Анти йо-йо кампания: Бъди приятел с килограмите

  • 7 009
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Това е уводът.
Утре се представят и двете като рекламни лица на...
И заключението: новината кое ново магическо хапче решава проблемите.  Mr. Green

Какво се представя утре и къде и в колко часа (какво беше това изобщо)?  newsm78

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Искам да кажа, че това е началото на поредна кампания на вълшебни хапчета за отслабване ( които не действат ).

Авторитетът ще е Байкова, рекламното лице - Наталия Симеонова, Марта Вачкова и т.нат.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Искам да кажа, че това е началото на поредна кампания на вълшебни хапчета за отслабване ( които не действат ).

Авторитетът ще е Байкова, рекламното лице - Наталия Симеонова, Марта Вачкова и т.нат.
Хихи! като нищо!

# 18
  • Мнения: 6 958
Искам да кажа, че това е началото на поредна кампания на вълшебни хапчета за отслабване ( които не действат ).

Авторитетът ще е Байкова, рекламното лице - Наталия Симеонова, Марта Вачкова и т.нат.

Така, какво искаш да ми кажеш, че ще се пропагандират хапчетаShocked Shocked Shocked вместо здравословно отслабване чрез промяна в режима на хранене  Thinking

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Гледай утре, изчакай 2-3 дни и сама ще се убедиш.

Наистина ли си толкова учудена, че ще излезе една добре напарвена реклама  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 958
Гледай утре, изчакай 2-3 дни и сама ще се убедиш.

Наистина ли си толкова учудена, че ще излезе една добре напарвена реклама  Laughing

Ако са хапчета нищо няма да гледам  Mr. Green

НЕ на хапчетата за отслабване:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180709.0

Аз чух нещо за самоизяждане на организма при гладуване и т.н. мислех че става дума за плодолечението или нещо такова... Само чух за репортажа не съм го гледала и така се запалих и шашнах, че не е истина...  ooooh! Сега гледах повторението по НТВ, незнам дали са показали същото преди, но абсолютно нищо интересно..., само дето нервна криза получих като си помислих това което казах че си помислих...  Whistling ooooh! Tired Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 595
http://www.darik.net/view_article.php?article_id=136949
ей тука внимааааааааааааателно прочетете последното изреченийце :  и се подкрепя с подходящи модерни обогатители на диетичния режим

# 22
  • Мнения: 2 959
...и се подкрепя с подходящи модерни обогатители на диетичния режим...
Друйдче, благодаря за линка. Но не мислех че и в БГ проблема със затлъстяването е взел такива застрашителни размери. И защо отново волно или неволно пак опираме до медикаменти- обогатители, било то витамини и минерали, които трябва да съпътстват режима ни на хранене?! Май Цвети76 е права че просто трябва да проявим по твърда воля когато се изправяме пред не дотам здравословни храни?!

Миранда, честит Ти нов аватар. Защо така се ентусиазира при думата "самоизяждане", според мен е нормално след като организма няма откъде другаде да си набави необходимите "горивни" материали, да започва да използва скритите си собствени запаси, нарушавайки баланса  си, ако и ние допринасяме с допълнителни отрови, тогава се стига до болестни със- я, но Ти го знаеш това повече от перфектно, нали, амбициозна Мис- ке?!

# 23
  • Мнения: 6 958
Миранда, честит Ти нов аватар. Защо така се ентусиазира при думата "самоизяждане", според мен е нормално след като организма няма откъде другаде да си набави необходимите "горивни" материали, да започва да използва скритите си собствени запаси, нарушавайки баланса  си, ако и ние допринасяме с допълнителни отрови, тогава се стига до болестни със- я, но Ти го знаеш това повече от перфектно, нали, амбициозна Мис- ке?!

Мерси миличка  Hug На кратко, за да не изпадам в подробности, че пак ще се започнат едни обяснения... С една дума в "Дневникът" се спомена за репортажа, аз не го бях гледала и разбрах, че са казали, че при гладуването организма се ''самоизяждал'', започвайки от черния дроб и некакви такива, а не постоянно да черпи от мазнинните запаси и че диетата трябва да се сменя на 2 седмици... неща от този род..., които ме докараха до психясали изблици, че плодолечението е вредно или нещо такова и ме предупредиха да не го правя продължително и т.н. С една дума новината ми повлия негативно на настроението и породи мрачни мисли в мен  ooooh! След като гледах повторението те не казаха нищо ново, което да не знам и след като прочетох репортажите на момичетата ми стана за пореден път ясно, че това е поредната лекарска печалбарщина, а не че дефакто мислят за здравето ни... Мерси !!!

