали ни се запазва бройката на групата  Peace
За сега това, че трябва и да поработя малко   bouquet Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз си оставям Simple Smile когато тогава Peace Там- Там,благодаря ти мила!  Hug

# 287
  • София
  • Мнения: 1 244
Супер си Там-там  smile3501
Аз оставам, надявам се и таткото да дойде, но честно казано не съм се сетила даже да го питам. За УЗ-то е първа линия по подразбиране, но за лекцията не знам.

mokoloko, и мен са ме хванали такива настроения, особено като видя малко бебче и ставам като отнесена от вихъра. Все си представям как вече е август и се разхождаме с бебка, как ни протича деня и разни такива работи  Grinning

За неделя казах ли, че съм съгласна ... newsm78

# 288
  • София
  • Мнения: 3 524
Хм ами супер Веси аз нямам против идеално ме устройва даже може и да съм в болнични тогава  Mr. Green Hug
Не сте пуснали нова тема нали? аЗ днес съм малко заета и много не успях да изчета подробно всичко де ама да кажа каквото се сещам.
Като начало, мъжлето днес има рожден ден и виртуално ви поднасям парче тортичка  Mr. Green



Моколоко и аз се усмихвам и съм ведра обаче все пак понякога кривите настроения са ми страшни- да бягаш далече  #Crazy
Забравих другото пак ще пиша  Hug

# 289
  • Мнения: 140
И аз си оставам за лекцията в ТК . Благодаря много Там-Там.

# 290
  • Мнения: 140
Честит празник Ели, желая ти да ти е жив и здрав и все така послушен.

# 291
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели, baloniда ти е жив и здрав,да ви обича много с бебчо,нека всичките му мечти се сбъднат !

# 292
  • sf
  • Мнения: 10 153
Там-там , супер, 01.06. ме устройва чудесно, защото преди малко разбрах, че на 18. съм заета и ми беше кофти, че само съм заела място. ама сега съм доволна    bouquet
elpet , честит ти рожденник, да ти е жив и здрав!

аз сега се връщам от консултация, само ме мериха, качила съм 3кг за един месец и ми се караха  Cry     ша спирам май с тия питки на баба  Embarassed

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ели, да ти е жив и здрав таткото! да ви гледа много с бебо и да ви обича още повече!
phil, питай го - те са малко срамежливи да си кажат, че искат - аз на нашия не му напомних, понеже трябваше да ходи в командировка и щеше да го е много яд ... ама да ви кажа честно - той нашия момък го е виждал повече от мен - на всеки преглед е първа линия и доки му показва кое какво е Simple Smile
относно настроенията - добре, че моя е търпелив, че около мен понякога не се живее ...

# 294
  • София
  • Мнения: 1 175
elpet,да ти е жив и здрав и дълги години да си се обичате и уважавате.И да помага в грижите за бебчо,в което не се съмнявам,де... kiss
Там-Там тая дата идеално ме устройва,дали е възможно все още да ме добавиш към списъка или трябва някой да се откаже  newsm78 За всеки случай ще ти пратя данните си на лични  Peace
Ако знаех,че ще кажат за 01.06 щях по-рано да отреагирам,дано да не е късно  Tired

# 295
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт