бременна жена-сексижена

  • 3 523
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
Два са полюсите - фигуративно: за моя мъж и за другите мъже. Определено, когато един мъж е баща - надали му е спокойно да нападне бременната си жена и да не мисли, че в нея е детето му. Друг е въпросът за останалите мъже - ако жената си изглежда добре, това, че е бременна не ги спира... Има и извратени хора... бременните ги възбуждат допълнително - а това си е противно.

# 16
  • Мнения: 1 568
Не мога да повярвам,че сме секси,когато сме бременни! newsm78

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не мога да повярвам,че сме секси,когато сме бременни! newsm78
Що бе?... Представи си готина мацка в 9-тия месец... с огооомен корем (порядъчно нацепен от стрии), подпухнала, с отекли крайници, пъшкаща от болки в кръста и с кисела физиономия от киселините... с прашки и жартиери... и червени обувки с висок и тънък ток... а? Wink
Самият секс!  Mr. Green

# 18
  • France
  • Мнения: 726
Много се разхубавих докато бях бременна. А как ми се е.еше....ААУУ! Правихме страхотен секс, акробатики (!?), мъжът ми не смогваше. На следващият ден влизам да раждам и пак го правихме, но тогава го беше страх.

# 19
  • Мнения: 480
Моят мъж ме обожаваше бременна. Особено циците. Жалко, че не останаха в същия размер и досега. Чувствах се невероятно секси с малкото си коремче и имах страхотно желание за секс. Е, само прашки спрях да нося в последните месеци, защото ги замених с по-удобните за този момент боксерки. Но пък обувах силиконови чорапи, отвреме навреме, без жартиери  Wink

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е, малко коремче нямат само бременните. Става въпрос за талия 100+.

# 21
  • Мнения: 480
Аа,не. Моята талия сега е 60. В последния месец от бременността не помня точно колко беше, но не е била повече от 100  Naughty
Нито пък нацепена от стрии  Grinning

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
Разбира се че са секси!
Особено в първите месеци,  коремът не ти личи -само циците ти растат и желанието за секс е много по голямо.
Поне при мен беше така.Мъжът ми много ме харесваше  love001 hug

# 23
  • Мнения: 1 924
Аз само да кажа , че когато ти се е*е , та две не виждаш , то си се отразява на излъчването и ставаш много...така.  Бременна-небременна , все тая.

# 24
  • Мнения: 620
Не смятам,че деформираната фигура излъчва сексапил.Аз не се чувтсвах никак секси.
Вярно всички ми казваха,че съм се разхубавила и аз също го виждах,ама само в муцунката.
Вярно е и ,че в началните месеци,когато разликата е основно в циците- всеки мъж ,с който се разминавах по улиците ме заглеждаше и му "течаха лигите",ама това е щото са простаци. Sunglasses
 

# 25
  • София
  • Мнения: 626
Моят мъж ме харесваше докато бях бременна.Мисля,че бях по-женствена,по-нежна,по-желана.

# 26
  • Мнения: 830
Моят мъж ме харесваше докато бях бременна.Мисля,че бях по-женствена,по-нежна,по-желана.
Мдамммм и аз така  Wink Ама и сега е луд по мен което е по-важното според мен Mr. Green

# 27
  • Мнения: 183
важното да ни обичат и харесват,дали с коремче,дали с цици или без нали сме им душичките Joy

# 28
  • Мнения: 4 300
И на мен ми се струва че собствените ни мъже ни виждат с други очи.
Едва ли с коремището съм секси за мъжете на улицата, но пък ми се струва че съм секси за половинката.
А пък за стриите- имам приятелка, 42 кг, около 168см, със стрии въпреки че е доста слаба и пак си е харесвана-и от приятеля си и от другите мъже. И никога не е била бременна.
Всъщност не мисля че стрии или пък 3-4 кг повече имат чак такова значение за мъжете, даже понякога съм се учудвала какви неща не забелязват мъжете.

# 29
  • Мнения: 1 294
Той даваше в по-голяма степен, израз на любовта си към мен, но за секси (особено на края)едва ли ме е намирал, все пак бях +25 килограма, подпухнала и тромава Sick

Общи условия

Активация на акаунт