VIP Brother 2 - 10

  • 43 008
  • 1 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Ей, проспах предаването ooooh! Дано да го качат в vbox7  Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 203
Кажете тези които сте гледали "Здравей България",някой в крайна сметка попита ли Венета защо е била толкова злобна в къщата или всички я галят с перце?????Имам чувството че снощи много й спестиха при Ники Кънчев,тя направо си излезе като ГЕРОЙ Shocked

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тази сутрин как е К.Евро? Снощи, направо се притесних за тази жена? Някой ако гледа живото предаване да каже.
А това, че нашите така наречни ВИП персони не знаят елементарни въпроси то е ясно. Дори едно дете 3клас да питаш ще ти каже къде е гласувана и къде не конституцията на европа.

Ами не е подготвена жената бе.  Mr. Green 22 дена беше вътре, разболя се, откъде да знае за конституцията на Европа.  

# 18
  • Мнения: 11 607
Сигурно е много студена жена Sick

Незнам дали е студена жена, ама снощи Венета на края на предаването каза: Мамо, вярвам,че е нямало от какво да се срамуваш  докато съм била вътре......

На Венета през цялото време в главата са и били - рейтинги, проценти, какво ще каже мама, добро момиче ли съм, килограми, бръчки и т.н. - как няма да се разболее.... Някой да не е разбрал,че Райкова бе болна в Къщата????? Тази жена е голяма комплексарка, то човек,че си има нещо дето не харесва у себе си -има, ама тя минава всякакви граници....

 За мен лично най-доброто,което може да и се случи сега е да забременее и с достойнство да се оттегли от светския шум.... Да иде в някой санаториум да си лекува нервите... То сега ни се развява пред очите,че е омъжена, че е болна, а представяте ли си ако има дете - това дете ще стане Детето на Републиката и да знаете - само Райкова ще има тогава дете - другите кучетата ни яли.....

# 19
  • Мнения: 727
Тази сутрин как е К.Евро? Снощи, направо се притесних за тази жена? Някой ако гледа живото предаване да каже.
А това, че нашите така наречни ВИП персони не знаят елементарни въпроси то е ясно. Дори едно дете 3клас да питаш ще ти каже къде е гласувана и къде не конституцията на европа.

Ами не е подготвена жената бе.  Mr. Green 22 дена беше вътре, разболя се, откъде да знае за конституцият на Европа.  
не забравяй пронблема с баща й....това е причината да не знае Cry Cry

# 20
  • Мнения: 275
Тук няма изчитане, ужас.
Сега да кажа за този който се обади да пита  Венета за женените мъже -страшно много гласът му ми приличаше на Сашо Диков(каза и че се познават).
После за Катето-ако не бяха Здравко и Христина да оберат номинациите на звездите кого ли щяха да номинират самите звезди.
Много е лесно да си запазиш отношенията с другите колеги като номинираш хората ,които не са от твоята черга. Здравкови направи спасиха Ката от смърт.
Ако не номинираха Здравко и Христина трябваше да номинират Ката и Китаеца (например)
Как щеше да скача тогава Ката и как щеше да нарича колегите си.......................
ТАзи жена не понася критика-а момичето каза дори колко я харесва.
Ако има още едни номинации а простосмъртните са навън другите вътре трябва да се изтрепат.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 957
Много ми е чудно как Катето ще се държи днес с Христина...след снощните  нервни кризи,които разигра.

# 23
  • Мнения: 1 180
Еййй, много била злобна и тъпа и незнам си как спрягала глаголите..... Спрете се малко, ставате смешни понякога! Ега ти съскането, ега ти чудото!!! Предпочитам "злобната" Венетка пред тъпата силиконка и истеричната "дама".... Май тук се вихри доста злоба, а? Mr. Green

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Не мога да разбера защо се нервите на Венетка! Нейното предаване е жълто светско, а не политическо! Не ми е ясно ако вас ви попитат за икономическа или политическа концепция  на  конституцията на ЕС какво бихте отговорили? Сигурно като Деси, че столицата на Австралия е Манхатън или че столицата на ЕС е Гълъбово!Но не знам как решихте , че всички трябва да мразят Венета/може би по презумция/. Слушайки и гледайки видях , че има много повече кухи лейки от нея, дори и в този форум!!Оставете всеки са бъде специалист в собствената си област! Аз също бих си признала, че не бих могла да говоря за неща , които са ми неясни и в това няма нищо срамно! А по-добре ли е да се говорят глупости, само за да се казва нещо!!! Не поощрявайте простотията и първичността! Едва ли си мислите, че щом една жена има големи ци.., руси коси и кукленско излъчване, това я прави всенародна любимка. Може , ама на тийн....!
Много ми е интересно какво бихте си говорили с такива Барби жени?Ха, сега! Вероятно за пластични операции, гримове , маникюри , прашки и т.н. и т.н.! И после??
О, Българино , осъзнай се!!!Каво вече се цени, кои са ни приоритетите в този момент и защо??
Децата ни растат и не мисля, че тези хора са пример за подражание, пък било и то в развлекателно Шоу!!!/Между другото никого не ангажирам с моето мнение!/ Peace

# 25
  • Мнения: 5 713
каквито и да са родителите й, ако не са я удовлетворявали, винаги има начин да ги загърби и да се промени. Стига да иска. не цял живот да лежи на кълка "ах, баща ми ме е изоставил"...
Именно!
В предишната тема писах, че проблемите е хубаво да се преодоляват, а не натрапват.

# 26
  • Мнения: 603
Ее, човек да излезе за 10 минути и вие нова тема...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 841
не защитавам деси или който и да било друг, но венета като има претенциите, че е много умна, още повече, че е учила право и незнам кво си още би трябвало да знае отговорите и на тези "политическите" въпроси

# 28
  • Мнения: 5 462
Еййй, много била злобна и тъпа и незнам си как спрягала глаголите..... Спрете се малко, ставате смешни понякога! Ега ти съскането, ега ти чудото!!! Предпочитам "злобната" Венетка пред тъпата силиконка и истеричната "дама".... Май тук се вихри доста злоба, а? Mr. Green
Ами така си е права си .Тука има в пъти повече злобарки от в къщата на Би брадър.Такова плюене и такава злоба и жлъч се лее тук че нямам думи. Twisted Evil #Cussing out Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт