Частна АГ клиника в Стара Загора?

  • 64 237
  • 315
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 984
аха... щото като те видях последно не беше сякаш...

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
аха... щото като те видях последно не беше сякаш...
Беше..преди година. Това, че познаваш Злати стана ясно...ся кажи кой си.

# 242
  • Мнения: 1 984
аха... щото като те видях последно не беше сякаш...
Беше..преди година. Това, че познаваш Злати стана ясно...ся кажи кой си.
както и казах не се познаваме лично, просто я познах по снимката. виждаме се в района. пък и то града не е голям... а градската ич...   bouquet
пп. за много години на всички.. бъдете живи и здрави.  Hug и много още бебета...

# 243
Тази полемика не стана ли твърде лична?
Едва ли някой се интересува от вашия диалог, тук в темата за частна АГ клиника...
А и преди няколко страници имаше подобна забележка от участник в този "разговор".

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Тази полемика не стана ли твърде лична?
Едва ли някой се интересува от вашия диалог, тук в темата за частна АГ клиника...
А и преди няколко страници имаше подобна забележка от участник в този "разговор".

Опитваш се да ми разясняваш правилата ли? Или просто си чешеш клавиатурата?

# 245
Интересува ме темата за клиниката, а не лични разговори.
А и точно Вие, Хера, направихте подобна забележка преди на други участници.

# 246
  • Мнения: 1 984
вземам си бележка.  Embarassed
 иначе се чудя дали няма кои да инвестира в една детска болница по същия тертип като "ниамед" ?

# 247
  • Мнения: 6 243
вземам си бележка.  Embarassed
 иначе се чудя дали няма кои да инвестира в една детска болница по същия тертип като "ниамед" ?
Вероятно в новата болница, която се изгражда на мястото на бившата Трета поликлиника, ще има и педиатрично отделение. Като гледам колко е голяма, поне се надявам да има.

# 248
  • Мнения: 1 984
вземам си бележка.  Embarassed
 иначе се чудя дали няма кои да инвестира в една детска болница по същия тертип като "ниамед" ?
Вероятно в новата болница, която се изгражда на мястото на бившата Трета поликлиника, ще има и педиатрично отделение. Като гледам колко е голяма, поне се надявам да има.
дано... че ми попиляха детето...  Cry
отново се извинявам за офтопика... ама ми се плачка...

# 249
  • Мнения: 280
Много,много се надявам да има промяна след откриването и на тази болница.Но защо ли съм така скептична?

# 250
Някой знае ли новата болница (на мястото на трета поликлиника) каква ще бъде - с какви отделения?

# 251
  • Мнения: 6 243
Някой ми ги каза, ама аз нали съм с къса памет, запомних само гинекологията  Embarassed

# 252
Може ли Д-р Цонева да ми води нормално раждане или секцио в МБАЛ Ниа Мед?
И каде в Стара Загора има 3-D ехограф?

# 253
  • Мнения: 169
До колкото знам може, но защо не си я питаш нея?

# 254
  • Мнения: 48
name1, в Ниа Мед до края на месеца  ще има 4Д ехограф

Общи условия

Активация на акаунт