Минаха ми негативните мисли.... и казвам: НЕ на хапчетата за отслабване и ЗА диетата, която ни понася (на едни понася едно, на други друго... дадена диета трябва да бъде лесно изпълнима и правена с желание, при една трудност или нежелание, то тя трябва да бъде прекратена - независимо дали е глад, дали е плодолечение, НВД, японска и т.н. и т.н.). Достатъчно сме умни и интелигентни хора да преценяваме сами за себе си кое е добре за нас и най-вече да мислим за здравето си... Никой не иска да си навреди, нали така?!?  Peace Всички искаме да сме хубави, здрави и да живеем пълноценно!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 280
Днес четох ,че Анна Никол Смит е починала от свръх доза на лекарства,които са и били преписани от лекар..Имаше и списък на лекарствата и едно из между тях беше -хапчета за отслабване...Не Трим Спа,а нещо подобно беше..Не казвам,4е от тях е починала,ама и те са в кюпа...Изобщо,лекарства-само в краен случай/по принцип лекарства..нямам предвид тия за отслабване само../  Аз все си мисля,че ако се храни човек малко по- малко,спортува пове4ко..и нещата ще тръгнат на където трябва..Оба4е,аз оби4ам много сладко,и злоупотребявам с него..или една диета я карам до някъде и после -дай пак малко слади4ко...и то нищо не става така.Трябва да не се дъним често,да имаме добри хранителни навици,да се спортува.Ама като са ми слаби ангелитееееееееееееее....абе постоянството му е фатката...Я,кажете..Бяхте ли постоянни като лапахте вафли,кифли,пици,пържени картофки и сладолед4е?А шоколад4е? Аз бях много постоянна...най постоянната докато си повтарях От Утре....и станах 70 кила преди утре...

# 25
  • Мнения: 6
Преди време Наталия Симеонова нали рекламираше хапчита за задържане на теглото, които ум премахвали йо-йо ефекта. Аз тогава си ги взех и естествено нямаха резултат. Чудя се сега какво са измислили.

# 26
  • Мнения: 8 462
Искам да кажа, че това е началото на поредна кампания на вълшебни хапчета за отслабване ( които не действат ).

Авторитетът ще е Байкова, рекламното лице - Наталия Симеонова, Марта Вачкова и т.нат.
Абсолютно съгласна!!!!!!!!
Момичета,четете между редовете! Peace
НЯМА открити хапчета за отслабване,освен хапчето ,наречено НЕЯДЕНЕ!
Просто всички искат да им е лесно и да става с магическа пръчка.Ами няма такава.А за това,дали има йо-йо,след като приключиш с диетата,мога да го твърдя от собствен опит-НЯМА.Има напълняване,ако започнеш отново да ядеш като прасе и това госпожа Байкова отлично го знае,но предпочита явно да ни пробутва вълшебни кафета и хапчета.Явно и плащат добре за това. Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 4 371
Емия, с много лека ръка си го написала - НЕЯДЕНЕ, но не знаеш кое младо момиче ще го прочете и ще вземе думите ти насериозно. Не става и с НЕЯДЕНЕ! Става с умно ядене и ограничаване(т.е. избягване на сладко, газирано и т.н).

# 28
  • Мнения: 8 462
Емия, с много лека ръка си го написала - НЕЯДЕНЕ, но не знаеш кое младо момиче ще го прочете и ще вземе думите ти насериозно. Не става и с НЕЯДЕНЕ! Става с умно ядене и ограничаване(т.е. избягване на сладко, газирано и т.н).

Дуци,нарочно го написах така!Няма вариант да НЕ ядеш или да ядеш МАЛКО и да пълнееш!Надявам се,че тук има разумни хора,пълнолетни хора,все пак това е форум за майки,а не за 13 годишни момичета,които ще ме разберат правилно.Изборът всеки го прави сам.
Рекламирането на всякакви чудодейни средства е в разрез с морала на един лекар.
Напоследък рекламите стават все по-хитри  по-добре измислени и точно младите момичета се хващат най-много-хапчета,лепенки и други боклуци,които пълнят дзжоба на лекари и фармацевти и ни тровят.

# 29
  • Мнения: 4 371
Но има вариант да не ядеш и да не отслабваш.

Общи условия

Активация на акаунт