Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21

  • 13 474
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Разцък и от мен в новата тема!  bowuu

Лорекса, много кураж и сили за теб, татко ти и семейството...и моите спомени са още много опресни... Cry Кари е невероятна.... да вземете да се сватосате с Марис викам аз, много ще си ходят младите Joy И двамата едни такива хубави и нежни... чудна двойка и възрастово си подхождат, айде мен за кръстница вземате и готово!!!

# 16
  • Мнения: 1 599


Лорекса, много кураж и сили за теб, татко ти и семейството...и моите спомени са още много опресни... Cry Кари е невероятна.... да вземете да се сватосате с Марис викам аз, много ще си ходят младите Joy И двамата едни такива хубави и нежни... чудна двойка и възрастово си подхождат, айде мен за кръстница вземате и готово!!![/i]

И аз си я харесах, ама нали съм от скоро тук не смея, че знам ли я на кой е обещана  Joy

Храната не е скъпаи дрехите не са. За деца има толкова хубави и евтини неща, в смисъл по-евтини от бг-то а даже и марковите са по-евтини. Абе такситата знаете ли какви са самоубийци! И не могат посмъртно да те намерят къде живееш! Не знам как им дават книжки въобще.
Тук за шофьорските книжки имало два начина - отиваш при някой който е отговорен отглежда те и решава дали да ходиш на курс или не. Ако не - взимаш веднага иначе мианваш на курс! Което е ужасно тъпо! Но сега първо трябва да ми излезе резидънс пермита.

Хайде лека и ползотворна от мен  Joy

# 17
  • Мнения: 3 804
ели като гледам екран4ето ти свети,явно си на линия,и какжото сватосване е паднало даи да поискаме тито за даяна нищо 4е е малко по малък.чакам отговор

# 18
  • Мнения: 1 269
Бреи,бреи какво се вихри тук  Laughing
Тук съм,тук съм Може да не пиша,4е ръцете все с папкане ми са заети,но си ви 4ета и ви се радвам

Нои4ке скъпи4ке,готово мила моя Hug Сватосваме се от раз.Мубарак ще обработим,при такъв страхотен сват и сватя(така ли се казва) и нали4ие на рицарска кръв  няма да откаже.Ние му знаем слабото място така,4е младите ако се харесвт нека се вземат Hug Heart Eyes
Любе,щях да ти се скарам за снимките,4е тук бирияни нЕма,но понеже преядох с цаца и калкан и ти е ПРостено  Hug  Хубаво си решила за бебнце Peace Я колко лели сме се събрали,проблеми с гледането няма да имаш Hug
Ели ти къде се гъбиш.Сигурно си със супер тен по думите на Нои4ка.Блазе ти.И заради нас да се попе4еш Hug Кога ще ви е готов паспорта Simple Smile
Марис таксита няма ли?2 дена с малката фуриика в къщи си е цяло мъ4ение.Незнам като се приберем в дубаи как ще я караме,като децата са по цял ден на вън Cry
Дтти големи вкусотиики
Лорекса мила,моля се за баща ти Praynig Дано да препбори болеста Cry

# 19
  • Мнения: 3 461
Свате 2, да беше разразила буря, вместо да ме наказваш с този калкан, и ние душа носим, нищо, че не сме бременни и имаме рефлукс. Mr. Green

Свате 1, споко. Wink Ближи си сладоледа. Wink

Ох, dtti, трябваше се да се допиташ, преди да предприемаш такива решителни действия. smile3505

# 20
  • Мнения: 815
Добро утро!!

Мале, мале, едни сватби виждам тук са се развихрили, че не знам...  hahaha
Кой на кого е, я дайте списък, че да не пипнем чуждо  Sunglasses

Ели, да ти е здраво д... 
Само като гледам много кандидати много нещо, че и за Тито сега...

Миленка, да хапнеш цаца и за нас  Wink
Как е времето на морето?
Бебо шава ли?

Лек ден на всички!!

# 21
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро и от мен!!
Влизам с цел да се карам!!!! Naughty

Миленка едни обещания му дръпна за срещи, кафета, нокти, риби, бири.....
а вече седмица е там и никаква не се обажда.. ние тука с Галето план програма сме направили, а тя не ще да се вижда с нас, а обещаваше.....  Crossing Arms  Mr. Green
Айде Миленче - взимай се в ръце и давай да се срещаме!!!!!
   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте,

нещо темата на 2-ра страница, Дани пише в предната....пълна обърквация !
Та да строя редиците !
Тази тема е на дневен ред !
Какво ще кажете за трагедията със студентите в Щатите ? Ужас ! Пак едни мисли ми се въртят в главата - какво предизвиква това ненормално поведение ?

Много сватосваници, брей ! Я, да се направят списъци, че, както каза Любето може да има дублаж . Не, че вече няма де  Rolling Eyes

А, и още нещо, ако продължавате да поствате такива вкусотии и аз ще обявя бойкот на форума. Ха, де !  Naughty Аз, само като ги гледам напълнявам  #Crazy А, Ноя пак се спаси с този рефлукс  Party

# 23
  • Мнения: 3 804
нойче не разбрах до кого да се допитам за сватосването,доколкото следя чата тито още не е сгоден,и аз си пускам офертата,и си 4акам отговора newsm78
днес тук е нац.празник и моите тинейджърки ме оглушават с сд на планета микс,малката де научи да си отваря външната врата,и баща и се прознесе че трябва много да я пазим защото ако излезе по цвят не се различава много от локалите и може да не разберът на кого да я върнат smile3506

# 24
  • Мнения: 1 184
Здравейте милички.
Сноуче, наистина голяма трагедия. Нямам думи - болни хора има из целия свят  Cry. А за вкусотийките съм съгласна с теб 100%. Любето й е широко около врата, че е 20тина кила намокрена. А ние какво да правим като и диети не ни ловят Thinking.
Ноичка май почива от нас днес  Twisted Evil. Свате, липстваш нииииии....
dtti, намери ми слабото място. Аз съм малко като Мубарак и не си давам мъжлето лесно  Joy.
Любс, д...то ми е здраво. Аз за какво съм го хранила толкова време  Twisted Evil, че сега не мога да сваля и милиметър. Освен това и аз съм подстрекател за ново бебче  Twisted Evil. Хайде решавайте бързо.

