Опитвали ли сте вкуса на АМ?

  • 5 228
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
И аз щях да пускам същата тема във форума. Онзи ден опитах от Фризопеп-а и наистина щях да повърна Sick. Не се учудвам, че малкия толкова му се мръщи и понякога отказва да го пие.

Чудех се дали има други хидролизирани млека за деца с АБКМ, които не са толкова ужасни на вкус. Иначе преди това бяхме на Фризовом, а в самото начало на НАН1 - тях си ги пийваше без проблеми бебо, не съм ги опитвала на вкус, но поне не миришеха толкова гадно като Фризопеп-а.

# 16
  • Мнения: 2 677
Яде НАН и съм го опитвала. Даже не съм го опитвала, а направо си нагъвах от него...  Whistling Embarassed На мен ми е много вкусно - както приготвеното мляко, така и сухата субстанция.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Да - Аптамил - блудкаво ми е. А ако престои малко - мирише почти като съдържанието на памперса Sick

# 18
  • Мнения: 451
Ееее, чак пък такава гадост не са. Аз съм опитвала Фризолак (блудкаво), Аптамил1 (не беше толкова отвратителен), а Аптамил2 си е почти вкусен- има ми дъх на сухо мляко а и леко сладни.

# 19
  • Мнения: 2 197
Не съм опитвала, но мирише гадно. Ама дъщеря ми си го яде. На Фризолак е.

# 20
  • Мнения: 3 405
Да, на мен ми е гадно и на мирис и на вкус.
Аптамил АР.

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да,опитвала съм Аптамил,супер на кофти мирише и лош вкус ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 951
Да, опитвала съм го - блудкаво ми е и гадно.Пие Милумил.

# 23
  • Мнения: 4 451
Опитвала съм само НАН, но в сухо състояние и много ми харесва. Като сметана е на вкус. Откакто малката е на Нутрилон, не смея да опитам. Не ми мирише приятно.

# 24
  • Мнения: 475
Да,доста е гадничко.Но ние вече сме на Хумана 3,а то има вкус на ванилия и банан,доста е приятно на вкус! Flutter

# 25
  • Мнения: 174
опитвала съм и нан и фризолак и двете не са лоши

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
Опитавала съм Нестле джуниър,не ми харесва,има някак си металн вкус.

# 27
  • Мнения: 1 986
  Дъщеря ми пие Фризовом-много гадно мирише Sick,хич и нямам намерение да го пробвам Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 957
Веднъж опитах Нестле джуниър и щях да повърна.От тогава само като го помириша-дори още докато е в кутията и ми става гадно  Sick

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да,опитвала съм Аптамил,супер на кофти мирише и лош вкус ooooh!
И при мен е така, но на детето му харесваше!

Общи условия

Активация на акаунт