VIP Brother 2 - 10

  • 43 093
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 1 343
Стига сте плюли Маги, бре! Ами тя е просто много екзотична. Нещо средно между негърка и арабка. Не може всички да са Барбита. И толкова хубаво тяло има жената. Колко от нас могат да се похвалят с такава фигура. И косата и не е лепена като на Десито, а си е нейна. Нито със силикона е прекалила. Как може да я сравнявате с маймуна? Що са расизъм. Дай сега половината негри да са маймуни според вас. Въпреки, че в нея няма нищо негърско, но на игра на природата.

Да не обиждаме сега маймуните моля ви Simple Smile Нищо не са ни направили  Mr. Green

# 1 231
  • Мнения: 1 343
На външен вид на мен ми допада най-много Венета.

 smile3521 smile3521 newsm10

# 1 232
  • Мнения: 260
Мен пък Деси най ме кефи Simple Smile
Супер й е усмивката, то в това и е чарът. И без цици беше екстра - семпло джобно гадже - кокетка. Тялото й е пищно, но стегнато.

А Венета хич не ми харесва  - анорексична, с тънки устни, като се усмихне, оголва венци. Няма живец в нея, нещо дето да съблазни мъжа  Sunglasses Както Китаеца каза - щека.

Христина - съвсем обикновена, нито хубава, нито грозна. Ама няма излъчване.

За Маги още нямам мнение - не ми хваща окото обаче.

# 1 233
  • Мнения: 9 990
Да, Десата няма и талия даже, ако за визия ще си говорим.Без грим е като премито коте.Безлична даже.Може да е симпатична, но е и красива.Няма лошо да наваксва с грим и подходящо облекно-всички го правим, но има къде по-чаровни даже от нея дори в къщата.

# 1 234
  • Мнения: 7 132
Василка разбира се.  Grinning

Сега и като се напушат едно хубаво ...  Crazy

От днес - Здравко обяснявал на Китайчето, че е тупнал 4 от сервитьорките в ресторанта си. Хриската "а те бяха общо 5".  Simple Smile

# 1 235
  • Мнения: 2 759
..Тази жена се продаде. За една сватба, за една рокля с камъни Сваровски. Плати със себеуважението си..

                 KissTheRain, всяко едно твое мнение ме кефи много - отразява мислите ми 100%. Но за горното твърдение направо те признавам отвсякъде   bouquet  bouquet  bouquet!
                 Буболина, ти също   bouquet.

                Аз уви, не мога да коментирам още, че съм 30 страници и две предавания назад  Whistling...

# 1 236
  • Мнения: 1 560
Маги не е грозна. Има нетипични за нашата географска ширина черти и може би затова лицето и предизвиква противоречиви чувства. А тялото и е доста по- добро от това на Деси.

Сългласна съм, леко ми е грубовата, но не е грозна.

# 1 237
  • Мнения: 1 424
Мен пък Деси най ме кефи Simple Smile
Супер й е усмивката, то в това и е чарът. И без цици беше екстра - семпло джобно гадже - кокетка. Тялото й е пищно, но стегнато.

А Венета хич не ми харесва  - анорексична, с тънки устни, като се усмихне, оголва венци. Няма живец в нея, нещо дето да съблазни мъжа  Sunglasses Както Китаеца каза - щека.

Христина - съвсем обикновена, нито хубава, нито грозна. Ама няма излъчване.

За Маги още нямам мнение - не ми хваща окото обаче.
И аз съм на това мнение на 100%  Peace

# 1 238
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За красота не мога да говоря, всеки си има свои критерии затова кое е красиво и кое не. Но едно не може да се отрече, Деси е страшно секси жена. А задника и е много, много як. Чудя се как без спорт може да се постигне такъв ефект. newsm78

# 1 239
  • Мнения: 133
Вип-мами ,бихте ли ми казали ,на кого е гласът на БИГ БРАДЪР?

Кръстникът на детето на Здравко - Ники Николов

# 1 240
  • Мнения: 480
Мен най- ме кефи Китаеца - от врата нагоре, изписан е. Обичам такива коцкарски катинари.  Blush

# 1 241
  • Мнения: 480
Ааа, ама то имало анкета за красива жена. Гласувам за Десито, когато е напудрена, наконтена и фотошопирана   Grinning

# 1 242
  • Мнения: 1 993
Гласувах за Маги.
Деса не ме кефи чак толова.

# 1 243
  • Мнения: 803
             KissTheRain, всяко едно твое мнение ме кефи много - отразява мислите ми 100%. Но за горното твърдение направо те признавам отвсякъде   bouquet  bouquet  bouquet!
                 Буболина, ти също   bouquet.

                Аз уви, не мога да коментирам още, че съм 30 страници и две предавания назад  Whistling...

  bouquet, мерси! Колкото до темите, аз вече ги чета по диагонал, че то едно и също... Tired - плюв,плюв,плюв...

# 1 244
  • Мнения: 636
За красота не мога да говоря, всеки си има свои критерии затова кое е красиво и кое не. Но едно не може да се отрече, Деси е страшно секси жена. А задника и е много, много як. Чудя се как без спорт може да се постигне такъв ефект. newsm78
Toва се постига с лифтинг на седалището+импланти в задника. И бате Азо е така. Може и малко липосукцийка. И аз се чудя на задника на Деси- изненадващо хубав на фона на голямата талия и като цяло трътлестото телце.

Общи условия

Активация на акаунт