# 25
  • Мнения: 341
Здравейте момичета!!!  bouquet
Ей ме на разкрасена и отпочинала.Голям кеф така човек да е в отпуска.По цял ден разходки и на гръб.
Марис много са хубави снимките от Доха.Така покрай вас си правим леко едни виртуални разходки.Стискам палци по скоро да си намерите жилище и нещата да си дойдат по местата.
Сноу за съжаление работата не е за в София само интервюто ми беше там.Но евентуално ако ме одобрят ще  бъда на обучение един месец пак там тъй че можем да си направим една среща гореща да се видим и на живо.
Вчера големи вкусотии сте спретнали.Жалко че тук си няма ме такива места където може да се опита нещо подобно.Отивам да ги гледам току виж кача някое кило.

# 26
  • Мнения: 1 727
Здравейте сладки момичета!

Ноя как си...да не те мъчи пак рефлукса  Confused

dtti Тито и на мен ми е любимец, Water Lily трябва да се появи скоро да затвърди позициите си, че конкуренцията и диша във врата  Twisted Evil Но Ели има крайната дума, нали знаеш ролята на майката в арабския свят  Wink

Гале, аз тъкмо се зарадвах че може да ни станеш съгражданка пък то...

Миленка и Мимето явно оползотворяват максимално времето в бг и нямат време за форума много.

На вкусотийките и аз се облизвам ...ама дайте и някоя салатка, че ще счупим кантарите вече  Joy

# 27
  • Мнения: 3 461

dtti, намери ми слабото място. Аз съм малко като Мубарак и не си давам мъжлето лесно  Joy.


Дойдохме си на думата. Mr. Green dtti, за това ти говорим. Не питай старило, а патило, тоест мен. Wink Мога с часове да говоря.....само хубави неща. Twisted Evil Heart Eyes Да не мислиш, че всичко е цветя и рози и с каква смелост се хвърляш в обятията на свеки, айде в нашия случай аз ще съм съкровището, ама да не мислиш, че някой ме зачита още от сега. Whistling Хич не ща и да си представям обратния вариант, макар че така да се каже, тотално съм я приела вече, изпи ми акъла Heart Eyes

Галя, постинга ти е с откровено сексуален заряд и подтекст, сигурно е от почивката, но някакви флуиди се носят и ме удрят в носа чак тук. Joy Heart Eyes Може би, защото ти завиждам, че не мога да легна по гръб.... заради рефлукса. Joy

Сноу, не разбрах кой е сват и кой на булката брат. За какво дублиране ми говориш? Twisted Evil  doh Забравих, че ми се явяваш конкуренция. Тъкмо мислех, че сме се разбрали и ти пак като къртичка ровиш.  bouquet Hug

Ани, днес съм по-добре, да чукам на дърво и да ми се размине гълтането на тръбата, дай Боже. Praynig

Сега се връщам от Рияд, бяхме с Д. Т. и Джон, след това татито продължи в командировка из необятната шир, 2, 5 часа му е полета до Табук, все едно е международен , а не в Саудито. Изкарахме много хубаво, докато не останах на летището сама с Дилън. Тъй като му се спеше, стана в 6 сутринта, цял ден мери моловете с мама без количка, на края реши да хвърли един тантрум, ама здрав, а на мен ми идваше да го отупам като брашнен чувал пред всички. Стиснах зъби лицемерно, докато си представях развръзката насаме, но тъй като ми бяха вързани ръцете с часове, на края се съвзе сам, което ми показа, че доброто( bowuu) винаги побеждава, но все още не съм мазохистка и не бих го изтраяла при нормални условия.

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноичка, къде го видя тоз сексуален заряд бе... newsm78 връщах се да чета.. нищо такова не надушвам  Outta Joint

# 29
  • Мнения: 1 184
Е, Ноичка, тъкмо щях да пусна КГБ след теб  Twisted Evil. Добре, че се появи  Hug. Много се радвам, че днес си по-добре и стискам палци тръбата да се размине.
А за Тарек, дайте сега залаганията на масата  Money, та да видите, че не съм толкова лоша както ме изкарва сватето  newsm48. Освен това по нашенско е прието мъжете да си имат по 4 жени, а и "Месияр" женитбите са много вървежни, така че ако много се карате  fight, ще ви вземем всички  Hug.
Е, Кате, младо момиче си. Ако ти не усещаш сексуалните заряди, та ние ли  newsm62. Или твоя младеж така ти е завартял главата, че друго не ти прави впечатление.
Гале, благодаря, че ми напомни и аз да посетя някое салонче  4470. Много се радвам, че си почиваш  Hug, и аз искаааам....
На вкусотийките и аз се облизвам ...ама дайте и някоя салатка, че ще счупим кантарите вече  Joy
А така, миличка. Подкрепи ме и мене, че вече никой не ме слуша  smile3516. А от саладки самичка вече корема ми е заскрибуцал  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт