Ягодка - обсъждане на продукти 9/14-29 април/

  • 14 815
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 332
и аз спадам май към групата на зависимите.Кръстосвам ЯГОДКА  и ще си поръчам 3-те стъпки REPARIERWEAR дневен че нощния ми идва мазничък.СЕга ще разгледам парфюмитеV

# 16
  • София
  • Мнения: 289
Ако някоя от Вас е ползвала това:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55974&CatgId=19

Интересува ме дали е покривна ?

# 17
  • Мнения: 13 512
и аз спадам май към групата на зависимите.Кръстосвам ЯГОДКА  и ще си поръчам 3-те стъпки REPARIERWEAR дневен че нощния ми идва мазничък.СЕга ще разгледам парфюмитеV
дневен -нощен...няма значение .щом ти идва мазен, значи не е за теб. вземи си лосиона вместо крема. Той е за мазна кожа.

не точно. Това е термална вода-спрей, с минерали. използва се за хидратиране и разхлаждане през лятото или на фитнес. не бива да се разчита на слънцезащитните и качества.

# 18
  • Мнения: 2 152
ЕЕее супер, значи и аз вече ще си поръчам парфюм. А Шанс на Шанел, ми е един от любимите аромати
Бройте ми и мен към пристрастените Crazy Crazy

Монда, направо, като се сетя и аз как за някой неща съм давала такива пари, а тук са почти на половината - чувствам се будала и половина
Бюти зоновете, ме изгубиха безвъзвратно като клиент Mr. Green, то не че съм била много активна де, ама все пак

# 19
  • Мнения: 3 342

не точно. Това е термална вода-спрей, с минерали. използва се за хидратиране и разхлаждане през лятото или на фитнес. не бива да се разчита на слънцезащитните и качества.

Е, как пък да не се разчита... newsm78 Първите две характеристики, с които представят продукта, са именно осигуряване на широка защита срещу УВ-лъчите и предпазване на кожата от слънчево изгаряне и стареене. Едва след това идва хидратирането и успокояването на кожата.
Аз бих го използвала именно за слънцезащита. Фактор 15 за мен е идеален.

# 20
  • Мнения: 13 512
Сега погледнах, че е water resistent, което означава че може би е мазно...а аз си го поръчах като термална  вода.. 15 фактор за мен  е много малко за лятото,особенно за лицето, но за тяло-става.
Някой ако го иска- да  свирне- ще му го подаря като дойде.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 10:47 от monda

# 21
  • София
  • Мнения: 7 800
Какво означава Антиоксидантен овлажнител ?   Thinking

Клиник имат такъв нов продукт .

# 22
  • Мнения: 2 152
Иля, пусни линк да го видя, не можах да го намеря в ягода

# 23
  • Мнения: 13 512
Какво означава Антиоксидантен овлажнител ?   Thinking

Клиник имат такъв нов продукт .
Има ли го в Ягодката? Видях го в Италия, но  в Сефора не се намери някой, който да говори английски,френски или руски, за да ми обясни какво представлява.

# 24
  • Мнения: 2 152
В Ева го има, като нов продукт, сега ще ви напиша какво пише за него Wink


 нА ПРЪВ ПОГЛЕД ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ НЯМА СПАСЕНИЕ ОТ СВОБОДНИТЕ РАДИКАЛИ - ТЕ СА НАВСЯКЪДЕ И ВСЕСИЛНИ. оТ кЛиник обаче им намериха майстора. Неоспорим плюс на овлажнителя е, че постоянно неутрализира уврежданията по кожата и то преди да са се появили видимите щети. Специалният антиоксидант в състава не се разпада при контакт с агресорите, а се обновява, за да се бори отново. Мощна подкрепа му оказват останалите "колеги" - куркума, розмарин
Цена 85 лв.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 800
Няма го в Ягодката. Взех си тестер от магазина, да го пробвам.

И аз имам Евата, но пак не разбрах, какво точно е антиоксидант.

# 26
  • Мнения: 2 152
антиоксиданта Иля се бори със свободните радикали - мръсен въздух, цигаред дим, вредните слънчеви лъчи, които унищожават клетките. Радикалите са много вредни и дори са причина за образуването на тумор.Като мощен антиоксидант се има витамин Ц, селена и др.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 800
Ясно, мерси, кръц кръц !

Аз отначало си го взех за нощен овлажнител, но не ми хидратира достатъчно.
След това пак попитах консултанта и ми обясниха, че се ползва през деня като самостоятелен продукт, а не вечер върху серуми.
Като дневен крем съм много доволна, кожата ми стои като кадифе часове наред.

# 28
  • Мнения: 2 152
Ух, аз много искам да си го взема.Дано го пуснат скоро в Ягода, сигурно ще е към 70лв. smile3508, а не 85, както е тук

Монда, в Италия кви пари беше?

# 29
  • Мнения: 13 512
Ух, аз много искам да си го взема.Дано го пуснат скоро в Ягода, сигурно ще е към 70лв. smile3508, а не 85, както е тук

Монда, в Италия кви пари беше?
42 евро

Общи условия

Активация на акаунт