Кога за пръв път дадохте на детето да сму4е/гризе кокал4е?

  • 1 640
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
Не съм давала, а и не смятам да давам  #Crazy Дори и аз не "глозгам" кокали  Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Що за въпрос и то тук в бг мама, незнаеш ли че тук са най перфектните майки  Mr. Green

Ние също сме давали на малкия да облизва кокалче, непомня колко е бил голям.
Айде линчувайте ме сега  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 12:16 от kimba77

# 17
  • Мнения: 3 500
Shocked Никога не съм давала кокали и даже за първи път чувам.
  Peace Shocked

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Що за въпрос и то тук в бг мама, незнаеш ли че тук са най перфектните майки  Mr. Green

Ние също сме давали на малкия да облизва кокалче, непомнч колко е бил голям.
Айде линчувайте ме сега  Mr. Green
smile3532     202uu

# 19
  • Мнения: 27 524
На годинка и 4 месеца някъде беше, разхождаше се с две кокалчета от ребра. Много му се усладиха  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 197
Е, ти ме уби на място, честна дума! #Crazy
Въпроси от сорта 'кога дадохте шоколад, солети, чипс и т.н.?' ми се струват странни, но чак пък кокали... Rolling Eyes Ами не съм и давала кокали, не смятам и някога да и давам. Аз самата не ям кокали, как ще дам на детето си. То да не е куче. Shocked
Интересна идея, вече тръгна на детска кухня, ако прояде и кокали ще ми излиза съвсем безплатно изхранването.
В нашето семейство никой не "глозга" кокали, знам, че има хора, които обичат. Но на дъщеря ми няма да дам да опитва.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Предлагала съм му,но той не обича месо и само направи намръщена физиономия Sick.Беше големичък-към година и половина.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 220
Не съм си и помисляла че мога да и предложа такава"храна".

 Peace

# 24
  • Мнения: 644
Никол,благодаря ти за подкрепата!  Party
Все пак не слу4айно питам - аз съм заклета месарка и много оби4ам то4но да "глозгам" кокал4ета... Blush..
Големия ми син и той е голям фен - има и снимков материал,но няма да ви го приложа , защото по4ти ме оплюха пове4ето от вас!  Crossing Arms
Е , не съм се побъркала дотолкова , 4е да дам на бебето то4но сега , но по4не ли да седи - веднага ще му "разреша" да се вклю4и в групата  на "кокалогриза4ите" !  Joy  Hug

# 25
  • Мнения: 475
Споко бе мацка и аз давам от време на време на бебка да си смуче кокалчета.+ това тя си чеше венците с тях Hug

# 26
  • Мнения: 4 629
Не съм давала, не мисля и да давам кокали на детето си

# 27
  • Мнения: 1 951
Какво толкова наскачахте като попарени Joy
 Момичето не казва, че глозгането на кокал ще замести храненето , че да й казвате "никога не бих хранила детето си с кокали"  ooooh! Смешно е.
А по темата - не съм му давала да си държи и глозга кокал, защото се притеснявам да не се задави.

# 28
  • Мнения: 4 621
Все още не съм и давала Thinking

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ама вярно. Повечето оплюхте жената. Тя не е казала, че ще дава на детето да изяде кокала.
pepelliashka не се връзвай. Аз също обичам да си глозгам кокалчета, но не съм се сещала да дам и на малката да пробва. Но в предвид, че глътна на маслината, която открадна, костилката, май ще задържа пробването. Иначе е много гот, особено на телешкия да му хапнеш костния мозък. М-м-м!!! smile3508

Общи условия

Активация на акаунт