обеци-на каква възраст

  • 9 204
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Остави я да порасне и да си реши дали иска да си пробива ушите...........

# 16
  • Мнения: 1 008
Чувала съм, че след 6-месец може...

Остави я да порасне и да си реши дали иска да си пробива ушите...........
Майка ми така решила за мен, защото тя не обича обици и не носи. Да, ама аз пък обожавам, това е единственото бижу, което слагам. Бях в 4-ти клас и се чувствах тъпо, че всичките ми приятелки имат, а аз не. Отидох и си пробих ушите, ама още си го помня ...  Naughty И като излезе модата да имаш по няколко дупки на ушите аз категорично не посмях.

# 17
  • Мнения: 3 456
Моята дъщеря беше на гоина, когато й пробихме ушите. Не мисля, че след време би ме упреквала за това ми решение, ама знае ли човек newsm78

# 18
  • в стаята
  • Мнения: 469
Миналия месец и ги пробихме, на 25 март. Тогава беше на 9 месеца.

# 19
  • Мнения: 11 004
Като порасне, сама ще си реши дали иска обеци, на коя част от тялото и колко. Grinning

# 20
  • Мнения: 1 273
Когато стане достатъчно голяма, за да може тя да реши дали иска обеци...

Абсолютно Peace
Да не говорим, че много се ужасявам само като си помисля, че може да падне и детето да я лапне. Sad
Извинявам се на всички майки, които са пробили ушите на бебенцата си , но ми е страшно кичозно бебе с обици Crossing Arms
Но аз все пак гледам мъж Peace

# 21
  • Мнения: 2 467
Приятелка ми каза, че е чела (малко на баба ти Злата шурея, но ще издиря източника), че обици до 7 годишна възраст не е добре да се слагат. Защото ушната мида не била достатъчно добре развита, имало опасност от инфекция, тъй като детето незне да пази, може да падне и детето да я глътне...

# 22
  • Мнения: 8 505
Нямам идея на каква възраст може.Ще оставя дъщеря си да реши сама дали,кога,къде и колко обеци иска.

# 23
  • Мнения: 1 416
Сложихме обеци на Маргарита на година и половина. Не е имала проблеми.

# 24
  • Мнения: 5 103
Мисля да и пробия ушите на 2 години Peace

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз съм решила да и пробия ушите някъде към годинката живот и здраве

# 26
  • София
  • Мнения: 3 407
Като порасне, сама ще си реши дали иска обеци, на коя част от тялото и колко. Grinning
И аз мисля така. Но за можене- може да и пробиеш ушите.

# 27
  • Мнения: 576
И аз мисля това лято да и сложа обеци!Като стане на 8 месеца!   Two Hearts

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
Според мен обеците на ушите не са по различни от обеците на носа, пъпа или езика... Детето трябва да има свободата да реши само. Може след 15 години да е супер демоде Mr. Green!

Изприщвам се като видя малки момченца на по 1-2 годинки с обица на ухото - защото някой от родителите им е решил, че така е много фешън...

Та с малко думи - да оставим децата да избират сами! Peace

# 29
  • Мнения: 5 362
На 9 мес. й продупчих ушите.

Общи условия

Активация на акаунт