Кой къде ще ходи по 1-ви май?

  • 2 419
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Ние обичаме по-малко известни места, в които наемаме цели къщи, щото сме компания. Миналата година бяхме в една махала Рашевите, край Трявна на 5 минути всъщност. Ловен хан Вили Кавалджиеви. Беше страхотно. В един двор две къщи с външни барбекюта, приказна природа. Прекрасно беше. Ето линк:
 http://www.tryavna.bg/web/vilikavaldjievi/index_.php?arhitekturni
А тази година ще бъдем 4-те почивни дни в Слънчевата къща, край Елена, махала Марафелци. Оказа, че една позната се знае с хазаите и каза, че няма да съжаляваме. Да видим. И от друго място чух, че хората са си изкарали прекрасно там. Само да е хубаво времето. Ето линк и за тази къща
http://www.marafeltsi.com/slkasta.htm


Тази "Слънчева къща" ми хареса.  Lillebi  като се върнете сподели как сте прекарали и как е обстановката вътре в къщата.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ние ще сме извън страната, ще почиваме 4 дни на о-в Корфу

# 17
  • Мнения: 4 202
А къде точно е това Говедарци и какво предлага като обстановка селото /ако е село/?
Аз лично се ангажирам и ви обещавам, че няма да вали и ще пече. Поръчали сме си хубаво време за празниците, нали са ни четири на камара, така че спокойно!

Говедарци е село близо до Боровец, пада се на 10-15 км. преди Мальовица.
Природата е страхотна, но ако не сте с компания има опасност да "пукнете" от скука  Wink

# 18
  • Мнения: 802
Аз смятам да си направя една разходка до Кръстова гора .
А през другото време малко повече почивка и шопинг в София .

# 19
  • Мнения: 1 180
Банско - хотел "Перун".

# 20
  • Мнения: 1 120
Ловеч и Крушунските водопади

# 21
  • Мнения: 528
С приятели ще сме в Гранд Хотел  Велинград. Смятам да се размажа от СПА  Mr. Green

KissTheRain,  ще се засечем някъде из басейните Mr. Green  bouquet

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Май ще ходим с колеги в Хисаря. Та ще видим. Как ще се подредят нещата.

# 23
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ние ще ходим в Девин-при свекъра и свекървата.
Ако е достатъчно топло ще направим някой-друг плаж на басейна на Орфей.  Grinning
Само да не ни мине котка път.  Praynig
Приятна почивка на всички.  Wink

# 24
  • Мнения: 193
Катарино, край Разлог.
Банско - хотел "Перун".
Любимият ми хотел в Банско Grinning

# 25
  • Мнения: 2 232
И ние сме във Веинград, но сме наели къща една компания.Искахме в Рибарица, но не намерихме места като за нас Simple Smile, толкоз народ трудно се побира.

# 26
  • София
  • Мнения: 981
Ние продължаваме да се чудим,къде да отидем.Триумим се между Велинград,Сандански или Мелник.Но не знам дали ще намерим места.В неделя тръгваме, пък каквото сабя покаже.

# 27
  • Мнения: 2 232
Ние продължаваме да се чудим,къде да отидем.Триумим се между Велинград,Сандански или Мелник.Но не знам дали ще намерим места.В неделя тръгваме, пък каквото сабя покаже.

Хе-хе-току виж сме се засекли във Велинград Hug

# 28
  • Мнения: 649
Наели сме две къщи с приятели в Странджа

Общи условия

Активация на акаунт