Детски прахове за пране..

  • 2 564
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
e то при новородено няма да има изявена алергия, но пък омекотителя може да предизвика, колкото повече хиикали са в досег с детето толкова по-голяма вероятност да прояви алергии, особено ако и някой от родителите има някакви алергии...защо излишен риск?

# 16
  • Мнения: 1 564
И аз PERSIL ползвам и съм много доволна! Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 255
Сано максима страхотен е препоръчвам ти го Simple Smile))

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Иска ми се да си намеря Sano,но в течен вариант.Тео бебе нещо не ми хареса как пере,а течния Персил не ми мирише.На sano омекотителя мирише превъзходно.Прала съм с омекотител,май-ще трябва да препирам дрешките?!Какво ще кажете?
Омекотителя на Сано мирише много хубаво,но докато переш.После дрехите не миришат newsm78

# 19
  • Мнения: 6 461
......Сподели, че там се продават прахове с лайка, невен и липа (мисля че)  ..........................

До сега не съм виждала подобни прахове.
С лайка като ,че ли ми се струва най-добре.Нали се води антисептична.
Не мисля ,че са лоши  с невена и липата.

Аз ползвам Тео бебе.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
ina_ana  - в папагал има ако ти е някъде на удобно място - в борово се намира. http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=79_91& … d0881be78d3760ff4

# 21
  • Мнения: 533
Много благодаря!Не ми е близо,но ще пратя сестра ми!

# 22
  • Мнения: 17 407
Бебешкият Персил и Персил Сензитив едно и също ли е?

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
Бебешкият Персил и Персил Сензитив едно и също ли е?

доколкото знам - ДА, сензитива му казват тук бебешки...по принцип прахове, омекотители и т.н. сензитив, би трябвало да може да се ползват за бебета, защото по идея  уж са мн нежни, за чувствителни и склонни към алергии кожи...колко обаче това наистина е така, не знам.

# 24
  • Мнения: 17 407
И аз така предположих.Преди малко го гледах, но не бях сигурна дали няма специален бебешки, та си взех Тео бебе.

Общи условия

Активация на акаунт