помага ли ви свекървата???

  • 8 755
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
Помага, ако я помоля !!!

# 16
  • Мнения: 1 217
Мога да кажа,че повече ме дразни отколкото помага.Защото постоянно го носи на ръце като дойде на гости,и само като видя как го е хванала направо ....#2gunfireИ не само заради това.Преди няколко дена сина и я попита дали иска да се научи да сменя памперса на внука и а тя му отговори твърдо не.Тя само гледа лесното.
Майка се научи да го гледа още първия месец.Храниме се с АМ .
На нея спокойно оставам да гледа Калоян защото знам че ще се справи.
А свекито се държи така като че ли никога не е имала деца,а има 2

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
моята много ми помага повече от майка ми понеже имам по малка сестра която е в болница заради операция и в близките няколко месеца ще има поне още една операция.Майка ми се грижи за нея и минава по 1-2 пъти седмичо за по час два да го види.







----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 02:07 от Доня Туфиня

# 18
  • Самоков
  • Мнения: 561
Тя постоянно се натиска, но аз не искам.  Stop

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Моята свекърва живее в друг град и може би заради това се разбираме добре. Дойде да ми помага, но само след като аз й казах. Трябваше някой да гледа малката докато бях на изпит и свекървата се справи добре с тази задача. Освен това колкото и да е страно беба беше по- спокойна с нея отколкото с майка ми, въпреки че бебка има повече контакт с майка ми.

# 20
  • Мнения: 2 309
Не, вижда детето през 2- 3 седмици за по няколко часа на гости и после се чуди защо всеки път реве от нея, ами тя не я познава, случи се един път спешно да й оставя за 2 часа, справиха се. Свекърва ми умее да забавлява детето, но не й да я приспи или нахрани, не бива да я вдига защото има проблеми, ходи на работа, абонирана е за другия си внук, тъй че не мога да разчитам на нея.

# 21
  • Мнения: 231
Когато се роди Руми, се натискаше да помага, но ние живеем при майка ми и тя ми помага страшно много. Чесно казано нямам особено желание свекито да ми помага. Много е досадна, само иска да я носи на ръце, мачка я и все от този род. Аз не съм сагласна с нея и се стремя да я държа на страни. Незнам, но мисля, че е обидена, че кръстих детето на майка ми, защото сега идва по 1 път в месеца и не носи абсолютно нищо на бебето.

# 22
  • Мнения: 114
ОТ начало когато родих при мен.1 месец, беше майка ми.Сега свекърва ми ми помага от време на време когато я помоля.Тя няма нищо против, но аз съм на мнение че трябва колкото се може по лалко влияние да оказват бабите върху отглеждането и възпитанието на децата.

# 23
  • Мнения: 1 403
Помага когато я помоля да го направи Wink ина4е не Naughty

# 24
  • Мнения: 1 232
Ми не не помага не живеем заедно инито тя щесе чуства удобно като дойде нито аз,помага ми майка ми за момента са поели грижата по голямото дете,но нещата влезнаха горе долу в релси та сия поемам и нея вече.Определено има разлика във възгледите и това неминуемо води до конфликти няма значение майка или свекърва,но виж на мама мога да и кажа право куме в очи и знам ,че няма да ми се разсърди докато със свеки не е така

# 25
  • Мнения: 1 138
Помага ми. Гледа Вики докато съм на работа Peace

# 26
  • Мнения: 338
когато имаме нужда го оставяме при нея за час-два, това е помощта-със всичко друго се справяме заедно със съпругът ми #Crazy

# 27
Откакто се е родило детето, вече близо 3 месеца, не го е гледала  въобще. Само в началото 4 дена, защото бях секцио. Абонирана е за другия си внук. Помага ми майка в почивните дни. Язък, че кръстих детето си на свекърва ми, тя определено не заслужава. Затова и аз реших да не й позволявам да се доближава много- много до дъщеря ми, което й е наказание. Всъщност като се замисля............това може би й изнася.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, винаги, когато имам нужда да изляза сама, тя е насреща. Майка ми също, затова ги редувам, но не злоупотребявам. Не е спал при тях никога досега и не смятам да го давам, гледам си го сама.

# 29
  • Мнения: 2 677
Не ми помага, а и аз не съм очарована от идеята. Живеем отделно, така че засега всичко си е наред. Ако не може майка ми да го поеме, от време на време й го нося за час-два, но не повече.

Общи условия

Активация на акаунт