С каква каша да започнем

  • 1 303
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
След като бебето ти се храни с АМ, не е проблем да избереш млечна каша. Аз захраних с млечна оризова каша на Милупа. Peace Много е вкусна.

# 16
  • София
  • Мнения: 248
Безмлечна оризова каша на милупа  Peace

# 17
  • Мнения: 1 294
Първата каша на Мария беше оризовата на Нестле.Тя е  безглутенова, безмлечна е, но аз прибавих към нея 3 мер. л. от Аптамила на малката.

# 18
  • Мнения: 393
Аз започнах с безмлечна оризова на Милупа, но детето изобщо не я хареса, обаче тогава бяхме на кърма. Щом сте на АМ, не виждам проблем да си избереш млечна каша. Още повече пък щом сте на Аптамил, Милупата е добър избор, защото доколкото знам към кашата добавят имено тази марка АМ.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 294
Още повече пък щом сте на Аптамил, Милупата е добър избор, защото доколкото знам към кашата добавят имено тази марка АМ.  Peace

Мисля, че към кашите на Милупа слагат Милумил

# 20
  • Мнения: 2 908
То и аз по тази причина дадох за пръв път млечна оризова на Милупа-не е ли  все тая че има Милумил-пак е от тази серия-друго е ,ако сме на мляко Аптамил и дам млечна на Фризокрем,в която има мляко Фризо.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Започнах с банановата,като добавях АМ и плодово пюре за разнообразие.Оризова дадох много по-късно- детето беше с диария и изобщо не я хареса SickДори си мисля че заради нея/давах му я в шише/спря да пие АМ Cry

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Оризова,бананова - няма значение.Важното е да не съдържа глутен.

# 23
  • Мнения: 1 483
Още повече пък щом сте на Аптамил, Милупата е добър избор, защото доколкото знам към кашата добавят имено тази марка АМ.  Peace

Мисля, че към кашите на Милупа слагат Милумил


и Аптамил,нали са на една марка .

# 24
  • Мнения: 887
Ние започнахме с оризова.Марката беше на Хип, но не бях очарована.Бих заложила на Милупа или на Хумана.По-вкусни са.

# 25
Аз запо4нах с безмле4на оризова каша.

Общи условия

Активация на акаунт